nony_15

Regisztráció: 2008. január 25. (12 év, 10 hónap)

Bemutatkozás

Anyukám pici koromban mindig magával vitt a moziba. Azt hiszem innen ered a rajongásom.

Nem szeretem megjegyezni a filmeket, emlékezni rájuk, idézni belőlük. Szeretem a filmet az adott pillanatban megélni, és egy másik pillanatban másképp megélni.

Születési év: 1988

Visszatérés Epipóba

4 2020-10-18 3,5

Hú, ez büntetés volt. :D Nem ajánlom senkinek

2020-06-04 00:44:23 Guns Akimbo (2019) / Talpig fegyverben nony_15 (1) #5

Ez valami újfajta exploitation lenne? Borzalmas.

Nagyon nem működött nálam. Nem élveztem, és tényleg fájt nézni.

Olórinra kíváncsi lennék mit látott benne.

2020-01-18 21:33:14 [Vapiti 2019] nony_15 #42

NŐI:
Scarlett Johansson [Marriage Story / Házassági történet]
Emma Stone [The Favourite / A kedvenc]

FÉRFI:
Leonardo DiCaprio [Once Upon a Time in... Hollywood / Volt egyszer egy... Hollywood]
Joaquin Phoenix [Joker]
Adam Driver [Marriage Story / Házassági történet]

A legnagyobb gondom a férfi kategóriával van, ugyanis közülük nem tudnék egyet választani jó szívvel. Dicaprio jelenete amikor eljátssza hogy ő egy színész aki fél hogy el tudja-e játszani a szerepét, zseniális.

Phoenix, nem is kell magyarázni, mind láttuk mit vitt véghez.

Driver pedig frenetikus.

Oscarja már van Dicaprionak, szal neki nem jár, Driver meg még túl fiatal, nem várt eleget, szal nyilván Phoenixnek kell kapnia, pedig mind megérdemlik.

2020-01-18 00:00:40 High Life (2018) / Csillagok határán nony_15 (1) #9

Nagyon ritkán adok 1-est. És nagyon ritkán írok kommentet. Sokat elárul, hogy végignéztem és úgy adtam rá nézhetetlent. Tényleg nehéz szavakba önteni ezt a filmet, ilyen elég erős WTF.
Amikor végigfolyt a geci a combján, vagy ahogy a vége az nem is tudom mi, de lehetne sorolni..
Patiszon nem játszott nagyot, színész lévén elvárható tőle hogy bemegy a munkahelyere és elvégzi a feladatát, nem úgy mint a twilight-ban.

Én nagyon féltem ettől a filmtől a szavazatok miatt, de nagyon kis könnyű limonádé. Pörgős hülyeség. Láttunk már idén sokkal fájdalmasabb filmeket.

2019-03-30 01:03:49 Dangal (2016) nony_15 (5) #1

Aki imdb250 challenge-re adja a fejét és ódzkodik nekivágni az indiai és egyéb egzotikus filmeknek, hát azokat megértem. De ezt a filmet bátran ajánlom, remek volt. Bájos, izgalmas, kiváló színészek, és hát valós eseményeken alapszik ami mindig jó. Nem volt benne sok dal és táncbetét, és amik voltak kifejezetten javítottak a filmélményen. Nagyon kellemes meglepetés, egyértelműen arra ösztönöz, hogy több indiai filmet is megnézzek. Úgyhogy ha vacillálsz, ne tedd, kezdj neki nyugodtan.

Fantasztikus filmélmény. Az idei arany vapiti erős lett, de nálam a Liza magasan nyert. (Saul fiát még nem láttam)

2016-02-06 17:54:08 Legend (2015) / Legenda nony_15 (3) #16

Volt már olyan tagunk is, akinek több ezer 1-es osztályzata volt. Azt mondta, hogy ha egy film őt nem érdekli, az akkor egyes, függetlenül attól hogy belenézett-e.. :)

előzmény: Bong (#15)

Ennyi tehetséget látni egy helyen, mindig hátborzongató. Bárkinek ajánlom, aki nyitott a kultúra iránt.

2016-01-27 20:12:42 [Általános fórum] nony_15 #6279

Látom nagyon másról megy a beszélgetés, de tegnap találtam egy amerikai propaganda filmet (1962, 27 perces), amit sokáig elveszettnek hittek, és fel is tettem az oldalra. Hogy ne árválkodjon az én egyetlen szavazatommal, megosztom veletek is, hátha valaki szeretné megnézni, és értékelni. :) Ahogy olvastam több hasonló gyöngyszem is készült, tervezem, hogy felkutatom őket, egyszer.

Pages of Death