bruce

Regisztráció: 2008. január 30. (13 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

Michael Jackson Story: Unmasked
A Michael Jackson sztori
2 2021-07-04 2,6

2021-07-12 19:10:22 [Foci EB 2021] bruce #231

Kell tökösség ahhoz, hogy bevállalj egy ilyen szitut de kérdem én itt hol az edző felelőssége? Miért rak ekkora felelősséget egy 19 éves gyerekre aki szinte amíg a pályán volt láthatóan zavarban volt és nem találta a helyét? Southgate is becserélte Rashfordot és Sanchot is tizit rúgni egy perccel a meccs vége előtt normális? Nulla kilométerrel a lábukban totál kihűlve kellett rúgniuk a tizenegyest!

A Titanic győzelme a legjobb film kategóriában 1998-ban a Szigorúan bizalmas kárára.

Shyamalan filmjeiben is jó volt mondjuk itt leginkább a Hatodik érzékre és a Sebezhetetlenre gondolok.

előzmény: The Cortez (#15)

Nem nyilván nem, de ha már itt tartunk az akkumulátor reklám igen csak jól sikerült :) De a Simlis és a szende,Bérgyilkos a szomszédom,Jóbarátok mint vendégszereplő szerintem baromi jó volt. Van egy fajta különös bája a palinak :)

előzmény: The Cortez (#13)

Kár, hogy Willis gyakorlatilag az utolsó 15 évet lehúzhatja a klotyón :) Amúgy én is őt tartom a legtöbbre a jelöltjeim közül, vigjáték,akció,sci-fi,thriller minden müfajban tudott maradandót alkotni szinészileg.

előzmény: The Cortez (#10)

Nem gondolom, hogy Ross és Rachel viszonyát megpróbálták ráhúzni a való életre. A régebbről bevágott videókon is látszik, hogy "izzot" körülöttük a levegő és ezt a többiek is alátámasztották. Perry valóban rettenetesen fest (nah nem mintha a többi agyonplasztikázott szereplő jobb lenne) bár valahol magának köszönheti, hogy ide jutott. Viszont ami baromi üde szinfoltja volt ennek az egésznek az LeBlanc. Szinte mindenre emlékezett pontosan, hogy mi, hogy zajlott holott ugye az Ő karaktere volt talán a legbugyutább. A leggázabb viszont az a bizonyos divatbemutató és hozzá tartozó fölösleges ripacskodás, nah azt hagyhatták volna a fenébe. Ha ez a 6 ember csak a hüvelygombáról beszélgetett volna 1,5 órát azt is szivesen végighallgattam volna :)

előzmény: kaamir (#16)

Az öcsém (20 éves) mostanában kezdte el nézni, valószinüleg tetszik neki, mert mindig hallom rötyörészni :)

2021-04-01 10:44:28 Háború a nemzet ellen (2009) bruce (3) #3

Igen ez nagyon "süt" egyesek megnyilvánulásaiból(már a filmben), hogy majd jönnek a "megváltók" . Hát jöttek...

2021-04-01 10:14:35 Háború a nemzet ellen (2009) bruce (3) #1

Érdekes kis doksi viszont ami a legérdekesebb, hogy a FIDESZ első kormányáról kb három mondatott mondanak. A vizes lepedőt egy az egyben ráhúzzák az MDF,SZDSZ,MSZP alkotta trióra. Furcsa ezt több mint 10 év elteltével nézni amikor holmi Mészáros Lőlőt és társait hatalmas vagyonnal ruháztak fel mindezt a mi kárunkra.

2021-03-26 16:24:46 [JÁTÉK] bruce #46082

7. Matthew Perry- Bolond szél fúj?