Gasz András

Regisztráció: 2007. december 30. (10 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

4 2018-04-30 4,1
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Vár a dzsungel
4 2018-04-22 3,3

Én majdnem elaludtam rajta 2-szer is . Plusz nekem se jött be nagyon DDL karaktere. Ellenszenves és nem épp szimpatikus volt. A játéka se volt annyira erőteljes mint a 3 db Oscar díjas szerepekor. Pedig szerettem legtöbbször PTA munkáit. De ez most nagyon félrement.

2017-12-28 11:09:46 Breathe (2017) Gasz András (3) #1

Kicsit olyan átlagos angol életrajzi film lett. Hasonló volt olykor a Hawkins filmhez csak ott látszott hogy van már mögötte tapasztalat sok téren. Serkisnek pedig még ez az első rendezése. Mely picit csak rutinosan összeollózottnak tűnik innen onnan. Reméljük a következő filmje már ennél több lesz.

The Problem With The Battle of Five Armies
Peter Jackson admits he didn't know what he was doing and didn't have enough prep time. Footage from the Appendices 11 and 12. I do highly recommend you watch the Extended version if you were unsatisfied with the theatrical.

Ez érdekes. Jacksonnak csak ugye 1-1.5 éve volt az egész trilógiára előkészítésre míg a Gyűrűk Ura trilógiánál ez 3.5 év volt. Sőt sokan majd 4 et is mondtak korábban.

2017-07-27 15:28:23 Dunkirk (2017) Gasz András (4) #28

Említik is a filmben a gyűrűt, hogy a franciák még védik e. Nekem is nagyon tetszett pont a naturális szó szerinti látásmód, a szuper fényképezés miatt. Mintha mi is ott lettünk volna. Az arctalan ellenség miatt hisz a háború a félelem, a túlélés a lényeg, hasonlót sok más háborúban átélhettek. A bajtársiasság a haza fontossága, a Dunkirk-i szellem előtérbe kerülése (spirit) ahogy az angolok említik! Amit valamelyikötök említett, azt én is fájónak tartom, az éppen lassan süllyedő hajóban ezen vitatkozni.... Nem Nolan legjobb filmje, mert sok más filmjében igazán fontos egy-egy főbb szereplő játéka is, a sztori, a forgatókönyv, az érdekes karakterek, itt minbdez szerintem kimaradtak és maradt a kőkemény naturalizmus , pszichológiai harc, kőkemény fényképezés és IMAX látvány, realista technika (kevés CGI, valós Spitfire-ek, hajók stb), a jó színészgárda , és a Zimmeri ütős kísérő zene, megmaradt!

előzmény: project640 (#14)

Nagy csalódás volt nekem. Sokszor mintha egy B filmet néztem volna a rendezés és egyes szörnyek kapcsán. Lehet hogy sokak számára a 2005-ös Kong nyálasabb s el van húzva tényleg, de kivételesen nem hiába kapott pár technikai Oscart. A súlyokkal tényleg vannak gondok mondjuk a dzsungeles harcoknál. A kidolgozás a mimika, animáció terén sokkal jobb viszont. S sokkal emberibb az egész. De lehet csak azért van ez nálam, mert én eleve a 33-ast láttam régen és azóta a 2005-öst többször, s nem ezt a szörny-trash vonalat. A sztori is annak ellenére, hogy remake, legalább létezik, ellentétben e sima szörnyfilmnél. A Godzilla is gyenge lett, de az akciókkal teli vége annak is jobban volt felvéve, s látványosabb is volt mint ez.

2017-05-27 20:23:36 Alien: Covenant (2017) Gasz András (3) #130

Hm érdekes volt! Prometheus és Alien 1 egyvelege. Sajnos mondjuk sok újsondság alig volt benne ellentétben a Prometheussal. A látvány meg a legénység azért ott volt! Néha voltak tipikus tini horrorokra jellemző dolgok pl hogy odarohan valakivehez valaki ahol tudhatná katonaként, hogy esetleg nem kéne... Az eredet/keletkezés kérdése itt is fontos volt csak már az Alienekre s nem az emberekre. Csodálkozom viszont, hogy a 4. nél is rosszabbnak tartják páran. Nálam az sokkal rosszabb, de mindnekinek más érzést ad egy film. 70%

2017-03-02 18:08:13 [Hamarosan a mozikban!] Gasz András #6156

PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES Official Trailer #3
Szóval ez egy esetleg 2 vagy 3 részes sorozat záró rész lesz?
Látványos. A készítők célja álltólag az első rész hangulatának visszahozása látványosabban. Remélem én is hogy jó lesz! Reménykeltő a trailer.

2017-02-26 09:00:22 A lovasíjász (2016) Gasz András (5) #18

Vallató rovat 44. adás - Interjú Kaszás Gézával, a Lovasíjász rendezőjével

Egy élmény volt elkészíteni! Köszönjük!

Igen elég fura volt. De elolvasva a spoileres részt engem is elgondolkodtatott.

and when lois tells: ''It's his mother's name! It's his mother's name''; that expression in batman's face like ''oh my God, he was talking about his mother, he was fighting for his mother...what am i doing? i was blind for angry for i couldn't save my mother.....and now on my blindness, i was stopping to someone else to save his. ¿what have i become?''. man that moment always move me

Itt egy angol válasz a Martha rejtélyre...