TaZaR

Regisztráció: 2008. május 21. (15 év, 10 hónap)

Mad Max: Fury Road

4 2014-07-29 3,3
Nymphomaniac: Vol. I
A nimfomániás: 1. rész
3 2014-05-26 3,7

Nem rossz, és majdnem 4est adtam rá, de tényleg van rengeteg hiányosság. A képregényes verziót nem olvastam, de az pl. biztos hogy Hal Jordan azért ennyire nem szokott kretén lenni a képregényben, akármennyire is új neki a Green Lanternség, ez egyszerűen nem ő volt. Persze azért szórakoztató volt valamelyest. Viszont Superman teljesen egysíkú volt, semmit nem mutatt a jelleméből, illetve Darkseidnek abszolút SEMMIT nem tudtunk meg a motivóciójáról. "Megtámadöm a földet, mert!"
Martian Manhunter nekem is hiányzott, Cyborg eredettörténete elmegy, Captain Marvel (vagyis Shazam, mert most már nem a varázslót hívják így) oké volt, bár nem ismerem nagyon az eredeti karaktert, Wonderwoman, Flash és Batman is.

Na nem rossz ez azért... :)

Valóban rossz Tarantino utánzat. Amelyik film nem Tarantino stílusában van, és nem is utánozza azt, az valóban nem is lehet más, mint rossz Tarantino utánzat.

2013-12-26 22:15:22 47 Ronin (2013) / 47 ronin TaZaR (?) #20

Természetesen a főhős nem tartozhat autentikus rasszhoz, mert akkor ugyanmár ki nézné meg...

"James Franco karaktere pedig egy meglepően idegesítő és hiteltelen gyökérnek tűnik számomra. Szerintem az erőltetett a szó, amit keresek"

Szerintem pontosan annak is szánták. Léteznek ilyen emberek a valóságban is, hogy minden megnyilvánulásuk egy túljátszott semmi, és James Franco tökéletesen reprodukálja ezt a dolgot.
Most ezt csak azért írom, mert úgy írtad a fentit, minthogyha a rendezés/színész hibája lenne, hogy ilyen a karakter, pedig szerintem nincs sehol hiba. Egyébként elég megnézni egy videot a Riff Rafftól, ő az a rapper akiről Alient mintázták, szerintem az ő klipjein keresztül is tökéletesen átjön ugyanez a dolog.

A film végét meg nem értem, hogy miért kérdőjeles egyes embereknél, most így a film az egy komoly műfaj és tilos "trollozni" benne a nézőt? :) Ez esetben Lynch Wild at Heart-ját semmiképp sem tudom ajánlani.

2013-10-12 19:30:55 Machete Kills (2013) / Machete gyilkol TaZaR (4) #8

Ezt ki találta ki, hogy a "b movie" magyarul "zs kategóriás film"? tudtommal volt ilyen szó korábban, hogy "bé kategóriás film", akkor? Van b,c,cs,d,dz... kategóriás, egészen zs-ig? Mi választja el őket egymástól?

2013-09-14 13:37:22 [Adam Sandler vagy Ben Stiller?] TaZaR #6

lehet adam sandlert kedvelni?

2013-08-19 18:56:10 Kick-Ass 2 (2013) / Kick-Ass 2. TaZaR (?) #10

Az a baj, hogy az első részben sem sikerült nagyon megérteniük a képregény lényegét, amikor filmnek adaptálták (tehát azt, hogy ez annak a bemutatása, hogy mennyire tragikus és működésképtelen dolog lenne a szuperhősködés a valóéletben), ez a 2. rész így a trailer alapján meg mintha az arcoköpése lenne az egésznek, langyi blockbuster trendi beállásokkal, meg dabszteppel.

Azért egy esélyt még fog kapni tőlem, de a legrosszabbra számítok.

Ez a történetleírás tényleg ütős, úgy 20%-ban tényleg van köze még a filmhez is. :)

Egész erős film lett, Drive egyértelműen jobb, meg sok minden más, de emellett egy elég különleges élmény (erőszak-pornó :)), és nem bántam meg, hogy szántam rá időt.
Az meg egy másik dolog, hogy a sok csilli-villi CGIos film mellett mégis ez néz ki jobban, meg esztétikusabban.

2013-08-04 15:02:07 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] TaZaR #19179

lesz ez idehaza?

Áthelyezve a(z) La vie d'Adèle topikból.