JuhG

Regisztráció: 2007. december 10. (13 év, 5 hónap)

Nem: nem publikus

How Do You Know
Honnan tudod
3 2020-10-24 2,4
To All the Boys: P.S. I Still Love You
A fiúknak, utóirat: Még mindig szeretlek
2 2020-07-13 3,0
To All the Boys I've Loved Before
A fiúknak, akiket valaha szerettem
2 2020-07-11 3,4
The Social Network
Social Network - A közösségi háló
3 2020-04-17 3,7
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
5 2020-04-05 4,1
Call Me by Your Name
Szólíts a neveden
2 2020-03-28 3,9

Ez de jó volt. Húsbavágóan életszerű és pont ezért minden jelenet elgondolkoztat. Öröm volt nézni. A kontraszt a családok között és pont annyi humor, hogy a realitást ne áldozzák fel egy poénért.

2014-01-12 22:45:42 Intouchables (2011) / Életrevalók JuhG (3) #75

Úgy éreztem magam, mint egy Eddie Murphy filmban. Csupa egydimenziós karakter, kiszámítható sztori. Persze szép, meg vicces is, na de egy jó filmtől messze van.

2012-06-06 00:32:07 Batoru rowaiaru (2000) / Battle Royale JuhG (1) #17

Értetlenül állok, most fejeztem be a könyvet, de a filmet kár volt megnézni, mintha paródia lett volna. Nézhetetlen, színészi játék nulla. Hogy a könyv és a film eltér, az még oké, de hogy aki nem olvasta, az garantáltan nem ismer egy szereplőt sem a végére, fél mondatos bemutatások vannak, semmit nem tudsz meg a filmből. Mindenki rohan, ugrál, ordibál. Nem is hasonlít a könyvre.
Aki akar egyet nevetni, kínjában, mert olyan rossz, csak annak ajánlom.

Nyilván lehetett volna jobb, de nálam elveri a másnaposok 2-t. Kicsit tényleg összecsapottabb, de a poénok a helyükön. Nagyon kellemes csalódás volt. És ez csak az én véleményem, mint teljesen laikus filmnéző.

2011-03-25 21:54:49 Sucker Punch (2011) / Álomháború JuhG (5) #29

Nekem tetszett, trailer alapján erre számítottam. Nem is értem ezt a lehúzóhadjáratot, ami megy mindenhol. Látványos volt jó zenékkel, komolyan mire számítottál? Azt tökéletesen hozta, amit ígért. Van akinek ennyi elég. :)

Szeretem azokat a filmeket, amikről azonnal tudom, hogy imádni fogom, míg szinte mindenki más utálja. Erről az első trailer után tudtam, hogy ilyen. Nyilván nem kell komolyan venni, de nekem nagyon bejött a hangulata meg a humora.

Trailer alapján vártam. Hatalmas csalódás, ahogy előttem is írták.

4-es átlag? Akkor úgy néz ki, csak én találtam erősen gyengének és inkább idegesítőnek, mint viccesnek... Pedig az első, meg a Golyózápor tetszett, nagyon is, de ez... hát ez nem. Nekem már sok.

Ez nem hiszem, hogy az a film, amit komolyan kéne venni és belekötni,ez egy mese. Biztos van akit zavar természetesen, de direkt lett irracionális, ez nem hiba. Amúgy nekem tetszett, megvan a fílingje, jók a zenék. Csak hogy legyen egy ellenvélemény is.