Kuz

Regisztráció: 2007. november 28. (16 év, 3 hónap)

Születési év: 1988

Halálos fegyver 2.
4 2022-08-10 4,0

2022-07-15 16:18:51 The Northman (2022) / Az Északi Kuz (?) #14

>fogszabályozós valkűr

Azert meg ha lusta is vagy jobban megnezni a kepet, nem nehez rakeresni, hogy ez egy tortenelmileg hiteles abrazolasa az északiak azon szokasanak, hogy tetovaltak a fogukat.

előzmény: whitekiss (#12)

Sajnálom de én nem tudom tultenni magam azon, hogy egy olyan rohadt világban élünk, ahol ha egy vacak medve beszabadul a varosba ejszaka, a szemetben turkalni, az mar hirerteku. Ha egy vadallat total emberi faszsag miatt embert mereszel olni, akkor azt levadasszuk.

Es ezek utan higgyem el, hogy husevo, (feltetelezem emberre is vadaszo) dinoszauruszok telepszenek a varosokba es ezt az emberiseg siman elfogadja??? Give me a fucking break.

"vajon az ember marad-e a csucsragadozo"??? rohej

A punkok egy dolog, de ilyen tiszta arcú (és tiszta hangú) hajléktalant se minden nap látsz :D

Nem tudom, lehet a CGI ellustítja a rendezőket manapság de elég pocsék volt.

Itt van amugy a side-by-side én is megnéztem.

előzmény: timidwolf25 (#121)

>Anakin annyira félti a szerelmét hogy megy és (spoiler)

Ez de mennyire idegesito, te jo eg. KB 2-3 szor beszelgetett Palpatine-al es atment egy vivodo, de alapvetoen joindulatu fiatal ferfibol, egy teljesen erzeketlen vadallatba..

A klonok hogy megolik a Jediket szo nelkul: Az elozo reszben volt rola szo, hogy szo nelkul teljesitenek barmilyen parancsot. Valahogy belepiszkalnak az agyukba, vagy kimossak mar gyerekkoruk ota, valami ilyesmi.

A senatus tapsol a csaszarsagnak.. Hat igen, ez egy kicsit rohejes volt szamomra is. Meg ha feltetelezzuk is, hogy megzsarolta, lefizette a nagyreszuket vagy valami hasonlo, akkor is minimum bena jelenet volt, csak azert hogy Padme elmondhassa a nagyon csattanos beszolasat.

Az a duhito, hogy maga az egesz prequel tortenet nem is lenne olyan rossz! A nagyon tehetseges Anakin (over 20000 midichlorian!!! (LOL)), akit elkezdenek Jedinek nevelni, pedig mar tul idos, meg amugy is tul kotodik az anyjahoz stb, es hogy ezek hogyan vezetik el a sotet oldalra, ez tok erdekes lehetett volna!!!

Sajnos azonban:
1. kellett volna egy szinesz aki ezt hitelesen adni tudja...
2. sokkal (de nagyon sokkal) tobb idot kellett volna szentelni a karaktervaltozas kibontasara, megha jobb is a szinesz..

előzmény: Doc (#180)

2022-01-01 21:48:57 Don't Look Up (2021) / Ne nézz fel! Kuz (5) #23

"Tetszett, ahogy sarkítva bemutat néhány ismerős figurát a 2020-as évekből. De bátortalan a film, mert ezek nem egyértelműen beazonosíthatók."

Szerintem a filmnek pont az a celja, hogy nem konkret embereket kritizal, hanem az egesz tarsadalmi berendezkedest.. Ha beazonosithatoak lettek volna, azzal pont hogy vesztett volna az erejebol.

előzmény: kaamir (#21)

2022-01-01 21:46:11 Don't Look Up (2021) / Ne nézz fel! Kuz (5) #22

Az elnokasszony pont hogy nem republikanus, direkt nem lehet megallapitani rola hogy melyik parthoz tartozik. Meg az oltozeket is valtogatjak, neha kek neha pirosban van.

De igazabol az egesz filmnek akkor lesz ertelme, ha az ustokos helyere behelyettesited mondjuk a klimavaltozast.

előzmény: Xuja (#18)

Ha a film eleje pocsek lett volna, megkapja a negyest. Azzal hogy a vege lett elbaszva az egesz elmenyt elrontotta. A majdnem 5-ost ebben az esetben idoben ertettem (utolso 20 perc elottig 5-os), nem osztalyzatban.

előzmény: acidphase (#24)

Az alapfelallas tetszett. Az apa komplexus szerintem jol mukodott. A legnagyobb problemam, hogy ennyi jatekidobe tobb dramat es kevesebb akciot jobban ertekeltem volna. A holdon garazdalkodo kalozoknak csak annyi hasznat lattam, hogy utana meg par percig vakartam a fejem, hogy megis ez hogyan mukodhet. A majomtamadast teljesen feleslegesnek ereztem, ami semmit sem adott a tortenethez, es hasonloan amikor "megszallta" az urhajot ami a Neptunra tartott.
Mintha nem mertek volna egy akciomentes dramat csinalni, feltek hogy a mai mozinezoknel ez nem menne el.. Ami sajnos jogos. De igy ugy jott ki, mintha veletlenszeruen beszurtak volna nehany akciojelenetet csak hogy legyen, es ez elegge lerontotta az elvezeti erteket szamomra.
Sokkal szivesebben vettem volna ha az apa fia talalkozasbol sokkal tobbet hoznak ki helyette. Vagy legalabb amikor bejutott az urhajoba, lehetett volna valami kevesbe eroszakos megoldasa a helyzetnek mint hogy rogton elkezdenek lovoldozni (ami eleg nonszensz btw).

Fol nem foghatom hogy maradt ki ez eddig az eletembol. Majdnem tokeletes film volt. A kozepe kicsit fura volt, kicsit tul meseszeru, mar mar azt hittem Tim Burton filmet nezek, de ezzel meg nem lett volna semmi gond.

Viszont az utolso 20-30 perc teljesen tonkretette a hangulatat... Kar erte, akar 5-os is lehetett volna :(

2011-01-02 21:12:29 Pandorum (2009) Kuz (3) #31

Először is nem személyeskedésnek szánom! Nekem se tetszett a film, bár ez köszönhető annak, hogy a zombis filmekkel szemben alapból előítéleteim vannak. Azzal egyetértek hogy sok volt a szaladgálós béna akciójelenet. Csupán rá szeretnék mutatni (és tényleg ne vedd sértésnek, csak gondolom nem vetted észre a gombot), hogy a spoiler használathoz van egy külön gombocska (a szövegdoboz felett), valamint a lézerkard szerű lámpa valóban létező dolog, és nem értem mi a baj vele:[link] vagy [link] (Lásd még pietro hozzászólását alattam).
Amúgy meg BUÉK mindenkinek!!!

előzmény: Valér (#27)