Corleone01

Regisztráció: 2008. március 13. (16 év)

Rosemary's Baby
Legend
Legenda
3 2016-01-31 3,3

2015-02-20 20:58:09 Whiplash (2014) Corleone01 (5) #61

J.K, Simmons fenomenális volt! Nagy élmény ez a film! A fanatizmus és az átszellemülés, ötvözve az önmotivációval végig érződik a filmen.

Tegnap volt szerencsém megtekinteni a miskolci Béke Moziban a művet. Húsba vágóan erős film. Egy egészen új dokumentumfilmes tapasztalat tárult elém gyönyörű fényképezéssel.
A szereplők őszintesége és a realista közvetítés hátborzongató hatást kelt. Effektíve az történt, hogy húsvér elítéltek jelenleg is napról napra sínylődő hétköznapjaiba nyerünk betekintést úgy, hogy közben archív felvételek segítségével megjelenik előttünk a "Bebukottak" témához illő beszédei.

És mindeközben valami hátborzongatóan ható zenei aláfestés kíséri a filmet, méghozzá profi módon!

Gratulálok Gerő Marcellnek! És köszönöm Neki és Stábjának hogy egy ilyen sokkoló, oktató, és elgondolkoztató kórképet adott az igazságtalanság és kiszolgáltatottságról! Bravó!!!!

*5/5*

Iszonyatosan nagy Film!!!

Elnézést kérek mindazoktól akik magasztalják ezen "remekművet".
Ellenben hosszú passzív hozzászólási szakaszom úgy érzem most kell hogy megtörjem.
Tegnap este úgy döntöttem egy laza, friss vígjátékkal oldom a vizsgaidőszak és a munka feszültségét.

Ellenben leírom mit kaptam:

- A főszereplő karakter a legkevésbé sem vicces
- Aniston játéka sem emeli a színvonalát a filmnek (bár még mindig jó :) )
- Aztán, engedjétek meg hogy közöljek egy a filmben elhangzott beszólást:
A főszereplő faszi búskomoran ül a szomszéd sráccal a lépcsőn ábrándozva arról hogy jöjjenek ki abból a szarból amibe bele csöppentek. Aztán jön egy autó benne teljesen átlagos eltévedt családdal, akik kedvesen segítséget kérnek. Hősünk izomból hazavágja őket egy undorító beszólással, aztán egy rendőr segít szerencsétleneken.
Ekkor eljut az agyáig hogy jó kisfiúnak kell kiadni magát, és ezt egy " Kösszépen FASZFEJEK!" beszólással nyugtáz.

Kérem, valóban erre van szükség napjaink filmnézőinek szórakoztatására?

Most néztem meg 4.ik alkalommal és UGYANÚGY ÜT!
Azon ritka filmdarabok egyike amiket hiába látsz többször egyszerűen nem kapcsolod ki ha elkezded, és tutira nem kapcsolod el a tv-adót ha éppen ezt vetítik. Óriási!
És remélem hogy Frank Darabont hozni fog még teljes filmeket. Jó a Walking Dead is zseniális minden részt láttam, de kellene már egy újabb klasszikus tőle.

2012-05-31 13:53:14 Sling Blade (1996) / Pengeélen Corleone01 (5) #7

Hátborzongatóan kegyetlenül játszott Billy Bob Thornton!
Baromira erős film!!

Most néztem meg, nagyon szórakoztató és hangulatos eksön movie.
Szóval tessék nézni mert jó :)
Mel Gibson újra halálos fegyver!

2012-05-11 01:57:08 Cop Land (1997) / Copland Corleone01 (4) #7

Stalone teljesen új arcár mutatta ebben a filmben. Nagyon tettszett, kellemes és nosztalgikus 90'es krimi.

2012-05-06 00:18:31 Goon (2011) / Hoki-koki Corleone01 (4) #3

Nagyon szórakoztató! Tele van jó karakterrel és brutális jelenetekkel az adrenalin és jókedv garantált!
Még több ilyet a jó öreg Stifflertől! :)

Amikor eszembe jut ez a film, kiráz a hideg! Nagyon ajánlom mindenkinek.....

Szerintem vége a vizsgaidőszaknak és megint megnézem :)