deathcode

Regisztráció: 2008. március 16. (11 év, 11 hónap)

Bemutatkozás

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.

Korszakok: mindenevő ('90-es évek)

Születési év: 1980

Elephant's Dream

3 2020-02-13 3,6
Closet Space

4 2020-02-13 3,3
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
3 2020-02-09 2,9
GUNSHIP: Tech Noir

4 2020-02-04 ?
The Art of Self-Defense

4 2020-01-30 3,2

Egyesítettem Hannah Taylor Gordon-t a nevének kötőjeles alteregójával, ám így itt most két szerepe van. Én csak hozzáadni tudok szereplőt, törölni nem. A karakter neve helyesen: Lina Kronstein.
Köszönöm.

2020-02-04 15:45:07 GUNSHIP: Tech Noir (2015) deathcode (4) #1

Itt megtekinthető.
Narrátor John Carpenter, a zene meg pöpec :)

2020-02-03 15:15:24 Nomads (1986) / A horda deathcode (4) #2

Rám a sikítófrászt hozta tiniként, aztán bő tíz éve még egyszer és mindenképpen újra kellene nézni.
Van egyfajta atmoszférája, ami eddig fekete lyukként szippantott magába és nem eresztett egyik alkalommal sem.
Mellesleg Arnold Schwarzenegger is olyannyira így volt vele, hogy miután látta a filmet, ő kérte fel McTiernant a Predator rendezésére!
Majd ha újranéztem, lehet lebüntetem hármasra...

Nagyon érdekelne, hogy létezik-e egyáltalán ez a film. IMDb link 404-et ad. Akik szavaztak rá, ahogy látom, már nem aktívak. Találtam egy filmet ezzel a címmel, IMDb link szerint még a magyar cím is egyezik, de más egyéb nem.

2020-01-24 17:27:04 [Vapiti 2019] deathcode #60

Én csak ezeket láttam, elöl a jelölt:
Arany: Green Book, Joker, Once Upon a Time in... Hollywood
Férfi: Viggo Mortensen, DiCaprio, Pitt, Phoenix, Bale (Ford v Ferrari)
Női: Lupita Nyong'o, Margot Robbie

Egyedül a Capharnaüm-nak, Long Shot-nak lehet még sansza, Vice-nak esetleg, többi nem hoz lázba.

2019-12-01 14:30:19 The Town That Was (2007) deathcode (5) #1

Itt megtekinthető eredeti nyelven.

Istenem, végre egy 90 perces film!! Nekem nem fájt annyira, mint itt többeknek. Annyit vártam a filmtől, hogy egy (szuper)gyerek gonoszkodjon, és ezt megkaptam, szóval én nem haragszom igazából semmi miatt. Hármas "fölé", legalább a vér miatt.

A hercegnős jelenet, te jó ég, szenzációs!

Ejha! Miből gondoltad, hogy pont nekem tetszeni fog? Láttad a QT filmekre adott szavazataimat? És miből gondoltad az első kommentemből, hogy nem láttam már akkor is? :)
A Filmvilág blogon hárman kitárgyalták a filmet és az elején mindenki elmond valamit, ami nagyon jól jön a teljes körű befogadáshoz. Most már tényleg nem tudom másra fogni, szerintem ezek hiánya okozta, hogy számomra borzasztó keveset adott a film. Az első két óra amolyan dokumentumfilmnek hatott, a vége volt csak tarantinós, ott kábé a térdem csapkodtam vigyorogva.
Félre ne értsen senki: nem mondom, hogy rossz film! Mindössze szerintem alulinformált vagyok utalások százainak észrevételére és megértésére - a helyzet az, hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, inkább egy krumplihámozó lehetek kábé.
A Ruben Brandt után éreztem magam így. Nem tudok semmit a képzőművészetről, festményekről, stb, ugyanannyit adott az is számomra, mint ez.
A hiba bennem van, emberek.

előzmény: sllrrrply (#38)