Kuz

Regisztráció: 2007. november 28. (12 év, 11 hónap)

Születési év: 1988

2 2020-10-09 3,3
Interstellar
Csillagok között
3 2020-10-09 4,1

Ha a film eleje pocsek lett volna, megkapja a negyest. Azzal hogy a vege lett elbaszva az egesz elmenyt elrontotta. A majdnem 5-ost ebben az esetben idoben ertettem (utolso 20 perc elottig 5-os), nem osztalyzatban.

előzmény: acidphase (#24)

Az alapfelallas tetszett. Az apa komplexus szerintem jol mukodott. A legnagyobb problemam, hogy ennyi jatekidobe tobb dramat es kevesebb akciot jobban ertekeltem volna. A holdon garazdalkodo kalozoknak csak annyi hasznat lattam, hogy utana meg par percig vakartam a fejem, hogy megis ez hogyan mukodhet. A majomtamadast teljesen feleslegesnek ereztem, ami semmit sem adott a tortenethez, es hasonloan amikor "megszallta" az urhajot ami a Neptunra tartott.
Mintha nem mertek volna egy akciomentes dramat csinalni, feltek hogy a mai mozinezoknel ez nem menne el.. Ami sajnos jogos. De igy ugy jott ki, mintha veletlenszeruen beszurtak volna nehany akciojelenetet csak hogy legyen, es ez elegge lerontotta az elvezeti erteket szamomra.
Sokkal szivesebben vettem volna ha az apa fia talalkozasbol sokkal tobbet hoznak ki helyette. Vagy legalabb amikor bejutott az urhajoba, lehetett volna valami kevesbe eroszakos megoldasa a helyzetnek mint hogy rogton elkezdenek lovoldozni (ami eleg nonszensz btw).

Fol nem foghatom hogy maradt ki ez eddig az eletembol. Majdnem tokeletes film volt. A kozepe kicsit fura volt, kicsit tul meseszeru, mar mar azt hittem Tim Burton filmet nezek, de ezzel meg nem lett volna semmi gond.

Viszont az utolso 20-30 perc teljesen tonkretette a hangulatat... Kar erte, akar 5-os is lehetett volna :(

2011-01-02 21:12:29 Pandorum (2009) Kuz (3) #31

Először is nem személyeskedésnek szánom! Nekem se tetszett a film, bár ez köszönhető annak, hogy a zombis filmekkel szemben alapból előítéleteim vannak. Azzal egyetértek hogy sok volt a szaladgálós béna akciójelenet. Csupán rá szeretnék mutatni (és tényleg ne vedd sértésnek, csak gondolom nem vetted észre a gombot), hogy a spoiler használathoz van egy külön gombocska (a szövegdoboz felett), valamint a lézerkard szerű lámpa valóban létező dolog, és nem értem mi a baj vele:[link] vagy [link] (Lásd még pietro hozzászólását alattam).
Amúgy meg BUÉK mindenkinek!!!

előzmény: Valér (#27)

áááááá imádlak:D
még nagyon régen megvolt ez egy txt file formájában, de elvesztettem:D:D

előzmény: Il Matto (#13)

na ezt az egyet annyira nem sajnálom:), ha ár valahol, hát a szerelmi szálon lehetett volna spórolni inkább... am a Gyürűk Urát meg sikerült csinlni filmben is, pedig az se volt rövid, és a másik: mozi/teljes verzió is jó ötlet sztem...

előzmény: Batyu (#210)

áh a kedvenc részem:
Harry:"It was Malfoy"
McGalagony:"That is a very serious accusation Harry."
Snape:"Indeed... Evidence?"
Harry:"I just know..."

2009-06-18 20:53:16 Event Horizon (1997) / Halálhajó Kuz (2) #35

Sajnos nem:)

előzmény: [: Azuroo andrew :] (#33)

2009-05-26 19:53:21 The Reader (2008) / A felolvasó Kuz (4) #47

Ha az unalmas 1 órán átrágod magad az elején, akkor egy egész jó filmet kapsz. Őszintén, Közel állt a nézhetetlenhez, amikor kezdett úgy tünni, hogy egy fiatal srác szerelmi története lesz, fel is álltam, aztán éppen akkor tünt el a nő, látszott hogy beindul a történet, de addig szánalmas volt.

Ezt a beletekerést én se értem:), no offence, de ha én ott tartok hogy kihagyok részeket egy filmből, akkor az már max a 2esért küzd. Amugy Brad Pitt-ről: valahogy úgy voltam vele, amikor ezt megnéztem, hogy gyenge színész, aztán belegondoltam hogy pl a Harcosok klubjában, (egyéb nem jut eszembe, sietve kell irjak), igazán jót alkotott, tehát alapvetően nem lenne ő rossz, viszont itt ilyen 'okosan nézek és ez a film lényege' típusu BB kellene, erre pedig igazán nem alkalmas. inkább a dumagép szerepe illene rá, de az nem ez a film. A főszereplő pedig igen fontos az élmény szempontjából:)