Trissieke

Regisztráció: 2008. június 8. (15 év, 9 hónap)

Szindbád

5 2009-08-19 4,1
Ai no corrida
Érzékek birodalma
5 2009-07-29 4,0

Háát... nem tudtam végig nézni:D

Sade olyan művészien zseniális életet hagyott maga után, hogy még évszázadok múltán is képes lehengerelni az embereket.
És ez kétségkívül egy jó film.

Véleményem szerintem pedig az embernek szüksége van hitre, de nem baj, ha nem hisz Istenben. A keleti kultúrák nagy része is túlélte, hogy nem hittek Istenben. Jó magam sem hiszek, és ezért nem érzem magam kevésbé teljes embernek.

Talán az volt a baj a filmmel, hogy én többet vártam tőle, mikor elkezdtem nézni. Először teljes összekavarodtam, hogy ki-kicsoda. Talán, mert őrült rossz a névmemóriám és soha nem tudtam, hogy most melyik srác, ki. Aztán végül minden letisztul. Végül is, egy egészen kellemes filmet nézhettem végig

előzmény: Cesare Gonzago (#14)

Hát, ez a film tökéletes volt a fogyókúrám kezdetéhez: mikor végig néztem mentem is hányni,mert annyira undorító volt. Mi ez? Dokumentumfilm arról, hogyan kell egy láncfűrésszel embert ölni? Mert, hogy borzongani a félelemtől nem igen, csak az újabb hányingertől sikerült...

2008-10-27 23:09:38 The Eye (2008) / A szem Trissieke (1) #9

Híres japán horror átirata?? Nem láttam az eredetit, igazából nem is akarom megnézni, de a fejemet teszem rá, hogy nem japán az eredeti...A japán nyelvben nem sűrűn találkozik az ember olyan szavakkal, hogy gin meg gwai...meg amúgy is tanulok japánul és nem így van a szem. Valószínűleg kínai, de ebben nem vagyok biztos.

előzmény: Gasz András (#5)

Most, hogy újra végignéztem, azt hiszem tényleg csodálatos^^ Nem csak a könyv, hanem maga a mesefilm is, a sorozatról meg ne is beszéljünk =)) Annyira választékos a nyelvhasználat, szinte fület gyönyörködtető. A magyar emberek 90% képtelen ennyire választékosan beszélni, mint, ahogyan ők teszik. Jót tenne a mai gyerekeknek, ha ilyet nézetnének velük. Lehet, hogy gyomorforgatóan kedves és aranyos, de csak azért gondolják így a magyarok, mert ők képtelenek arra, hogy így viselkedjenek. Egyszerűen halálra nevettem magam a beszólásokon^^ Már értem, hogy miért is imádtam ennyire gyerekként, de szerintem nem csak a kölyköknek kellene nézniük, fantasztikus, amit ebben visszaadnak.

Félévente egyszer:D

Hümm...én viccesnek tartottam^^ Kifejezetten jól szórakoztam...kétszer is megnéztem^^ És nyugodtan leszólhat bárki érte. Hogy primitív-e a film? Hümm, megeshet. Hogy van-e mondani valója? Nincs. Személy szerint végig röhögtem. Hümm...és nem érzem magam "primko hamburgeragyu amcsinak", csak azért, mert tetszett. De ez kifejezés használat, sokat elárul a Te primitivitásodról is...

előzmény: gorni (#6)

Húúú...nem is emlékszem mikor néztem, de abban biztos voltam, hogy végig szenvedtem. Kb.öt perceket láttam a filmből mikor éppen valami hangeffektus felriasztott. Hihetetlen mértékben értékelhetetlen, azt hiszem^^

Egyet értek, szerintem is a pénz miatt csinálták ezt a részt. Pontosan ez jutott eszembe mikor jobb híján erre ültem be.

Igazából időelütésnek egészen jó. Bár az egész jónak úgy nem mondható. Viszont a zenéjét egyszerűen imádtam.^^ Amúgy ez a Sky-srácos vagy milyen beszólás, nagyon ciki... A poénok is sablonosak voltak és a szereplők összes hozzászólása is. A rajzolás tényleg borzalmas volt. De lehetett volna ennél rosszabb is:))

előzmény: goromba (#4)