madarka78

Regisztráció: 2008. március 20. (16 év)

Nem: nő

Bombshell
Botrány
3 2020-01-26 3,3
The Secret Life of Pets 2
A kis kedvencek titkos élete 2.
3 2019-10-07 2,9
Wonder Park
Csodapark
4 2019-10-07 2,8
Dumbo
Dumbó
3 2019-10-07 2,7

Nem tudom ki olvasta a könyvet, de a film első 5 perce után örömmel vettem tudomásul, hogy a forgatókönyv író egyáltalán nem ragaszkodott hozzá. Most már kíváncsian várom a harmadik részt, mert így már biztos hogy nem a könyv szerint fejezik be. Azért remélem nem lesz ketté bontva az utolsó rész:).

Tegnap láttam filmet, de sajnos nagyot csalódtam. Próbáltam minden előzetes elvárást a minimuma csökkenteni, de még így is lelombozott, amit láttam. Lehet, hogy azért, mert olvastam a könyvet.
Nem tud valaki egy rendezői változatról? Mert folyton olyan érzésem volt, hogy több jelenetet kivágtak a filmből. Néha egy fél mondat is elég lett volna, hogy érthetővé váljon egy-egy cselekményszál.
Plutarch Heavensbee mondata, a játéktér megforgatása után, hogy lássuk, most megtalálják e, hogy hol van dél, érdekesen lógott a levegőben, mert utána lássunk csodát, semmi gondot nem okozott a játékosoknak, hogy kiszúrják a fát. Ha tényleg kiveszik az agyalást az óráról, akkor miért hagyják benne ezt a mondatot? Peeta szerepe pedig olyan alacsonyra silányult, hogy teljesen hidegen hagyott mindenkit, aki nem olvasta a könyvet, hogy miért akarta legyilkolni Katniss Haymitchet a végén.

2008-07-19 16:12:32 Mamma Mia! (2008) madarka78 (4) #6

Az egyik kritikában olvastam, hogy olyan mint egy két órás karaoki. Hát igen, tényleg egy kicsit olyan:) Főleg Pierce Brosnan:) Valószínűleg az egész stáb a hasát fogta nevettében amikor énekelt:) De nem ez a lényeg! A filmből csak úgy árad a vidámság. Nagyon irígyeltem a színészeket, mert látszott, hogy milyen jól szórakoztak, igazi jutalom játék volt nekik. Mi is nagyokat nevettünk az egész film alatt, és mondhatom mostanában ritkán fordul elő, hogy mégegyszer meg szeretnék nézni egy filmet. De ezt megfogom!

2008-06-26 13:33:52 Wanted (2008) madarka78 (4) #1

Ha úgy mész be a moziba, hogy csak simán szórakozni szeretnél, meg amúgy is kint nagy a meleg, akkor nem fogsz csalódni. A látvány pazar, az akciók jól felépítettek, de fontos, hogy ne akard komolyan venni a sztorit! Nekem folyton olyan érzésem volt, mintha egy színházi előadáson ülnék, ahol a színészek már alig tudják visszafolytani a nevetésüket. Megint rá kellett döbbeni, hogy az angol nem alkalmas a változatos káromkodásra. Ha valaki össze tudta számolni, hogy hányszor hangzott el "Baszki!", írja meg nekem!