Hazafi

Danesz99: 35év után újravetítik A nyolcadik utas a halált a Corvinban.

Azért nekem a Wolf hiányzik a listából.

Hú, ez egy kemény kérdés, választani is nehéz.

2011-04-01 22:34:43 [Általános fórum] Hazafi #1883

nem lehet, hogy a korábbi keresések tartalma befolyásolja a találatokat?

2011-03-06 23:09:05 Burke and Hare (2010) Hazafi (4) #1

Nekem teljesen az I Sell the Dead -t idézte, de annak sajnos a közelébe sem ért.

ha jól látom Theodor Raimi két néven is szerepel az oldalon

kemény szövegek, de én kiestem a székből a röhögéstől:)

2010-10-24 13:50:59 The Experiment (2010) / A kísérlet Hazafi (2) #1

Nyomába sem ér...

2010-10-04 21:24:49 Bandslam (2009) / High School Rock Hazafi (2) #2

talán jobb ha nincs is feltüntetve

Mos Def tényleg hatalmas benne. Nagy kár hogy csak mellékszereplőként tűnik fel.

kedvenc jelenetem a temetőben a Necronomicon megszerzése, majd a köhögéssel álcázom az elfelejtett varázsigét. óriási

2010-09-08 01:47:21 Even Money (2006) / A szerencse foglyai Hazafi (3) #1

Ray Liotta borzalmas, Tim Roth se hozta amit vártam, de mindenképpen élvezhető volt, főleg ha sikerül átélni a filmbeli helyzeteket.

Legszebb pillanat, amikor a film végén az ember rájön, hogy micsoda pillanatok várnak még rá, ha most belekezd a másik két részbe :)

Elég ha felcsendül a filmzene valahol, azonnal megjön a kedvem hogy levegyem a polcról és megnézzem.

2010-08-12 23:54:02 Repo Men (2010) / Végrehajtók Hazafi (4) #19

A film vége a legjobb. Teljesen megkönnyebbültem, hogy a film második fele csak egy idealizált álomkép.

Ja és a filmzene zseniálisan van összeállítva.

2010-03-22 20:58:43 The Final (2010) Hazafi (2) #1

borzalmasan gyenge

Juhú, újabb vicces és érdekes balesetek, amiknek a vége természetsen halál. Fóbiásoknak kötelező az új rész is :D Amúgy a sztori írtó gengye.

Big Daddy(Apafej) című filmben Steve Buscemi nem homoszexuálist játszik hanem hajléktalant

2009-10-29 20:47:09 Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) Hazafi (3) #4

Jó, de benne van a hiba, nem szeretem a musicaleket :)

3-as de csak azért, mert
a végén a főszereplő a pokolra jut

Teljesen hű a rajzfilmhez és a képregényhez, már amennyire emlékszem belőle. Gyerekként a legjobb volt, de azok az idők már elmúltak. A film alatt rendszeresen az járt az eszemben, hogy ez a G.I. Joe és itt nem számítanak a hibák, csak az akció, a jó beszólások és hogy a Joe-k a legjobbak.

Senki nem mondhatja, hogy a film elszakadt a G.I. Joe világától.

2009-09-09 12:31:03 [DVD topic] Hazafi #718

Sajnos késve ma láttam meg az Electro World újságban hogy szept. 3-tól 9-ig (vagy készlet erejéig) Terrorbolygó 350 huf. Rajongóknak kötelező. Hátha akad még egy két darab.

2009-06-22 00:50:47 Knowing (2009) / Képlet Hazafi (4) #50

Rajtam kívül még egy pár ült a moziteremben. Kivételes alkalom volt, hogy egyedül ültem be egy filmre, de egyértelműen hozzá rakott a film világvége hangulatához. Ráadásként amikor kijöttem a moziból úgy hajnal 1 körül, elég kihalt volt a környék.

Gondoltam is magamban, hogy na pont lekéstem az utolsó transzportot az új bolygóra :D

2009-05-25 16:33:28 [Általános fórum] Hazafi #1094

Végül 43ig jutottam önerőből. Valaki lenne szíves privát üzenetben elküldeni a: csavar, táblák, a két hangszer, a madár szájában lévő virág, a 3 c betű, a harang és a pillangó megoldását.
Egyébként jó móka volt, pár órára lekötött :)
Előre is köszi.
A horrorfilmeset is érdemes megcsinálni!

2009-05-25 10:06:04 [Általános fórum] Hazafi #1066

50 film egy képen kicsit másképpen:

Hajráf

2009-04-29 17:29:43 [Minden idők legjobb trilógiája?] Hazafi #22

Az SW 6 részes, csak azért mert később forgatták le attól még a történet szorosan összekapcsolja a részeket.

2009-04-28 09:57:28 [Minden idők legjobb trilógiája?] Hazafi #13

A Keresztapa a harmadik résszel bebukta a minden idők legjobbját szerintem. Személyes kedvencem a Dollár. Egyébként meg SW vagy LOTR.

Lehet sokan nem értenek velem egyet de én hiányolom a Mátrixot. Az egy olyan univerzum amit nem lehet kihagyni ebből a felsorolásból.

Ha a 3 részből választani kellene, akkor ez a befutó az biztos.

2008-12-07 23:38:13 Eagle Eye (2008) / Sasszem Hazafi (4) #6

Nekem csak a vége nem tetszett igazából. Jobb lett volna, ha Jerry meghal :D

A képregény sokkal jobb volt.

A leggázabb jelenet amikor a vámpírok nem veszik észre a nőt és a gyereket a kocsi alatt

2008-10-11 20:53:57 Death Race (2008) / Halálfutam Hazafi (3) #10

Egy szóval sem említettem hogy a Death Rally játék lett volna az alapja a filmnek. Csak a hangulatát emlegettem. A játékra mellesleg csak azok emlékezhetnek, akik még használtak Dos-t.

2008-10-09 22:19:43 Death Race (2008) / Halálfutam Hazafi (3) #3

A játék neve eredetileg Death Rally volt.

2008-10-09 22:15:46 Death Race (2008) / Halálfutam Hazafi (3) #2

Az régi Death Race játék hangulata visszatért, ezért egy 3-ast megérdemel.

Hasonló véleményeket vártam a listával kapcsolatban. Felkerült a Top 100 is.
Íme az első 15 helyezett:
3. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes
Back
2. Raiders of the Lost Ark
1. Godfather

A Top 100 lista erősen vitatható legalábbis szerintem. Volt az 500 listán jó pár film amit én a Gyűrűk ura trilógia elé tennék, és a Casino Royal 56. helyezését se érzem jogosnak. (van még biztos sok ilyen de csak átfutottam a listát, ezek tűntek fel.)

Ha esetleg valaki átnézi az élmezőnyt és lát valami érdekeset írja meg.

úgy tűnik a 10 ezres olvasóközönség nagyban befolyásolta a listát. Legalábbis a filmekből és a helyezésekből ez tükröződik.

slozi hozzászólásához visszatérve, az 500-as lista lehet tényleg kicsit sok. Legalábbis elég nehéz rangsorolni az 500 legjobb film között.

limupei: bocsi.

Ja és mellesleg lehet költeni a pénzt is. Az újság 100 különböző borítóval jelenik meg. Mindenki megrendelheti a neki megfelelőt. Dark Knight-os elfogyott természetesen:)

Az Empire magazin összeállította a Mindenidők 500 legjobb filmjének listját. Mindezt olvasók, rendezők és kritikusok véleménye alapján.

Itt lehet végigböngészni, ki mit szól a listához és a rajta szereplő filmek elfoglalt helyéről?

Borzalmas történet, borzalmas jelenetek, borzalmas színészi alakítások. Röviden ennyi.

2008-09-11 21:16:13 Semi-Pro (2008) / Fél-profi Hazafi (3) #1

Sajnos nyomába sem ér a Talladega Nights-nak vagy a Blades of Glory-nak.

A Hell Ride című filmnél két szereplő neve is le lett fordítva, ami nem túl szerencsés. Azt szeretném kérni hogy javítsátok. (The Gent, Deuce)

2008-08-30 00:28:56 Transporter 2 (2005) / A szállító 2. Hazafi (1) #3

Audi reklámfilmnek elmegy, többet nem ér.

2008-08-29 19:25:30 The Believer (2001) / A hitetlen Hazafi (3) #2

Hát mondjuk én rohadtul nem értem a címet. Ha most a filmcíme az hogy A Hívó szószerint fordításban, akkor miért kell magyarul ennek az ellentétére fordítani?

2008-08-24 20:25:10 21 (2008) / 21 - Las Vegas ostroma Hazafi (4) #7

Szerintem Kevin Spacey jót játszik. Nekem legalábbis átjött a kedves tanár szerepe aki ha üzletről van szó nem viccel.

Én úgy gondolom az oldalnak nem feltétlenül egyedüli célja a filmek osztályzása. Szerintem fontos hogy kialakuljon egy széleskörű filmes adatbázis a Kritikus Tömegen. Ami persze nem azt jelenti hogy olyan filmeket kell beküldeni amit láttál is.

2008-06-24 21:41:09 [Általános fórum] Hazafi #852

Köszi a meghívást, én sem tudok menni. Jó szórakozást/mulatást a többieknek!

Egész jó kis film volt, de a végén mekkora baromság ez az "egy helyet keresnek maguknak".

Ebből én arra következtetek, hogy ezután a zombik kerestek egy békés helyet és alapítottak egy várost és többet nem zabálták meg az embereket. Vagy keresnek egy helyet ahol találnak még embereket akiket széttéphetnek.

2008-04-04 22:46:59 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Hazafi #165

Ez egy érdekes téma, hogy akkor mi is volt merre is volt.
Ha minden igaz a történelem tanárok nagy része tagadja hogy a hunoknak köze lenne hozzánk. Én úgy ismerem a történetet (és ragaszkodom is verzióhoz:) ), hogy Nimród fiai voltak Hunor és Magor. Attila pedig Hunor leszámazotja, míg a magyarok Magorhoz köthetőek.

A mai napig viszont nem ez a "hivatolos verzió".

Áthelyezve a(z) Attila topikból.

2008-03-05 09:32:32 Biker Boyz (2003) / Vad motorosok Hazafi (3) #1

A film elég gyenge próbálkozás, de egyszer megnézhető. A Vasnál (Torgue) szerintem mindenképpen jobb:)

A film végén a gyorsulás a földúton viszont nagy baromság.