Mannishboy

Regisztráció: 2007. november 18. (16 év, 4 hónap)

Születési év: 1988

A védelmező 3.
2 2024-02-03 3,2
Sisu

4 2024-01-27 3,2
Bardo, falsa crónica de unas cuantas verdades
Bardo, egy maroknyi igazság hamis krónikája
3 2023-11-19 3,2

The Revenant
A visszatérő
4 2023-08-12 3,8

Greedy bastards:)

Élőzenével kísért filmvetitesen láttam először. Leírhatatlan élmény :)

Mr Grey : a nyugalom nem az erős oldalam.
én : a színészet sem :)
A legrosszabb film, amit az utóbbi években láttam. Nem önszántamból néztem meg :)

Nem azt mondom, a legjobb fllm amit lattam. De az bizos, a legnagyobb mozielmeny amit ateltem. Hihetetlenul beszippant ,es el nem engend a vegeig. Barcsak en is ennyi energiaval rendelkeznek 70eves koromban :)

Nagyszerű mozi élmény, de az első resz azert nagyobbat robbant. Kicsit olyan erzesem volt, hogy tul nagy lapattal adagoltak az akciókat. Túl sok karaktert próbáltak kordaban tartani, ami felig meddig sikerult is. Az extended versiont majd meg biztos megnezem, mert mintha egy csomó jelenet ki lett volna vagva. Ultron azert mindenképp badass:)

Harmad magammal a moziban, en jol szórakoztam, megkaptam amit elvartam, vagyis egy agykipapcsolo adrenalin bombat. Biztos, hogy nem ez a legjobb resz, de meg mindig kepes utos beszolasokkal, es autokkal amik nem tudnak repulni (vagy megis :) elszorakoztatni.

2015-03-12 23:32:20 Four Lions (2010) / Négy oroszlán Mannishboy (4) #3

Bitang egy film. Amúgy nem Amerikában élnek :)

Eszméletlen jól szórakoztam a moziban. az a bizonyos kápolnas jelenet valóban megér egy misét, utoljára az oldboynal szórakoztam ennyire

Látványos, szórakoztató, rendkívül hamar eltelt az a 140 perc... De mégis hiányerzetem volt a film után. Lehet mert nem olvastam a könyvet. A lényeg, hogy a barátnőm élvezte :)

2014-04-06 11:02:24 You're Next (2011) Mannishboy (4) #4

Senki sem mondta, hogy egy őrült abszurd komédia vár rám. Rendkívül jól kezdett ez a film, de a végére beültettek egy hullámvasútba, mégpedig úgy, hogy még csak jegyet sem vettem. Ahogyan lassan megismerjuk a csaladtagokat, olyan érzésünk van mintha egy csaladdramaba csöppentünk volna. Természetesen ez a horror film sem lehet meg a potencionális áldozatok nélkül. Persze a legidegesitobb karakter nem és nem akar meghalni. Bár egy pillanatban már azt hittem hogy a készítők voltak oly kedvesek és a kedvünkre tesznek, de sajnos tévedtem.mi Legjobb az egész filmben, hogy amikor már azt hiszed, lelottek a legnagyobb poént, még jön még egy, még egy és ez csak így folytatódik. Lehet, haragudnom kéne erre a filmre, de valahogy nem megy. Oly ötvözet ez a mű, amely bizony meg is tud ijeszteni, de ugyanúgy meg is nevetett. Bár nem a szereplőkkel nevetünk, hanem inkább rajtuk. Végeredményben kellemes kis film lett, egy magányos estén mindenképp ajánlott.