metal_face

Regisztráció: 2008. június 27. (15 év, 8 hónap)

Bemutatkozás

Az indie és az európai arthouse-filmek nagy kedvelője.

Rendezők: Alex Garland, Alexander Payne, Alfred Hitchcock, Anders Thomas Jensen, Asghar Farhadi, Brian De Palma, Danny Boyle, Darren Aronofsky, David Cronenberg, David Fincher, David Lynch, Ethan Coen, Giuseppe Tornatore, Jean-Pierre Dardenne, Jim Jarmusch, Joe Carnahan, Joel Coen, Ken Loach, Luc Dardenne, Martin McDonagh, Martin Scorsese, Michael Haneke, Nicolas Winding Refn, Quentin Tarantino, Richard Linklater, Roman Polański, S. Craig Zahler, Sam Raimi, Sean Baker, Stanley Kubrick, Thomas Vinterberg, Ti West, Wes Anderson, Woody Allen, Xavier Dolan, Yorgos Lanthimos
Színészek: Al Pacino, Christian Bale, Christoph Waltz, Christopher Abbott, Daniel Day-Lewis, Edward Norton, Isabelle Huppert, Jack Nicholson, Jake Gyllenhaal, Javier Bardem, Jesse Eisenberg, Joaquin Phoenix, John Goodman, John Turturro, Mads Mikkelsen, Mark Duplass, Matthias Schoenaerts, Michael Fassbender, Michael Shannon (V), Nick Offerman, Nicolas Cage, Oscar Isaac, Paul Giamatti, Philip Seymour Hoffman, Ricardo Darín, Robert De Niro, Robert Pattinson, Robin Williams, Samuel L. Jackson, Saoirse Ronan, Seth Rogen, Steve Buscemi, Willem Dafoe, Woody Harrelson
Műfajok: dráma, horror, thriller, vígjáték

Születési év: 1992
Lakhely: Budapest, I. ker.

On the Edge

előzmény: manuva (#15257)

Már fent is van!

előzmény: bambula (#1531)

2024-02-26 22:11:47 [Box-Office] metal_face #438

Csináltam neki adatlapot! Aztán egy nagyobb jogosultsággal rendelkező szerk. majd felveszi a bemutatók közé. :)

előzmény: bambula (#437)

Köszi, kijavítva! Valóban nőként volt jegyezve az adatbázisban az úriember.

előzmény: dorothygale (#15203)

Feltettem őket!

előzmény: HejjaX (#1097)

Abszolút igazad van, nem is a filmes értéküket vitatom, csak utánad még más is bekért 6 klipet, erre írtam a tendenciát. Aminek valóban rövidfilmmel felérő értéke van, természetesen ezután is jöhet, csak a számukat kell ezeknek limitálni, mivel, ahogy oscarmániás is írta, alapvetően nem ez az oldal profilja. :)

előzmény: elzablues (#1086)

Srácok, bocsássatok meg, de ne legyen már az a tendencia, hogy most mindenki mindenféle videoklipet bekér. Addig oké, hogy valaki kér 1-2 kedvencet, de a fél youtube-ot azért ne pakoljuk már fel. Ez alapvetően egy filmes oldal, és teljesen oké, ha néhány klip felkerül, de ha most páran belekezdenek ebbe, akkor onnantól mindenki mondhatja, hogy de az ő általa kért klipeket meg miért nem tesszük fel, ha xy-ét meg feltettük. Valahol meg kéne húzni a határt, úgy gondolom.

Radioheadeket feltettem, a Kashmir -és Middle East klipek viszont nincsenek fent imdb-n, és rendezőjükről sem találok sehol infót, elég hiányos adatlapok lennének. Ha tudsz róluk valami infót, akkor persze okés :)

előzmény: elzablues (#1081)

Pótoltam, nagyon köszi!