metal_face

3 2018-07-18 ?
Antibirth

2 2018-07-16 ?
Kevin and Perry Go Large
Kevin és Perry a csúcsra tör
1 2018-07-15 1,9

Hiány
2 2018-07-10 ?

A Cyberbully magyar címe: Az internetes zaklató

2018-06-11 10:18:11 Hereditary (2018) / Örökség metal_face (3) #10

Aludtam rá egyet, és sajnos le kellett vinnem egy osztályzattal, nem éreztem legitimnek az amúgy is gyenge négyesemet.
Számomra egyszerűen nem jött át a film annyit emlegetett, műfajt megreformáló, átütő ereje. Valószínű már megint az a mocskos hype... A Get Out és a Mother után bíztam benne, hogy itt is bejönnek a jóslatok, de sajnos nálam ez a film nem működött túlzottan. Pedig a film első felében az autóbalesetnél torkon ragadott egy jó darabig, de utána sajnos el is engedett, hiába a kitűnő színészi játék, képi megoldások, atmoszféra, én ennél valami "furmányosabbra" számítottam.

2018-06-10 23:20:01 [JÁTÉK] metal_face #31741

1. Gonosz halott?
1. Gonosz halott 2?
1. A sötétség serege?

A Kidnap magyar címe: Gyerekrablók.

Már hisztérikusan várom!

Ez az alkotás 'The Cleanse' néven is fut, konkrétan a főcímnél is ezt írják ki a filmben, úgyhogy azt hiszem, illendő lenne ezt a címet is feltüntetni az adatlapján.

köszi:)

Nekem konkrétan ez a poén húzta fel kettesről hármasra (na jó már előtte is billegett) :DDDDD

előzmény: Gameface (#8)

2018-03-08 12:52:36 Papurika (2006) / Paprika metal_face (2) #33

Nem leszek népszerű itt ezzel a véleménnyel, de nekem ez a film egyszerűen semmit sem adott, képtelen volt elérni az ingerküszöbömet. Főként azon egyszerű okból, hogy szinte egyáltalán nem értettem belőle semmit. Az átlagot tekintve gondolom a hiba az én készülékemben keresendő: a film első felében még csak-csak kapizsgáltam a történéseket, de ahogy haladt előre a film, én úgy veszítettem el egyre inkább a fonalat. A vége felé már úgy voltam vele, hogy már mindegy, meg sem akarom találni.
Ritkán mondok ilyet, de úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy bár ne láttam volna soha (mondjuk akkor nem tudom meg, hogy nem tetszik :), és úgy érzem, hogy itt az újranézés sem segíthet, legfőképp azért, mert nem tervezem megismételni azt a fajta szenvedést, amit e film megtekintése okozott.
Az egyedüli pozitívum, amit fel tudnék hozni, hogy tetszett, az a képi világ. Jópár képsor tetszett és húzott be, de összességében én nagyon nem tudom ezt az egészet hova tenni, elég rendesen zavarba hozott.

2018-02-18 00:12:24 Dark Floors (2008) / Odalenn metal_face (3) #4

Nem tudom mi lelt, de egy gyenge hármast rányomtam így jókedvemben. Tetszett a hangulata, képi világa, fasza kis horrorkórház volt. Ellenben a gagyi szörnyeken/szellemeken jókat röhögtem, kb annyira ZS-k voltak, hogy már jók.
Mondjuk nekem csak később esett le, hogy ez a Lordi zenekar, annyira nem ismerem őket.
A csúcs számomra egyértelműen az volt, amikor a csaj defibrillátorral esik neki a vicces szörnynek. :D

Az Abattoir magyar címe: A szellemgyűjtő.

köszi!