peti0290

Regisztráció: 2008. április 22. (11 év, 1 hónap)

Műfajok: akciófilm, fantasy, kalandfilm, sci-fi, thriller, történelmi film, vígjáték
Országok: amerikai, angol, francia, magyar, német

Születési év: 1991

4 2019-05-01 4,1
Instant Family
Instant család
4 2019-04-28 3,6

A két napja debütált új Pókember: Idegenben előzetesből kiderül, hogy a végtelen kesztyűvel történt csettintés(ek)nek hála rés keletkezett a multiverzumok között. Mysterio Nick Fury szerint egy másik Földről érkezik majd...persze az is benne lehet a pakliban, hogy mindez csak kamu, és Beck is ebből az univerzumból való. Mindenesetre úgy tűnik, hogy a Marvel elkezdi használni a multiverzumot a filmekben is.

2019-04-06 17:58:43 Shazam! (2019) peti0290 (?) #4

A karakterét Cate Blanchett megölte a Ragnarökben. Így már nem valószínű, hogy Marvel-filmben még feltűnik.

előzmény: bambula (#3)

2019-03-24 17:33:57 Aquaman (2018) peti0290 (4) #20

A filmben benne van, hogy csak az ún. nemesek (asszem így nevezték őket, de ebben most nem vagyok biztos) képesek a szárazföldön is lélegezni...az egyszerű atlantisziak (katonák, közrendűek) nem.

előzmény: SSlayer (#19)

Én is meglettem volna nélküle. Ebben a filmben csak a 'rakjunk be valakit Credence mellé, nehogy egyedül nyomozgasson már' karakter...számomra nem a film legnagyobb hibája, de ha kimaradt volna se hiányzik (szerintem senkinek).

Igen, ezt tudom én is :) Viszont attól még a Harry Potter-sorozat idején már bőven benne lesz a korban, bár nem kizárt, hogy Voldemort hosszabbítja meg az életét valamilyen úton-módon.

előzmény: Havierez (#27)

Ez a Nagini az a Nagini...viszont így ez a nő/kígyó a Harry Potter-sorozat idején már 100 éves körül kell lennie.

előzmény: Dorian Gray (#23)

Ariana fia semmiképp sem lehet, mert a lány 14 évesen halt meg a Grindelwald és a Dombledore tesvérek közti összecsapás közben. Aberfort fia még lehet esetleg, de azt is elég légbőlkapottnak érzem.

előzmény: VVega (#14)

A Halál ereklyéit nem láttad? Abban egyértelműen kiderül, hogy Dumbledore-nak van egy öccse, Aberforth, illetve volt egy húga, Ariana. Egy újabb testvért viszont nem értem, hogy minek kellett belerángatni. Korábban szó, de még utalás sem volt róla...habár ennek a nagy csavarhalmozásnak köszönhetően még kiderülhet Credence-ről, hogy mégsem Albus öccse...

előzmény: Havierez (#12)

2018-11-12 20:29:21 [In Memoriam...] peti0290 #2358

Stan Lee (1922-2018)
Szép kort élt meg. Nyugodjék békében! Talán nem én vagyok az egyetlen, akinek hiányozni fognak a cameói, bár talán a Marvel Kapitányban és a Bosszúállók 4-ben még viszontláthatjuk őt :(

Valami buherálás az idővel biztos, hogy lesz és Marvel Kapitánynak is valószínűleg kulcsfontosságú szerepe lesz benne, nem véletlenül csipogott neki Fury az eltűnése előtt. Azt sem tartom kizártnak, hogy ahhoz hogy a film végén eltűnt karaktereket visszahozzák, valamiféle áldozatot kell majd hozni, úgy hogy a megmaradt tagok esetleg beáldozzák magukat egy másik karakterért cserébe. Elvégre elég érdekes, hogy pont a régi motorosok maradtak életben, és azok haltak meg, akikre a jövőben még építeni akar a Marvel (nem egynek már biztosan bejelentett folytatása is van). Stark szerintem hajlandó lenne magát beáldozni Pókemberért cserébe, ugyanúgy a Kapitány is Buckyért, vagy mondjuk Okoye a királyáért, a Párducért, és még lehetne folytatni...Szóljon valaki ha ez szerinte hülyeség, igazából most jutott eszembe a dolog, de én akár egy ilyen végkifejletet is el tudok képzelni.

előzmény: Leo_Stotch (#45)