dafna

10 éves gyereknek azért jó lehet? Érdemes végigkínlódnom?

Nem tudom, hogy mit gondolnék erről a filmről, ha nem olvastam volna a könyvet. Így azonban egyszerűen értelmezhetetlen az egész. Szinte minden hiányzik belőle, ami a könyvet olyan csodálatossá tette.

2012-02-19 13:26:38 Jane Eyre (2011) dafna (2) #6

Valóban gyönyörű szerelmi történet, de ez a feldolgozás hétköznapi nyáltengerré silányította. És még unalmas is.

Hát ez valami iszonyatosan rossz volt. Nem bírtam végignézni.

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Agyonmásolt, rettentő minőségű videokazin. Biztosan benne van ez a nosztalgikus érzés, amikor jónak látom. :)

Hát ez valami döbbenetes volt. Régen ért ekkora meglepetés. Én is csodálkozom, hogy nem kapott Oscart.

2010-06-09 14:33:42 Case 39 (2009) / Védtelen gyermek dafna (2) #3

Nagyon gyenge. A Renée-nek meg olyan visszataszító feje lett, hogy rossz nézni. Ráadásul még pocsékul is játszik.

Engem úgy tűnik pont a megfelelő hangulatban kapott el. Lenyűgöződtem tőle.

2009-05-15 16:18:45 Made in Hungaria (2009) dafna (1) #7

Annyi pozitív kritikát olvastam róla, hogy azt hittem tényleg jó. Ehhez képest botrány. Nem is tudom miért szántam meg egy kettessel...

2009-05-13 17:09:14 The Reader (2008) / A felolvasó dafna (5) #45

Zseniális, megrázó film. Nálam egyértelműen az első helyen áll az utóbbi évek filmjei között.

Még soha nem mentem ki, de a Sebezhetetlent csak igen nagy kínok árán voltam képes végigülni. Elaludni sokszor elaludtam, de nem mindig a film hibájából.

Nejmeddel értek egyet. Nem is értem az első hozzászólást. Hogy jön ide Kurosawa? Tök más kategória.

Hát úgy tűnik, hogy eddig egyedül vagyok... Veszett a világ.