Dió

Regisztráció: 2004. november 7. (13 év, 8 hónap)

Rendezők: Alejandro González Iñárritu, Andrej Zvjagincev, David Fincher, Erik Poppe, Giuseppe Tornatore, Joachim Trier, Michael Haneke, Robert Zemeckis, Susanne Bier

Születési év: 1983

3 2018-06-23 3,3
Thoroughbreds
Telivérek
3 2018-06-21 ?

Mi a gond a végével? Nálam ez a finálé konkrétan a legjobb twistek között van, amit ilyen filmben láttam.

előzmény: Edwest12 (#74)

2018-07-13 19:42:25 [Kedvenc lemezek] Dió #545

Nekem pont nagyon tetszik a lista. Már csak egy kis Porcupine tree kéne rá, és úgy teljes lenne:)

előzmény: kaamir (#544)

Beküldtem a héten ezt a filmet, de a process közben félúton, túl korán nyomódott meg a “beküldés” gomb, és hibásan került fel.

Ki tudnátok kérlek szedni a magyar cím végérol a kukac jelet? Illetve ez a leírás mehet alá:

Charlie, az ausztrál prérin élő kamaszlány története, aki földműves apjával és képzelt barátjával tengeti mindennapjait, míg egy nap váratlanul beállít hozzájuk egy férfi, aki kisvártatva szerelme tárgya lesz, és alaposan fejreállítja életét. [/link]

2018-07-03 22:22:49 [Foci VB 2018] Dió #152

És a boxmeccseké. Most megint összeteheti a két kezét egy dél-amerikai ország, hogy a bíró a meccs előtt bevette a chill pillt, és egy játékosukat sem küldte le az anyjukba piros lappal azért, amit az első felében műveltek.

Ennek a filmnek a leírását le tudnátok kérlek cserélni az alábbira, kijavítva az eredeti apró tartalmi hibáját? Köszönöm!

Egy fiatal, autista nő elmenekül gondozója elől, és kalandokkal teli útra kel, hogy legnagyobb álmát valóra váltva eljuttassa kéziratát egy Star Trek forgatókönyvírói versenyre.

2018-07-01 15:12:16 Please Stand By (2016) Dió (4) #1

Na ez nagy meglepetés lett. Könnyed, szombati esti kikapcsolódásként állna neki az ember, és azt egyrészt meg is kapja tőle egy sablonos de kellemes road movie képében, mellé viszont Dakota Fanning megint kiemelkedő alakításának (és egy rakás remek mellékszereplőnek) köszönhetően befurakodik egy adag könnyen átélhető dráma is. Azért pedig külön pacsi az íróknak, hogy bár némi giccset beemelnek a végével, azért totál happy end nem lesz, hiszen elutasították őt.

2018-07-01 12:49:25 [Foci VB 2018] Dió #101

Én az argentínokat a tegnapi után pont hogy nem sajnálom. Szép gólokat lőttek, az tény, de a memót nem kapták meg, hogy ez focimeccs lesz, és nem kickbox? Ilyen fokú parasztságot és szabálytalanság-özönt pályán ritkán látni... a "kedvencem" az volt, amikor a végén az egyik argentín lerántja a franciát, a másik pedig, miután a francia már fekszik a fájdalomtól, még nekifutásból szándékosan bele is bikázza a labdát hátulról. Tegyék szépen össze a két kezüket, hogy vakok voltak a bírók, és nem kaptak egy pirosat sem, mert szerintem legalább kettő járt volna nekik.

2018-06-30 18:28:51 The Endless (2017) Dió (2) #8

Vvega kollega kommentjével értek egyet maximálisan: a semmitmondó, zavaros és unalmas jelzők mindegyike áll sajnos. Először is, a Springgel ellentétben itt most sikerült olyan totálisan stílustalan (kvázi kopipészt) és érdektelen módon fonni a karaktereket és a sztorit, hogy a lehető legkevésbé se érdekeljen, mi történik velük. Értelme sincs sokmindennek, hacsak nem ütsz pausét negyed óránként, hogy elkezdj agyalni az adott jeleneten. Illetve az alacsony költségvetésnek hála néhol a trükkök is nevetségesen gyengék. Összességében sokkal jobban hasonlít a végeredmény a Resoluntionre, mint a Springre, azt pedig külön szemétségnek tartom, hogy így kiszúrnak azokkal, akik az előbbit nem látták (ezt amúgy csak azért raktam spoilerbe, hogy ne habozzon senki szája, de szerintem magának tesz szívességet az, aki elolvassa). Kettes és hármas között ingadoztam, de az elvárások által ugye igen magasra tett lécet ez úgy vitte, hogy az utóbbinak végül esélye sem volt. Második megtekintéssel lehet, jobb lesz, de a Spring rajongóit azért így is óva inteném a magas elvárásoktól.

2018-06-27 20:25:50 [Hamarosan a mozikban!] Dió #6354

Lehet EZ lesz életem utolsó Shane Black filmje?

2018-06-22 22:23:23 The Endless (2017) Dió (2) #3

Akkor en leszek az elso, aki megkerdezi: ezt hol sikerult megnezned?:)