nony_15

Regisztráció: 2008. január 25. (13 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Anyukám pici koromban mindig magával vitt a moziba. Azt hiszem innen ered a rajongásom.

Nem szeretem megjegyezni a filmeket, emlékezni rájuk, idézni belőlük. Szeretem a filmet az adott pillanatban megélni, és egy másik pillanatban másképp megélni.

Születési év: 1988

Godzilla vs. Kong
Godzilla Kong ellen
3 2021-06-14 2,5
Seaspiracy
A fenntartható halászat valódi arca
4 2021-05-26 3,8

3 2021-02-22 3,8
The Way Back
A visszaút
3 2021-02-21 3,5

Az nagy baj volna mert ez kiüti a szemem..

Sziasztok!

Tegnap elállítottam a normális háttérszínt a kék fehérre, és most sehol se találom hol lehet visszaállítani. Segítsetek légyszi!

Köszi

Nem találtam volna meg. :) Köszi!

előzmény: Bubu (#13771)

Sziasztok

Hogy tudok filmre leadott pontot törölni? Mintha régebben ment volna de most nem találom. Köszi a segítséget

Szerintem csak brutál akcentusa volt. De ja, nekem is feltűnt hogy miért nem tud normálisan beszélni.

előzmény: oscarmániás (#13)

Kellemesen csalódtam a kommentek után. Biztosan elfogult is vagyok, mert a zombi filmek a kedvenceim és sajnos nem jön belőlük elég, még a sorozatokkal együtt sem. Természetesen az első részhez hasonlítani, ami egyébként zseniális a maga nemében, nem érdemes. De ha úgy nézzük, hogy végre kaptunk valamit, akkor én jól szórakoztam!

Én ajánlom a műfaj kedvelőinek!

Hú, ez büntetés volt. :D Nem ajánlom senkinek

2020-06-04 00:44:23 Guns Akimbo (2019) / Talpig fegyverben nony_15 (1) #5

Ez valami újfajta exploitation lenne? Borzalmas.

Nagyon nem működött nálam. Nem élveztem, és tényleg fájt nézni.

Olórinra kíváncsi lennék mit látott benne.

2020-01-18 21:33:14 [Vapiti 2019] nony_15 #42

NŐI:
Scarlett Johansson [Marriage Story / Házassági történet]
Emma Stone [The Favourite / A kedvenc]

FÉRFI:
Leonardo DiCaprio [Once Upon a Time in... Hollywood / Volt egyszer egy... Hollywood]
Joaquin Phoenix [Joker]
Adam Driver [Marriage Story / Házassági történet]

A legnagyobb gondom a férfi kategóriával van, ugyanis közülük nem tudnék egyet választani jó szívvel. Dicaprio jelenete amikor eljátssza hogy ő egy színész aki fél hogy el tudja-e játszani a szerepét, zseniális.

Phoenix, nem is kell magyarázni, mind láttuk mit vitt véghez.

Driver pedig frenetikus.

Oscarja már van Dicaprionak, szal neki nem jár, Driver meg még túl fiatal, nem várt eleget, szal nyilván Phoenixnek kell kapnia, pedig mind megérdemlik.

2020-01-18 00:00:40 High Life (2018) / Csillagok határán nony_15 (1) #9

Nagyon ritkán adok 1-est. És nagyon ritkán írok kommentet. Sokat elárul, hogy végignéztem és úgy adtam rá nézhetetlent. Tényleg nehéz szavakba önteni ezt a filmet, ilyen elég erős WTF.
Amikor végigfolyt a geci a combján, vagy ahogy a vége az nem is tudom mi, de lehetne sorolni..
Patiszon nem játszott nagyot, színész lévén elvárható tőle hogy bemegy a munkahelyere és elvégzi a feladatát, nem úgy mint a twilight-ban.