metal_face

Tiny Furniture

3 2018-09-20 3,4
Action Point

3 2018-09-19 ?
Remélem legközelebb sikerül meghalnod :)

4 2018-09-19 4,3
2 2018-09-18 ?
The Meyerowitz Stories
Yeh Din Ka Kissa
4 2018-09-05 3,4
La nuit a dévoré le monde
The Night Eats the World
4 2018-09-05 3,5
Julia

2 2018-09-04 3,6

2018-08-16 12:05:27 XX (2017) metal_face (2) #4

Azt mindenki döntse el maga:)
Szerintem amúgy az első történet kivételével elég rossz, gagyi, érdektelen, nekem konkrétan anélkül lehet nézhetetlen lenne. De nem akarom elvenni a kedvedet tőle, szerintem azért tégy egy próbát vele!

előzmény: VVega (#3)

A 13 és 14 Cameras-t szerintem illene összekötni.

köszönöm:)

A Cyberbully magyar címe: Az internetes zaklató

2018-06-11 10:18:11 Hereditary (2018) / Örökség metal_face (3) #10

Aludtam rá egyet, és sajnos le kellett vinnem egy osztályzattal, nem éreztem legitimnek az amúgy is gyenge négyesemet.
Számomra egyszerűen nem jött át a film annyit emlegetett, műfajt megreformáló, átütő ereje. Valószínű már megint az a mocskos hype... A Get Out és a Mother után bíztam benne, hogy itt is bejönnek a jóslatok, de sajnos nálam ez a film nem működött túlzottan. Pedig a film első felében az autóbalesetnél torkon ragadott egy jó darabig, de utána sajnos el is engedett, hiába a kitűnő színészi játék, képi megoldások, atmoszféra, én ennél valami "furmányosabbra" számítottam.

2018-06-10 23:20:01 [JÁTÉK] metal_face #31741

1. Gonosz halott?
1. Gonosz halott 2?
1. A sötétség serege?

A Kidnap magyar címe: Gyerekrablók.

Már hisztérikusan várom!

Ez az alkotás 'The Cleanse' néven is fut, konkrétan a főcímnél is ezt írják ki a filmben, úgyhogy azt hiszem, illendő lenne ezt a címet is feltüntetni az adatlapján.

köszi:)

Nekem konkrétan ez a poén húzta fel kettesről hármasra (na jó már előtte is billegett) :DDDDD

előzmény: Gameface (#8)

2018-03-08 12:52:36 Papurika (2006) / Paprika metal_face (2) #33

Nem leszek népszerű itt ezzel a véleménnyel, de nekem ez a film egyszerűen semmit sem adott, képtelen volt elérni az ingerküszöbömet. Főként azon egyszerű okból, hogy szinte egyáltalán nem értettem belőle semmit. Az átlagot tekintve gondolom a hiba az én készülékemben keresendő: a film első felében még csak-csak kapizsgáltam a történéseket, de ahogy haladt előre a film, én úgy veszítettem el egyre inkább a fonalat. A vége felé már úgy voltam vele, hogy már mindegy, meg sem akarom találni.
Ritkán mondok ilyet, de úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy bár ne láttam volna soha (mondjuk akkor nem tudom meg, hogy nem tetszik :), és úgy érzem, hogy itt az újranézés sem segíthet, legfőképp azért, mert nem tervezem megismételni azt a fajta szenvedést, amit e film megtekintése okozott.
Az egyedüli pozitívum, amit fel tudnék hozni, hogy tetszett, az a képi világ. Jópár képsor tetszett és húzott be, de összességében én nagyon nem tudom ezt az egészet hova tenni, elég rendesen zavarba hozott.