manson84

Regisztráció: 2008. április 10. (14 év, 9 hónap)

Bemutatkozás

Struck by Lightning
Villámcsapás
3 2023-01-09 3,1
Puss in Boots: The Last Wish
Csizmás, a kandúr: Az utolsó kívánság
4 2023-01-08 3,8
Cerdita
Röfi
4 2023-01-08 3,1

A rendező Divine helytelenül lett összekapcsolva az azonos nevű színésszel. Valójában ő a szegmens rendezője: (https://www.imdb.com/name/nm10150409/?ref_=tt_ov_dr)

2022-02-09 17:11:54 Hollywood (1980) manson84 (5) #1

Izgalmas és informatív dokumentumfilm sorozat az amerikai némafilm történetéről. David Gill és Kevin Brownlow elképesztő részletességgel vizsgálja meg a néma korszak szinte összes aspektusát. A majd 5 éves készitése során olyan filmsztárokkal csináltak interjúkat, mint: Viola Dana, Gloria Swanson, Lillian Gish, King Vidor, hogy csak a legnagyobb sztárokat említsem. Sokuk ebben látható utoljára eltávozásuk előtt.
Akit esetleg érdekel, megtalálhatja mind a 13 részt a YouTube-on, elfogadható minőségben.

Elég nehéz értékelni ez a filmet. Olyan mint egy karambol, borzasztó amit látsz, de mégis kíváncsian tovább szemléled. Azért ha valaki szeretné jobban megismerni Crawford életét, semmiképp se ezzel a filmmel álljon neki - helyette ott van a Feud(sorozat), ami úgy ahogy van zseniális.
A filmre magára visszatérve, semmiképp nem mondanám jónak. Szubjektív és gonosz biopic, ami a maga kissé perverz módján szórakoztató, de a stúdión kívül nem hiszem, hogy bármely más résztvevője jól járt vele. Nem véletlen, hogy Faye Dunaway szigorúan megtiltotta mindekinek a film bárminemű említéstét a közelében.

2021-10-13 01:17:19 Injustice (2021) manson84 (2) #1

Szerettem a képregényt, a játékok is, de ezt jól összecsapták szokás szerint. Minimum két részben kellett volna megcsinálni, mert ez így elég komolyan vehetetlen.

2021-05-08 17:33:57 Offerings (1989) manson84 (2) #1

Olcsó Halloween rip-off, aminek létezését nem igazán sikerült igazolniuk a készítőknek. A gyilkosságok laposak, a gyilkos unalmas, és a kiléte az első perctől egyértelmű. Szóval a film még a minimális slasher elvárásoknak sem képes megfelelni, ami azért nem olyan magas.

2021-04-14 23:15:28 Come True (2020) manson84 (3) #2

Nagyon jó az alapötlet és jól is kezd a film, de a második felére teljesen feszültségmentessé válik. Az álom szekvenciák eléggé hátborzongatóak, de ebből lehetett volna több (andalító muzsikából meg kevesebb) és egy kicsit változatosabb, de erről inkább ugye a büdzsé tehet. Mindenestre azért rajta tartom a szemem a rendezőn, okozhat még kellemes meglepetéseket.

2020-04-21 17:37:59 The Baby (1973) manson84 (4) #1

Egészen megdöbbentő, hogy mennyi beteg filmeket készítettek a 70-es években! :D Én botor, azt hittem nagyjából az összes igazán hírhedt darabot láttam ebből a korszakból, erre ma belefutottam A bébibe.
A történet egy anyáról szól, aki óriás csecsemőnek öltözteti a negyvenhez közeli fiát, mellette neveli másik két leány gyermekét. Ám egy napon, a munkáját (egészen kivételesen) végző szociális munkás megzavarja a családi idillt, ugyanis a baba után kezd nyomozni. Kár lenne többet elmesélni, egészen elképesztő mozi az utolsó percekig. Nem annyira véres, mint számtalan kortársa, de sokkolásban bármelyiket kenterbe veri.

2019-11-04 17:29:32 Haunt (2019) / Prédák manson84 (2) #2

Lelketlen, üres, buta és unalmas iparos munka.

2019-10-09 03:56:58 3 from Hell (2019) / Three from Hell manson84 (2) #2

Nem annyira rossz film - Rob Zombie eddigi filmjeihez képest -csak teljesen felesleges. Hiányzik belőle az első rész őrülete és a második rész kegyetlensége. Helyette kapunk önismétlést meg Sheri Moont Harley Quinn replikaként. Reméljük nem lesz belőle tetralogia.

Elég durva műfajváltást virít a film az utolsó 5 percben,az addigi eco-horrorból hirtelen gonosz gyerekes horror lesz. Gondolom ez a kárpótlás az amúgy rém buta sztori miatt, ami annyiból áll, hogy a szennyezett víztől megvadult állatok tombolnak egy városban. Mire a film végére a főszereplők rájöttek miért gyilkolnak a fenevadak, azok szépen lejöttek a szerről és vidáman hemperegtek az utcán. Már kezdtem csalódni, hogy ez így ennyi, aztán ugye jött a fent említett végső csavar. Jópofa 80's italiano trash.