winifred

Regisztráció: 2008. április 23. (15 év, 11 hónap)

Watchmen

5 2015-06-23 3,5
The Boondock Saints
Testvérbosszú
5 2015-05-01 4,0

egy Hofi vicc jutott erről a filmről eszembe:
"Megkérdezik Szendő Józsi bácsit a színházi előadás után:
-Mester milyen volt?
-Fos.
-És majd ha összeáll?
-Akkor már lehet szar."

igen. ez a film egy fos. fölösleges lenne szebb szavakkal körülírni mert a film sem próbálkozik nagyon szebbnek mutatni magát.

nem sok minden van erről a filmről. én nagyon régen láttam.. több mint 10 éve.. és nem mindenre emlékszem. inkább csak arra amit éreztem mialatt néztem. erős döbbenet és utálat. a nőt aki "bátran" kitűzi a csillagot a kabátjára, aki hagyja magát elkapni.. a buszról még le is száll hogy utolérjék a katonák. és amikor már rájön hogy hol van rohanna haza a biztonságba. lehet hogy a címe miatt is utálom. nem értem mire a bátorság ami addig volt amíg fel nem fogta hogy meg fog halni. amíg kb az arcába nem nyomták a valóságot.

2010-01-27 20:52:40 Sherlock Holmes (2009) winifred (2) #77

attól hogy vannak mégszarabbak ez nem lesz jobb :)

előzmény: JeszKar (#75)

2010-01-25 01:53:19 Ghost Ship (2002) / A szellemhajó winifred (1) #7

Nekem valaki elmagyarázhatná a film lényegét mert őszintén szólva csak egy dolgot fogtam fel belőle hogy egy pasit a gonoszságai miatt arra kárhoztatnak hogy lelkeket gyűjtsön - ergo: még több rosszat csináljon. Ja és hogy az mire volt jó, hogy szabadon engedték a fogva tartott lelkeket, mert (jó lehet hogy túl régen láttam a filmet és nem emlékszem rá pontosan) de azt hiszem abbahagyta volna ha összegyűjt bizonyos mennyiségűt. És mivel az összes elszállt (na szakszavakat erre nem tudok) ezért kezdheti elölről a gyilkolászást. Mert ha már kárhoztatnak valakit általában azért. hogy neki rossz legyen.. szóval valami igazságrendszernek kéne lennie .. de ha gyilkolnia kell akkor ez ellentmondás nem? jó tudom "horror" film ezért nem kell lennie benne sok értelemnek, viszont ha nincs akkor meg csak inkább vicces.

2010-01-24 01:28:00 Sherlock Holmes (2009) winifred (2) #72

Senkinek nem ajánlanám a filmet ha nem látta a Brett-es sorozatot vagy ami kicsit fontosabb nem olvasott eleve Holmes könyvet. Még a végén tetszene neki. Sehol nincs ebben a Holmes-ban az a tipikus angol merevség. A történet egyáltalán nem köt le (legalábbis engem nem), és Holmes gondolkodásába se nagyon nyerünk bepillantást, maximum a bunyós jeleneteknél, amit meg már túlzásnak éreztem személy szerint. Két pozitívum azért van benne: zene és Watson. Pedig Watson jellemét is eléggé újraértelmezték, de legalább nem az a tökéletesen nyugodt és türelmes barát, aki csak követi Holmes-t (most kövezzen meg aki nem ért egyet)

2010-01-10 14:44:56 Casting minden (2008) winifred (1) #20

borzadály az egész.. novai rezső akit folyamat le "novákoznak"? meg hogy kern játssza a dilettáns zenezsenit aki összesen több számot énekel mint a többiek együttvéve? az egész film csak róla szólt. mintha ebben a filmben élte volna ki minden vágyát. ja és az ominózus jelenet hogy ibolyának meg kell csókolni kernt azon az agyamat is eldobtam.

inkább ne. belső infó: a nők sem bírják az ilyen pocsék filmeket.

előzmény: "L" (#3)