hogen

2017-09-08 15:44:49 It Comes at Night (2017) hogen (2) #10

Se eleje se vége!Én elhiszem hogy egy hatalmas poszt-apocalyptik világból akar egy nagyon pici szeletet bemutatni de akkor is mintha egy hosszú film közepét néztem volna.Atmoszféra nagyon jó!Nagyon király drámai alakítások... de jövő 7re elfelejtem!Így nem tetszik!

Még soha nem adtam MARVEL filmre zseniált pedig képregényfan vagyok ....de mindentől eltekintve ez megérdemli....nagyon jól éreztem magam a vetítésen....PONT

BAkker tényleg!!!!Köszi

előzmény: Lil Martin (#57)

Az előző hozzászólásomban BOCSÁNATOT kértem....Gyerek korom óta próbáltam magamba tuszkolni ezeket e filmeket de egyszerűen idegesítenek a majmok .Nem tudom elfogadni az ugráló,beszélő, kardozó,lövöldöző,érzelgős,fenyítő.... stb MAJMOKAT!!!!ezt értem a majmos szarság alatt.teljesen mindegy milyen "MéLY TARTALOMMAL" bírnak ezek az alkotások a majmok színészi játékán nem tud felül kerekedni...A cimboráim is hülyének néznek "hogy ezek milyen jó filmek"
Egyszerűen irritálnak!!Biztos van rajtam kívül is ilyen...

előzmény: banana (#5)

Szerintem elég szörnyű hogy a nyár eddigi legjobb filmje egy ilyen nyomorékság......:( Láttam az összes majmos szarságot kifejezetten idegesít és sajna nem sikerült megkedvelnem.Szerintem ezzel sem lesz másként!Bocsánat de ez kikívánkozott.

2014-07-09 22:44:14 The Machine (2013) / A Gép hogen (3) #4

Nem egy nagy alkotás...de tényleg olyan 80 as 90 es évek hangulata van a zenével 1üt...egy kis nosztalgia csak e miatt 3as amúgy fos.

KI tudja?A stáblista végén bejátszott piramisépítős jelenet??az mi vagy ki vagy melyik filmből
Nagyjából vágom a képregényeket meg a sztorikat de ezt nem tudom mi ez.

Annyira nem kötött le a film csak néztem zombiba.. egészen a végéig mikor arra döbbentem rá hogy mekkora király múvi volt.

Nem lett volna ez rossz de a vége felé azok alények vagy ők vagy mikolyan szarul lettek megcsinálva mintha valami rossz fps gémpléjbe kerültem vóóón!

Nekem tetszett az első rész ...remélem ezzel sem lesz gond...

2013-08-26 19:56:09 Don't Look Up (2009) / Ne nézz fel! hogen (2) #1

Azt olvastam hogy sok mindenkinek tetszett....csak azt nem értem hogy mi az ami annyira jó volt .

Itt legalább Magneto szerepét nem egy nyomoronc vénember alakítja.......Az előzőekben Ian McKellen bácsi a lehető legrosszabb választás....

2012-09-18 18:46:10 The Possession (2012) / Démoni doboz hogen (4) #6

Nagyon várom ezt a filmet!De szerintem is tuti csalódás lesz :( Mindig így járok.
Mi az hogy igaz történet alapján?Tud valaki valamit erről?

Igaz lepontozták de ettől én még várom.

2012-01-08 22:01:59 Drive (2011) / Drive - Gázt! hogen (3) #147

Nem volt rossz de ódákat nem fogok hozzá fűzni!!00:49:11-00:49:25 ig a kezét figyeljétek!Amatőr :D

Az a nyomoronccc Daniel Craig jácccca az újságíró barátunkat???Ez maga a fertőőő

2011-11-28 18:37:36 The Thing (2011) / A dolog hogen (4) #41

Nagyon tetszett!!!!YEAH Jöhet a 3.

pfeejj úúúútálom ezt a tagot!!!

Helyes sorrend:D:D

előzmény: Mikkey (#9)

2011-06-27 15:41:54 Super 8 (2011) hogen (3) #34

Nem értem hogy lehet erre a filmre 5öst adni.Azért mert Spielberg keze benne van?.Még jónak sem nevezhető.

érdekesen szar vóót!vagy nem is tom olyan semmilyen

Jó kis film volt ez!A képregényt is jól visszaadta szerintem!

2010-10-30 00:03:39 [Rec] 2 (2009) hogen (4) #17

Szerintem meg klasszisokkal felülmúlta az elsőt!Mondjuk a díímonos filmek a gyengéim de ez úgy jó ahogy van!

Megnézve!Nem dobott olyat mint az eredeti de megnézhető egy unalmas délután!A jó öreg Furlong egéggé lestrapált:)

Ez igazán SZ*R volt!

Nekem egy limonádé családi mozidélutánnak elment. 1 est nem adhadtam rá mivel végignéztem.

2010-07-14 16:01:52 The Losers (2010) / Vesztesek bosszúja hogen (3) #5

Szerintem okés volt és a képregényt is jól tükrözte szerintem!Nem volt ez annyira rossz.

2010-03-14 21:05:42 Shutter Island (2010) / Viharsziget hogen (3) #46

Hát ez "nem jött át".Ma megnéztem tele volt a mozi de sokan a felénél leléptek.Nem rossz de a jó nem ilyen.Köbö egy órába is bele lehetett volna sűríteni.Vontatott volt szerintem, a színészekkel nem volt gond de már az elején megfejtettem hogy mi a találóskérdés a filmben.Az öreg Scorsesenek voltak már jobb napjai.

2010-03-14 20:58:36 Pandorum (2009) hogen (4) #20

Nem vagyok nagyon sci-fi fan de számomra izgalmas és érdekes volt.Semmi köze az Uwe Bollos F*sok hoz!!

Vagy még az a rész sem volt túl jó!Szerintem egyszerűen pocsék ahhoz képest,hogy mennyire futtatták ezt a filmet.Ha már az összehasonlításnál tartunk akkor sztoriban az Avatar sem nagy cucc de ott legalább a látvány kárpótolt ez viszont nagy csalódás!!

előzmény: Tom85 (#55)

2010-03-02 20:36:28 Legion (2010) / Légió hogen (3) #8

Olyan nem is tudom semmilyen.Most akkor az angyalok viselkedtek ilyen démoni módon vagy hogy is van ez?Egyébként a film elején van egy idézet a Zsoltárok könyvéből Psalm 34:11 a sorszám az jó de amúgy az a 33.zsoltár és a 12es rész nem a 11 es:(

2010-02-15 01:16:01 Orphan (2009) / Az árva hogen (4) #12

Igen jó kis film volt végig feszült volt a hangulat.:)

Számomra elég megrázó volt(Egy kicsit beleéltem magam).Szerintem Milla nem rossz színész!

2009-01-09 03:13:46 [Filmet keresek] hogen #538

jaa egyébként itt Atlantis inferno néven fut 83as

2009-01-09 03:09:22 [Filmet keresek] hogen #537

Köszi a segítséget!!!!De sok év keresés után megtaláltám(önerőböl) a filmet amit itt is kerestem.Olyan boldog vagyok pedig nagygagyi a múvi!!Címe The Raiders Of Atlantis!!!!ugyhogy fel vagy oldozva!!bigiribéke!

előzmény: nejmed (#536)

2008-12-19 22:07:24 [Filmet keresek] hogen #524

jóhogy fölmentelek!!!Ezzel arra célztam,hogy nem haragszom vagy ilyesmi csak nem kell az okítás!!A szövegből ki lehet szürni hogy mijaszitu szerintem Mr.bicskanyitogató!!

előzmény: nejmed (#523)

2008-12-18 02:30:43 [Filmet keresek] hogen #522

szerintem ez nem nyelvtan óra!!!ego te absolvo pacatis vestris!!ne oktasss!!!inkább írj valami okosat!!ez szerintem nem a témához tartozik és nem valami 5letes!ha nem tudod inkáb csitttt!!

előzmény: nejmed (#520)

2008-12-15 18:48:13 [Filmet keresek] hogen #519

ja a 2.!!!Atlantiszi pokol néven láttam a 80as évek közepén,nem sok mindenre emléxem csak arra hogy akkor a kedvencem vóóótt!van benne valami kő koponya meg valami csaj ezek hatására jön ki a vízböl atlantisz a film végén, olyan madmax2 hatású film a főgenyónak valami üvegmaszkja van.sajna csak ennyi ami megragadt.Ha valaki meg tudná mondani a film pontos címét (mert bizti nem ez vóót)örülnék nagyon.Köszi előre is.Valamit írjatok ha rémlik valami!!!!!!!!!!!!!!!!!Köcccccccc

2008-12-07 01:10:47 [Filmet keresek] hogen #508

Nem vagyunk egyformák ez a szép ebben!!!De nagyon köszönöm a segítséget!!!!!

előzmény: Cesare Gonzago (#507)

2008-12-06 22:49:03 [Filmet keresek] hogen #506

és még 1!!Nagyon keresem a 200 szál cigi címü filmet!!!Honnan lehetne megszerezni????

2008-12-06 22:41:16 [Filmet keresek] hogen #505

ja a 2.!!!Atlantiszi pokol néven láttam a 80as évek közepén,nem sok mindenre emléxem csak arra hogy akkor a kedvencem vóóótt!van benne valami kő koponya meg valami csaj ezek hatására jön ki a vízböl atlantisz a film végén, olyan madmax2 hatású film a főgenyónak valami üvegmaszkja van.sajna csak ennyi ami megragadt.Ha valaki meg tudná mondani a film pontos címét (mert bizti nem ez vóót)örülnék nagyon.Köszi előre is.csecsbimbócsavarás!!

2008-12-06 22:35:57 [Filmet keresek] hogen #504

csü all!!!Keresek 2 filmet!!!1:1970valahanyas horror vagy mi.hapek felkel a kórházban szemműtét utánleveszi a kötést és lát :Dlemegy a sztrííítre és sehol semmi a földet elfoglalták valami húsevőőő növények összejön valami csajjjjal és a végén a világítótoronyban rájönnek hogy a sósvíz nyírja ki a zöldségeket.egyébként a főszereplő tag a dallasban játszott ellie 2.kanja volt de ebben a filmben fiatalabbKÖsz a segítséget előre is

2008-10-21 18:52:47 Mirrors (2008) / Tükrök hogen (4) #5

hááá szerintem nem volt rosz.Nem az a húú de egyedi munka de egy unalmas délutánra pont megteszi.