Pedro

Súly: 1948
Regisztráció: 2008. január 3. (12 év, 11 hónap)

Rendezők: Richard Linklater

3 2020-11-01 2,6
Tall Girl
A magas lány
3 2020-10-30 2,4
Veri az ördög a feleségét

4 2020-10-27 4,1

2 2020-10-16 3,2
Visszatérés Epipóba

3 2020-10-13 3,5

2020-09-18 22:28:51 Hab (2020) Pedro (2) #17

Viszonylag szép képi világ és jó zenék, de ettől még nem lesz jó egy film. Történet sablonos, színészek illenek a szerepbe, de nem tudnak mutatni semmit, valószínű a hiányos rendezői instruálás miatt. Ha a rendező akarta volna, a semmi történetből ezzel a jó operatőri munkával is lehetett volna valami a filmből, de így csak szép képeket és helyes színészeket láttunk akik nem játszanak, egy jó zenei kísérettel.

2020-05-18 23:18:01 Bright (2017) Pedro (4) #12

Kihagyhatatlan film. Nem tökéletes, de kihagyhatatlan. Ezt mindenkinek látnia kell, aki szereti a filmeket.
Nagyon különleges.

Csesződjön meg mindenki aki próbálja kifejteni, magyarázni és lehúzni ezt a filmet, miközben a szeme sarkában könnyet morzsolgatva, lélegzet visszafojtva nézte és hallgatta az utolsó negyedórát a filmből. Ez a film azt adta amit mindenki akar. Nem a mély igazságot, nem egy illúzió romboló velős, szaftos story sötét, realisztikus és tanulságokkal teli kifejtését. Hanem, hogy ott legyünk az együttessel a számok születésénél (még ha a filmes műfajhoz hűen, rövidített verzióban adják elő akkor is), hogy ott legyünk ezeken a gigantikus koncerteken és átélhessük kicsit, amit mi nem élhettünk át vagy hogy ismét átélhessük, amit már sajnos soha nem fogunk. Ez egy ilyen film és ebben az egyik legjobb és jól van ez így.

Belenéztem ebbe a fórumba, majd meglepődve tapasztaltam, hogy én indítottam anno :)
Szóval éppen pár hónapja én is anyagi okok miatt nem veszem mára VOX-ot. De hiányzik néha.
Amúgy ha valakit érdekel VOX újság, meg van szinte az összes a kezdetek óta. Jó pénzért eladó.
Ha már felfrissítjük ezt a fórumot lehetne online filmes magazinokat is ajánlani itt.

előzmény: GothMan (#6)

2017-02-25 22:08:31 [Vapiti 2016] Pedro #112

Igazad van emlékszem is, hogy írtad "a legjobb film nyer a legnezettebbek kozul". Ahogy írtad is szubjektív az hogy kinek mi az emlékezetes és szubjektív véleményként is írtam. De azért olyan jó lett volna egyszer mondjuk egy Ah-ga-ssi féle film nyerné meg. Természetesen elfogadom az eredményt és lehet meg is nézem mégegyszer A szobát ennek a díjnak a hatására. Hátha mégsem felejtem el olyan gyorsan :)

előzmény: cucu (#110)

2017-02-24 21:55:45 [Vapiti 2016] Pedro #99

Meglepő az eredmény. Jobb lett volna ha valami emlékezetesebb film nyeri. Erre a filmre egy év múlva már biztos nem emlékszem. De azért gratula.

2015-07-12 22:49:00 Chappie (2015) Pedro (5) #36

Egyetértek. Nagyon, de nagyon jó film. Nem a szokásos robot film és enged tovább gondolkodni. A zene szuper, a szereplők briliánsak és nagyon jó , hogy nem egy hiper szuper jövőbe helyezte az egészet hanem a külvárosok pöcegödrébe. Eredeti.

előzmény: ifj. Ó. Posszum (#35)

2014-12-16 23:01:27 Boyhood (2014) / Sráckor Pedro (5) #62

El kezdtem nézni majd 15-30 perc után ránéztem hány perces lesz a film. Megláttam a 2 és fél órát és úgy voltam vele nem bírom megnézni ezt a közepes filmet, de mivel Linklaterről van szó így tudtam meg kell szenvedni az "orgazmusért". Rohadtul bejött! A közepénél már imádtam. Az apró, vagy nem is olyan apró politikai utalások. A társadalmi problémákra/kérdésekre való válasz keresés. A zene nagyszerű, a színészekre nincs is szó, hisz maga az életet adták elő.A képek meg meg ... á hagyjuk is. Sajnálom, hogy ilyen hamar véget ért.

2014-12-15 21:22:35 Birdemic: Shock and Terror (2008) Pedro (?) #2

Így már egész szórakoztató:

Hú ez a film elég gáz lett. A szituációs poénokat elcseszték ezzel a úgy beszélek a haveromról mint ha a barátnőm lenne jelenetekkel, ami kitartott a film végéig megtüzdelve egy két jó geggel. Az önirónia viszont a film előnyére vált.