a1fakher

Nagyon rég szórakoztam ilyen jól. Tényleg. :D :D

Borzasztó volt végigszenvedni. A 3d és a segg az elején menti kicsit, de amúgy rossz volt, és hosszú.

Méltó utódja az addendumnak. No comment.

2010-06-16 11:28:57 Zeitgeist: Addendum (2008) a1fakher (5) #11

Nem dolgoztál még eleget :D

2010-06-02 15:39:10 Earthlings (2005) a1fakher (5) #1

A gondok nem kicsik. Nem kell vegetáriánusnak lenni. De jogos, hogy kicsit több tiszteletet.

Igen.

2010-06-02 15:35:27 Zeitgeist: Addendum (2008) a1fakher (5) #9

A kommunizmusnak ezt a formáját igenis el tudnám viselni. Okos ember ez a Jacque Fresco. Az egész életét rátette hogy jobbá tegye az emberiség sorsát. A jelenleginél sokkal jobb rendszert alkotott. Megmenthetjük a bolygót, és magunkat is ha időben elkezdünk változtatni. Az alternatív energiaforrások nem kiaknázása hatalmas hiba. Nagyon elgondolkodtató. Az összes létszügségletünk ingyen. Itt van. És nekünk mégis egy valójában értéktelen papírdarab, csillogó kavicsok, és egy kifogyóban lévő környezetszennyező nyersanyag irányítja életünket.

Nem rossz a film. A látványvilág zseniális, és gyönyörű. A 3D néhány helyen nagyon ott van, de viszont nagyrészt élvezhetőbb és szebb lett volna 3D nélkül. Igen zavaró volt, hogy néhány gyökér még számozott ülésrend mellett sem találta a helyét, és előttem mészkáltak, közben már 20 perce ment a film. Nagyon bosszantó tud lenni, hogy 15 perces késéssel is érkeztek nézelődők, és minde előttem flangált. Film közben ne akarják nekem átszervezni az ülésrendet,a közel két rugós jegy mellett nem szimpatizálok az ilyesfalyta kezdeményezésekkel. Jah, meg a karcos szemüveget kiszelektálhatnák mielőtt a kezembe adják.

Elnézést a krisztian bél rajongóktól, de ez nem passzol hozzá szerintem. Más filmben lehet megállja a helyét, de ez a TERMINATOR akart volna lenni. A sötét jövőt vártam, emberi csontváz hegyekkel, és egy keményf*szú John Connorral, ultrabrutál háborúval, és terminátorhadsereg irtással. Szépen meg van csinálva, csak hát miről is szól?? Talán majd legközelebb. A szájborg fiatalamber viszont tényleg ott van.

A T1 óta a jövőt várom, erre nesze neked. Elb*sszák. Erről azért nem volt szó. És miért is ez a ficsúr lett a terminátor-irtó John Connor??? Meg mik ezek a motoros terminátorok, meg az a transformer??? És hol az igazi háború???? Ejjjj....

Unalmas. Gagyi poénok. Néhol gagyi effektek, bár látszik sok számítógépes munka van benne. De feleslegesen. A sztori nulla. Váratlan, logikátlan, nem oda illő események. A lehető legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul. És mi a tökömért ilyen hosszú????

2009-05-25 20:24:44 [Rec] (2007) a1fakher (3) #21

Hááááát. Nem az igazi. Láttunk már hasonlót. És jobbat is. Valahogy már nem nagyon jön át a kamerarángatós effekt.

2009-05-17 16:26:55 The Jacket (2005) / A fiók a1fakher (5) #9

Vegyétek és egyétek !! Nagyon nagy.

2009-04-09 12:13:36 RocknRolla (2008) / Spíler a1fakher (4) #24

Jó kis mozi, fülbemászó muzsikákkal.

2009-03-26 19:50:50 Black Snake Moan (2006) / A lánc a1fakher (5) #2

Magadra vess, ha kihagyod.

2009-03-26 19:49:16 Doomsday (2008) / Végítélet a1fakher (5) #15

Csípjük az ilyesfajtát... :D

Komoly gyötrelem volt végigszenvedni a filmet. 127 perc kín. Óva intek mindenkit, aki épp most tervezi hogy megnézze.

Kb a felénél kapcsolhattam ki. Az akciót már nem volt türelmem kivárni. Csak a csöcsök miatt nem kapott egyest.

2008-10-25 22:07:53 11:14 (2003) a1fakher (5) #10

Nagyon össze van rakva a film. Biztosan nem utoljára néztem meg.

2008-09-27 21:56:26 The Mist (2007) / A köd a1fakher (5) #54

Háááát, ez nagyon tetszett... Az elején kicsit paráztam hogy gagyi lesz, de nem. És a vége bazzzeeeeeg.....

2008-09-27 19:03:49 Blow (2001) / Betépve a1fakher (5) #8

Hatalmas film, ajánlom mindenkinek.
TÉNYLEG NE HAGYJÁTOK KI!!! Nem bánjátok meg!

Nem sok újat hozott.

2008-07-10 10:03:31 Sunshine (2007) / Napfény a1fakher (5) #30

Nagyon tetszett a film, de a vége nagyon nem passzolt bele nálam sem.

Hányadék. Fél óráig bírtam nézni.

Ekkora moslékot már nagyon rég láttam. A film felétől folyamatosan azon járt az eszem, hogy ki kéne végre kapcsolni. Ti meg ötször megnézitek? Nagyon különbözik az ízlésünk ezek szerint... Egyszer megijedtem a film legelején, az első halunál, aztán csá. Abszolút nem volt izgalmas. A lények szarok voltak, és az a gagyi nyöszörgés amit kiadtak..... Sok volt a fény? Milyen fény? Na neee. Lent éltek mert lentrekedtek? Na neee. Ha a felszínről hordták az áldozataikat, akkor nem is rekedtek annyira lent.
Na minegy. Az utóbbi idők egyik leggyengébb filmje...

A Karib-tenger kalózai, és a Halálbiztos nagyon hulladék lett, pedig sokat vártam tőlük. A kaptár és a transformers szerintem makulátlan lett, az én ízlésemet hibátlanul kiszolgálták.

2008-01-28 16:40:43 Crank (2006) / Crank - Felpörögve a1fakher (5) #18

Szuperszónikus film!!!!

Sztem vicces volt.

2008-01-25 14:26:13 Natural City (2003) a1fakher (1) #1

Bírom a Scifit, de ezt ki kellett kapcsolnom a felénél. A látvány oké.

Sajnos nekem sem ütött nagyot a film. Sok mindent nem lehet hozzáfűzni. Amennyire jó volt az első rész, ez kb annyira volt gyenge...

Hejhó! Szuperszónikus az oldal. Kiváló. Kár hogy nem akadtam rá korábban. Bár még csak pár napja vagyok tag, azért ráinfóznék, hogy nem-e lesz egy kis dizájnturbó. Pl. a felhasználóknak avatarok. Esetleg nem csak filmeket lehetne osztályozni, hanem lehetne zene kategória is.

THX
peace

Az egyik kedvenc filmem. Ez egy igazán jó film.

Óriási film. Nagyon odarak.

Nem volt ez rossz film...

2008-01-20 15:29:42 Memento (2000) / Mementó a1fakher (5) #3

Kiváló film