2018-07-14 21:22:03 [Foci VB 2018] coles #201

Off (III.): Pacman újra a ringben...

Off (IV.): komoly volt a wimbledoni férfi (elő)finálé is.

2018-07-11 14:32:37 Try (2000) coles (4) #1
2018-07-06 13:33:17 [Foci VB 2018] coles #168

Uruguay - Franciaország: nem érzem a meccs víg végkimenetelét, de a felek egy-egy gólra jók lehetnek. Talán hosszabbítással a gallok...

Brazília - Belgium: a brazilok eddigi legsúlyosabb ellenfelei a belgák (vallonok? Flamandok?). Adná magát az 1-0 (vagy 2-1), de akár ráadásig is húzhatják az európaiak (akik a 2002-es seleçãot is verhették volna, de nem adták meg - a szabályosnak tűnő - vezető góljukat).

Svédország - Anglia: kevés gól (klasszikus szerint: "mindenféleképpen talán"), 0-1?

Oroszország - Horvátország: ...ha a horvátok a dánok ellenit produkálják, kukázzák őket a házigazdák. Egy szervezett(ebb), pezsgő Modrićot a soraiban tudó alakulat viszont lenullázhatja a zoroszokat (sic!).

2018-07-04 12:58:24 [Foci VB 2018] coles #164

Mit álmodtál a negyeddöntőkről? ;-)

Off: CR11 (sic!) a Juventusba tart?

...az megvan, hogy Yerry Mina 3 meccsen 3X talált hálóba?!

előzmény: dikalosz (#153)

2018-07-04 09:42:47 [Foci VB 2018] coles #160

Tippjátékban 2 pontos végeredmény (svédek: 1-0 + 1-1 az estire/továbbjutó: Anglia), szelvényen svéd győzelem/nem lesz 3 gól, ill. egy-egy rúgott gól a másik meccsen (itt lerághattam volna a körmöm).

Egyébként a vb védése:

előzmény: kwzatz (#159)

2018-07-02 21:37:08 [Foci VB 2018] coles #142

Belgium - Japán: a nipponok majdnem megállították Brüsszelt. Egyelőre 2-2. 0-2-ről!

2018-07-02 15:36:55 [Foci VB 2018] coles #132

Szelvénygyilkos nyolcaddöntők. Eddig csak kedvenceim (Higuaín annyira hamis 9-es, hogy pályára se léphet? S akkor Dybala...) kiesésére tippeltem pontosan. Sajnos! (Micsoda gólok! Túró védelem. Ócska portások. Francia villanások... Nem több?)

Uruguay felszívta magát, kérdés, mennyire súlyos a duplázó sérülése...? Jöhet a házigazda, mely az ezer passzból vérző (by Mészáros Ábel) spanyolokat fojtotta meg. ("Fun fact": de Gea az egész tornán egyszer védett?) Alibizésnek helye nincs! (A hosszabbítást meg se vártam, inkább kimentem focizni.)

S ez az esti! "Tizenegyesölők" (a 2006-os luzitán hálóőr juthatna eszünkbe) vs meddő mezőnyjáték. Már a horvátokban is elvesztettem a hitemet. Kik lesznek így világbajnokok, a belgák?!

Lássuk a brazil-mexikói parádét! (16:00)