Kremy

Regisztráció: 2007. november 12. (16 év, 4 hónap)

Nem: nő

4 2014-06-12 3,6
A Serious Man
Egy komoly ember
2 2014-06-06 3,6

Ez a film egy (nagyon jo) könyv alapjan keszült. Abban is ket ferfi van. Ha az egyikük nö lenne, nem lenne tul hiteles a dolog es ahogy mar mas is leirta elöttem, nem ugyanaz lenne a törtenet. Nem azert van benne ket ferfi mert ez majd hu de sok dijat fog hozni, hanem mert 1. ez igy hiteles 2. sorolj mar fel nekem legyszi fejböl 10 olyan filmet amiben ket ferfi szerelmee a föszerep. Nem hiszem, hogy menne. Es akkor sorolj fel par olyat ahol heterokrol van szo. Az egyszerübb lesz. Komolyan, ne akarjunk mar minden szerelmi törtenetet normalizalni hogy a heterok ne haborodjanak fel. Ez a film nagyon is fontos azoknak akik ferfikent egy ferfiba szeretnek bele.
Amugy meg a homofob nezeteid miatt valoszinüleg keptelen voltal ugy nezni a filmet mint ahogyan azok akik nyitottak es elfogadoak.

A filmröl: igazabol mar mindent leirtak elöttem. Nekem meghasadt a szivem közben es ilyet nagyon ritkan erzek a moziban ülve. A ket föszereplö eszvesztöen jo volt, ez a feszültseg ami köztük volt... zsenialis. A taj gyönyörü, minden kepnek megvolt a maga szerepe es a zene is passzolt. Nem mondom hogy hamarosan ujranezem mert nehez darab, ugyanakkor gyönyörü es nagyon fontos. 15 perccel rövidebb lehetett volna mindenesetre.

előzmény: TheDriver (#3)

2015-05-11 21:56:22 Nightcrawler (2014) / Éjjeli féreg Kremy (4) #69

Remek volt,nalam az utobbi ev legjobb 3 filmjeben benne van. Gyllenhaal zsenialisan alakitja a pszichopatat,leginkabb azt volt kenyelmetlen nezni,ahogy
a sracot manipulalja,akit felvett maga mellé.,ahogyan nem ismer semmilyen tarsadalmi elöirast es szamomra a legdurvabb jelenet az volt,amikor
a hazban kamerazta a halott csaladot es a földön fekvö pasas meg lelegzett,ö meg ment tovabb,majd amikor a hiradoban bemondtak,hhogy segiteni probalt,azert ment be,akkor elvigyorodott. ott libabörös lettem töle.

Engem vegig lekötött,mondjuk a zene hianyzott belöle,hozzaadhatott volna meg valamit..

Szocmunkaskent vegeztem,szoval olyan szemmel is neztem,engem sok helyen megfogott.
A forgatokönyv szerintem nagyszerü,a sztorik,amiket beleszöttek,fantasztikusak.

Az apja altal bantalmazott lany ,,gyerektörtenete" a legmeghatobb az összes közül,ennel jobban nem irhattak volna meg...

Vannak benne hibak,föleg szakmai szemmel,de ez a film nem doku,szoval ezekbe nem kötnek bele. Kicsit rövidnek tünt,jobban kidolgozhattak volna az amugy erdekes karaktereket,plusz fel orat siman el tudtam volna meg kepzelni.

2014-06-06 11:47:35 A Serious Man (2009) / Egy komoly ember Kremy (2) #32

Alapvetöen szeretem a Coen-filmeket,de ez legyözött... Egy ora elteltevel mar szenvedtem es megkönnyebbültem,amikor vege lett... Nekem nem kötötte le a figyelmemet es nevetni sem sikerült rajta,de lehet,hogy velem van a baj..

Mar volt szerencsem megnezni es eddig ez a kedvenc filmem iden (mondjuk ez nem nehez..) Egy ilyen nehez temat ennyire jol talalni nagy feladat,de megoldottak. Ugy ahogy a meghatarozasban is all: drama es vigjatek egyszerre,egyik szem sir,a masik meg szivböl nevet. Sajnalom,hogy ennyire kesön mutatjak be otthon,de erdemes kivarni!

Oh es meg valami: Jennifer Lawrence egeszen biztosan azert kap barmilyen dijat ezert az alakitasert,mert ö az aktualis trend Hollywoodban,mas okot egyszerüen nem latok ra.

Hatalmas csalodas. Tipikusan az a film,amit a szineszek adnak el,mert ha ök nem lennenek es ezzel együtt a dijesö sem,akkor a film fele ennyit sem erne. A sztori elbeszelese zavaros,kusza,izgalom lenyegeben nincs benne,engem Christian Bale jateka es Amy Adams dekoltazsa foglalt le leginkabb.Pedig nö vagyok.

2014-01-09 22:31:07 About Time (2013) / Időről időre Kremy (?) #19

Annyit tudok mondani,hogy aki megalkotta a Love Actually-t,az ebben a müfajban nagyot hibazni nem tud. Szellemes,szorakoztato,giccsmentes es valahol mindenkti megerint..

Nem nagyon latom a filmben azt,amit masok,ezert nem tetszett különösebben es nem is hagyott bennem melyebb nyomott. 2 oranyi elbeszeles,ami közben sokszor belefaradtam egyszerüen vagy untam es bele akartam tekerni. A vegen meg kikapcsoltam es felsohajtottam. Tiszteletem aze,aki megirta,de nem erzem,hogy sikerült volna mozgokepbe atültetni..

2013-12-18 10:16:33 Prisoners (2013) / Fogságban Kremy (3) #48

A sok jo osztalyzat mellett felek barmit is irni.... En nagyon untam,a felenel ki lehet talalni,mi lesz a vege,annyira pedig nem diktalja a tempot,hogy lekössön. A rendörseg hibainak szama akkora,hogy a fejemet fogtam neha,mar-mar idegesitöen terelik a törtenetet,ami a haromnegyedenel nem is erdekel.
A szineszek elviszik a hatukon, Jake Gyllenhall-nak adhatnanak több ilyen szerepet,nem all rosszul neki.