Fischer Erzsébet

Regisztráció: 2007. november 9. (11 év)

Nem: nem publikus

The Ballad of Jack and Rose
Jack és Rose balladája
3 2018-08-27 3,6

2018-08-27 21:41:02 [Filmet keresek] Fischer Erzsébet #2349

Keresek egy 1980-as években látott TV-filmet, hátha tud valaki segíteni.
A téma az, hogy élve eltemetnek egy nőt, egy kutyás találja meg. A kórházi ápolás során fokozatosan tér vissza az emlékezete, közben a férje haza is viszi. Már otthon van, amikor rádöbben, hogy a férje akarta megölni.

A lehúzó kommentekkel ellentétben az átlag pontszám nem rossz, ezért most megpróbálkozok vele. :)

A végén kiderül hogy ki a gyilkos....
Itt az eredeti sztori:

Minden ilyen témájú filmnél azt gondolom, hogy már nem tudnak újat mutatni, annyiszor feldolgozták, és akkor belefut az ember lánya egy ilyen filmbe, amit az itteni tagok közül előtte csak 8-an értékeltek, és rájön, hogy de igen, hiszen minden film más aspektusból mutatja be, dolgozza fel a XX. század legnagyobb bűnét.
Nem merem azt írni, hogy ajánlom mindenkinek, inkább úgy fogalmaznék, hogy mindenkinek a saját felelősségére ajánlom.

Sok filmet láttam ebben a témában, és gyakran úgy érzem, hogy már nem tudnak újat mutatni. Ez a film mégis azt mutatja, hogy a II. világháborúnak számtalan arca, vonatkozása van. Ez a film is egy, a sokadik oldalát mutatja a következményeknek! Nem szórakoztató, nem fogom gyakran, talán többször sem megnézni, de merem ajánlani azoknak, akik szeretik az elgondolkodtató filmeket.

Most van az Izraeli filmhét, ezért kerestem rá, nem bántam meg!

Jó kis film, kivéve az utolsó 15 percet, mivel már sajnos kétszer át kellett élnem!

Nagyon komoly, nekem nagyon tetszett!

Most olvasom, hogy a film megtörtént események kapcsán született, így látnom kell! :)

Most láttam. 4-est adtam a felejthetetlen látvány miatt (3D), de a téma nem fogott meg egyáltalán. Tom Hardyval semmi baj, főleg hogy Mel Gibsonért nem igazán rajongok.
Jó szórakozást azoknak, akik ezután nézik meg. :)