spoiler

Súly: 1956
Regisztráció: 2008. április 19. (15 év, 11 hónap)

Születési év: 1987

The Killer
A gyilkos
4 2023-11-11 3,3

2015-12-25 18:21:36 [Filmet keresek] spoiler #1864

Sziasztok! Ha valaki tudna segíteni az alábbi film/sorozat? kérdésben, azt nagyon megköszönném :) Ázsiai alkotásról van szó, amiben hatalmas óriások és óriás szörnyek támadnak az emberekre, szanaszét tépik őket :D , elképszető jó animációval, idei film lehet, kb ennyit tudok róla.

Nagyon jó kis feelgood film volt, nekem a Garden State jutott eszembe róla, persze csak a romantikus szál kibontakozása miatt, ebben kicsivel több az akció, de hasonló érzéseket keltett bennem. Csak ajánlani tudom, és remélem az a hír, hogy LaBeouf abbahagyja a filmezést, csak kamu, mert itt azért megmutatta, milyen jó színész is valójában.

2013-08-24 15:24:27 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] spoiler #19247

Nagyon KÖSZI!!!!

előzmény: flake (#19246)

2013-08-23 21:45:41 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] spoiler #19245

Sziasztok!
Egy kis segitseget szeretnek kerni, keresek egy filmet, de az istenert nem jut eszembe se a cime, se a szereplok, annyit tudok rola, hogy a hivatalos boritojan, a poszteren egy gyerek es felnott ferfi ulnek egy padon, elottuk egy haz, es a tortenetrol annyit, hogy ha jol emlekszem akkor a ferfi tanar, aki megkeri a gyereket, hogy irja le mi tortenik vele, a gyerek pedig egyre parabb dolgokat kezd irni, es ugy alakul az elete, ahogy es amit leir...:D nem olyan regi film, 1-2 eves lehet. Elore is koszi ha valaki latta es elarulja vagy csak eszebe jut!

2012-11-21 12:34:56 Lawless (2012) / Fékezhetetlen spoiler (5) #19

Eddig 2012 legjobb fimje!!!Nick Cave-nek ismét elsült a keze :)

Tegnap néztem meg. Ha előtte végigolvastam volna a kommenteket, minden bizonnyal kevesebb lelkesedéssel álltam volna neki, de biztos vagyok benne, hogy akkor is megnéztem volna. Nekem személy szerint nagyon tetszett, Feldmár András, Baudelaire - A mesterséges mennyországok, Huxley - Az észlelés kapui könyveken keresztül kell megközelíteni, a drogkultúráról, használatról, élményekről szól ez a film, fölösleges belemagyarázni bármit is, ez egy "drogos" film, aki foglalkozik ezzel a témával illetve néz, vagy látott hasonló filmeket, vagy mélyebben belemerült hasonló témájú könyvekbe, annak az embernek tökéletes, mindenki másnak csak vizuális petárdarobbanás.

Nekem sajnos elmaradt a csoda, a varázslat, holott ezt a filmet vártam talán a legjobban, mind a rendező, mind a színészek a kedvenceim közé tartoznak, tehát akár még elfogult is lehetnék, de nekem valami hiányzott. Még elég friss az élmény, próbálom megtudni, mi is az, ami nekem kevés volt. A szereplők remekül játszanak, a maszkmeter egyszerűen zseniális, lehet, hogy egy kicsit lassú a történetvezetés, nem tudom...amikor felálltam a film után, az jutott eszembe, hogy a Tideland mennyivel jobban tetszett, pedig "egyszerűbb" volt minden téren. Valahogy ott - számomra - jobban működött Gilliam és a fantáziája. Na mindegy, majd csak rájövök miért érzem ezt.

2010-01-21 09:07:45 Up in the Air (2009) / Egek ura spoiler (5) #3

Tényleg hatalmas film, Clooney mellett Vera Farmiga is nagyot alakít, kíváncsi vagyok az Oscar mezőnyre, megérdemelné a szobrocsát. Reitman tökéletesen építi fel karaktereit, mindenkiről annyit árul el, amennyi szükséges, számomra az a leglenyűgözőbb az egész filmben, hogy miután megnézi az ember, a karakterek jellemei - és azoknak, kevésbé árulkodó részletei - szépen kirajzolják a történet végkifejletét.
Ez egy kiváló film. Csillagos ötös.

2010-01-20 11:32:34 Armored (2009) / A szállítmány spoiler (3) #7

Szerintem ez egy korrekt akciómozi, nem mennék bele a film boncolgatásába, semmi értelme nem lenne, tisztességes munka, leköti a figyelmet, Nimród igazán hazajöhetne néha és csinálhatna nekünk is valami hasonlót. Fog ő még igazán igényes filmet is forgatni.

2010-01-16 10:29:31 Sherlock Holmes (2009) spoiler (4) #42

Igaz, elnézést, mindenesetre jóval fiatalabb, mint az eddigi Holmes-ok bármelyike.