acidphase

Regisztráció: 2008. január 31. (12 év, 8 hónap)

Születési év: 1983

Mr. Brooks

4 2020-08-08 3,7
El Dorado

4 2020-08-04 4,3

itt a ktn mindent megtapasztal az ember, még azt is hogy a 'majdnem tökéletes film'-re is lehet 3-as osztályzatot adni.. a tökéletesre meg 4-est adsz?

előzmény: Kuz (#23)

jaja egyetértek!! újra is fogom nézni a befejező részt is!!

előzmény: TheDriver (#30)

Pentangeli ongyilkos lett.... lasd a Tom Hagen-nel való beszelgeteset a bortonnel, de nagy valoszinuseggel o is lapatra kerult volna amugyis hiszen vallani akart Michael ellen

Minden egyes megnezeskor ad valami ujat ez a film, ecceruen zsenialis alkotas elso resszel egyetemben.. a harmadik mar persze nem ez a szint.

előzmény: Dynast Grausherra (#23)

hát engem valahogy nem tudott most sem túlzottan elvarázsolni ez a movie, pedig csipázom az északi filmeket, de ennél kb csak jobbakat láttam eddig..

2020-05-26 13:36:39 Sátántangó (1994) acidphase (5) #76

hát halljátok ezután a pár komment után megjött ám a kedvem az újranézéshez.. már egy ideje tervbe van, ahogy nézem jó 10 éve láttam elöször.. aztán a regény is megvolt..

'A fura az, hogy Lynch mostani könyvében feltettek egy kérdést a mesternek: a dobozról és a kulcsról. A válasza: nem tudom mik ezek'

ennél már csak az lett volna keményebb ha azt válaszolja kb hogy:

'nemtom bazzeg annyira fullkész voltam akkoriban hogy arra se emlékszem nagyon hogy rendeztem egy ilyen filmet' :))

előzmény: pókmacska (#16)

az egyik legkomolyabb politikai krimi, és a hatalom eltorzító hatásáról készült alkotás.. valóban kortalan remekmű! sajnálatosan itt is elég kevesen látták legalábbis az osztályzások szerint, pedig vétek kihagyni !

Igen akinek ez a film bejön annak a Caligari mégjobban befog jönni ! és 100 éves az a Film !!

2020-05-16 20:42:59 [JÁTÉK] acidphase #33062

kinai negyed?

Hát ez a remekmű is olyan hogy minél többedszer nézem annál nagyobb élményt nyújt.. van amikor még a közel 4 óra is kevésnek tünik... Ja és olvastam egy teóriát amire nem tudom hányan gondoltatok akik látták, vagyisaz öregkori De Niro csak elképzeli az akkori eseményeket, vagyis az újratalálkozást Deborah-val, vagy Max-el (és akkor hogy ő életben maradt és szenátor lett az is csak a képzelete szüleménye). És ehhez a magyarázathoz még jól bele is passzolna az ópiummámora, meg mosolygása a végén...na szoval ezt nem kell ecsetelni
ki mit gondol erröl? :)

szerk: ja visszaolvastam és látom hogy ez már fel lett vetve korrábban critixx által, nemcsak én akadtam rá erre a magyarázatra :)