Darrokh

Regisztráció: 2008. május 21. (11 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

4 2008-06-23 4,3
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Star Wars V. rész: A Birodalom visszavág
5 2008-06-23 4,4

Szerintem egyszerűen zseniális:) imádom tarantinowal együtt...szerintem nagyon jólett:) én kb minden hónapban megnézem egyszer mert imádom:)

Amíg nem olwastad ezt a könywet addig ne nézd meg a filmet. Nem tudák átadni azt ami a papíron wolt(nehéz is lett wolna) de annyira nemrossz...a könyw zseniális

2008-06-23 00:59:12 A legényanya (1989) Darrokh (5) #3

EZEZEZEZEZ imádom(L) nagyon nagyon nagyon...az előttem szólók mindent elmondtak amit lehetett...ennyi...ezt mindenkinek ajánlom sok szeretettel akinek wan egy kis humorérzéke:)

jóez...nemkell piszkálni...én 2 ször láttam...jó szórakozás wolt ...nem mondom hogy nemjó...aztse hogy nagyonjó...ez csak jó és nemis wártam többet és nemis kaptam többet mint amit wártam

nos...az egész film tetszett mint a többi ...mindre 5 öst kapott(legalábbis a régi trio) ...oda nemírtam semmit mert nem tudtam értelmeset hozzáfűzni...csak ez kjapott 4 est mert a wége nemkifejezetten tetszett...de ezenfelül...jówolt nagyon és méltó az sw néwre

nos...nincsmit hozzáfűzni a filmhez...nemlettjó...de mondjuk megértem ...mert wolt egy kezdőhang és wolt 3 rész amit össze kellett fűzni...nemakarhatott nagy finálékat a 2 részben hanem inkább a 3 ban ...és ezért lett rossz a film...bár ez csak feltewés

sokhelyen leszólták mert más
csak áthelyezték a hangsúlyt egy kicsit a lézerkardos csatákra ami szerintem gázwolt a 456 ban hogy ottwan az az elég fantáziadús fegywer(sokmindent hozzá lehez kézelni ...mármint nemúgy:P ) és alig használták...de nekem tetszett...a 2 az...az...az...télleg szarwolt

2008-06-19 16:12:23 Donnie Darko (2001) Darrokh (5) #29

ez az a film amire aztmondom hogy a tökéletesség határát súrolja...én ehhez mérem a filmeket amiket nézek mert én komolyan el woltam kápráztatwa tőle. nincs mégegy ilyen.nekem 5/5 ...és ez még enyhe wolt. kedwencfilm

Nekem nem tetszett ez a szinész...bénának tartottam...eddig...ez a film és az ő alakítása valami hihetetlen és ilyen filmet rég láttam...nagyon tetszett...ha máshol is ilyen jó lenne...de nembaj. ez nagyon jó wolt. ilyen filmek kellenek nekem:P

szówal...én szeretem...mert jó...nem lehet rá mást mondani... ez az egyetlen szó rá: jó...akinek nem jön be az ne nézze...aki nem utálja ezt a wilágot annak ajánlom...de az erős gyomor nem hátrány