Rea

• ...
2018-11-03 14:37:54 Beaches (1988) / Barátnők Rea (5) #3

Olyan jó volt újra látni! A végén persze megint bőgtem.

2018-10-27 16:57:13 Deadly Revenge (2013) / Gyilkos gyanú Rea (2) #1

Nem az elejétől láttam, de így is teljesen kiszámítható volt a gyilkos kilétét illetően. De nem igazi krimi, mert nem derül ki, végül mi lett Katie-vel, mit tett vele Harrison anyja. Az ilyet szeretem tudni...

Nekem bejött. Kíváncsi lennék egy folytatásra, de nem tudom, hogy abból mi újat tudnának kihozni...

:))))

előzmény: Nagy Tamás (#12)

Milyen bővített verzió? O.O

előzmény: Nagy Tamás (#10)

Az oké, hogy ugrálunk az időben, de ha a második rész akkor játszódik, amikor Donna már nem él, akkor hogy a manóba kerül oda az anyja, aki már akkor sem élt, mikor Sophie az esküvőjére készül? Ez benne a nagy baki. Elvégre nem a múltban jelenik meg, hanem a jelenben.

előzmény: Nagy Tamás (#8)

Egy dolog, amire ma jöttem rá. Javítsatok ki, ha tévedek. Az első részben Donna és a barátnői az ágyban fekszenek, és D. megjegyzi, hogy valaki nagyon utálhatja odafent, biztosan az anyja. Ha meghalt az anyja, akkor hogy kerül a második részbe? Korábban ez nem tűnt fel, csak ma egy idézetes játéknál. Úgy látszik, nem gondoltak át mindent a készítők, hisz a fiúk története sem úgy esett, ahogy a folytatásban történik.

Még gyerekként láttam ezt a filmet, elég sokszor. Valózínűleg felvettük videókazira, amire aztán az évek során került más is. Nagyon szerettem ezt a történetet, és jó volt nem rég újra megnézni. (Mire rátaláltam!)
Helen Hayes igazi dáma benne, Jodie Foster pedig remek. Az eleje nem rémlett, de így legalább volt benne egy kis plusz. ;)

2018-08-20 22:13:12 Dino Time (2012) / Dinókaland Rea (4) #1

Könnyed, jó kis mese volt. :)

2018-08-08 05:47:57 Oscar (1991) Rea (5) #29

Tegnap láttam újra, nem lehet megunni. :)

Jó volt. A legjobb, hogy sejtettem, hogy a repülő benne lestz. Voltak erte utaló jelek, pl. az étterem nevének utolsó 3 karaktere O 81 visszafelé 180.És na, azért így jó a lezárás. Mondjuk arra nem derült fény, hogy ha ez a rész az első előtt játszódik, mire gondolt a halottkém, hogy sok ilyet látott már. Bár az is alátámaszthatja, hogy jó a sorrend, hogy nem mondott konkrét példákat.
Amúgy, amíg ma nem láttam a műsorszórásban, azt sem tudtam, hogy van 5. rész.

2018-07-27 17:11:58 Game Night (2018) / Éjszakai játék Rea (4) #17

Nem csalódtam, remekül szórakoztam. :)

A plusz poén a stáblista után meg... :))))

Gyerekkoromban láttam először ezt a filmet, akkor még megvolt videókaazettán. Az évek során aztán törlődhetett, és több, mint húsz évet kellett várnon, hogy újra láthassam. Azóta is a fülemben csengtek egyes mondatok, és kellemes volt ma újra látnom. Volt, amire nem emlékeztem, így még jobb élmény volt. :)

2018-07-25 15:50:44 Jigsaw (2017) / Fűrész: Újra játékban Rea (4) #15

Kövezzetek meg, de nekem tetszett. Az egész. :)))

Egy szó: zseniális. :)

2018-07-24 14:33:15 Double Indemnity (1944) / Gyilkos vagyok Rea (4) #45

Ma találtam rá erre a filmre. A maga nemében remek alkotás.

Tartottam ettől a filmtől több ok miatt is, de én lepődtem a legjobban a végén, hogy egész jól sikerült. :)

Nem volt rossz, de láttam jobbat. Sőt. Néhol kiszámítható. A pincér személye nem tetszett, nem értem, miért kell feleslegesen negatív irányba vinni egyes karaktereket egy adaptációban, amikor az eredeti történetben nem ilyenek. :(

Nem jött be. Nem az eredetihez való hasonlítás miatt, hanem mert nem a gyilkosságon és a gyilkoson volt a hangsúly, hanem az ügyvéden. Miközben nem róla kellett volna.

2018-07-23 15:37:59 For Lovers Only (2010) / Csak szeretőknek Rea (?) #2

Hár ezt nem tudtam végignézni... talán még a feléig sem jutottam el.... :(

Nagyon szerettem volna szertni a filmet, de nem igazán sikerült. Az elsőhöz nem ér fel, azt ne is várja senki. Peraze vannak benne jó részek, de inkább azok is a jelenben. A múltban nm találtam szerethető részt, kivéve amikor Donna szül. Azt nagyon jók összevágták. Az, amit SoZi is megemlitít spoiler alatt, nekem is megfordult a fejemben, de mivel nem tértek rá ki, nem tartom valószínűnek, plusz az már elég erőltetett lenne. Ami kicsit zavart, hogy noha a naplókból nem derül ki minden, ebben a filmben nem pont úgy történtek az események, lsd Harry esetét.

Lehet, hogy a későbbiekben még megnézem egyszer, de egyenlőre pihentetem. Akkor talán majd egy 4-est is tudok rá adni

2018-07-22 11:10:06 The Horse Whisperer (1998) / A suttogó Rea (5) #3

Anno moziban láttam először, ás már akkor is tetszett, 13-14 éves fejjel. Megindító film, tele érzelmekkel. Kicsit hosszúnak tűnhet, de mindenképp megéri megnézni. Jó most, 20 év után újra látni.

2018-06-16 17:20:05 Der 7bte Zwerg (2014) / A 7. törpe Rea (1) #1

A Fedőneve: Pipő gagyi utánzata... Kér érte.
A legkobb karakter Tűzi.

2018-05-11 20:59:32 Ozzy (2016) / Állati nagy szökés Rea (3) #3

Volt egy kis A remény rabjai beütése.
Egyszer nézhető.

Nekem bejött, sokkal rosszabbra számítottam.

Férjem nézi itt mellettem, én tanulok. Itt-ott rápillantva a képernyőre... no comment. Bőven elég volt annyi belőle...

2017-10-28 19:10:29 Ballerina (2016) / Balerina Rea (5) #3

Nagyon szép történet, tele mindennel, amit az adott korosztálynak (sőt, még akár az idősebbeknek) is sokat mondhat. Tetszett végig. Szívesen megismertem volna Odette múltját, de ebbe a filmbe azt hiszem, ennyi infó elég is volt.

2017-10-28 17:27:03 Cars 3 (2017) / Verdák 3. Rea (5) #5

Kislányommal most néztük meg, nagyon tetszett neki is, és nekem is. :)
A 2. résznél mindenképpen jobb.

2017-07-23 22:13:40 WALL·E (2008) Rea (5) #201

Csak most láttam ezt a filmet, de lenyűgözött. Régóta várólistán volt. Mese és társadalomkritika egyben.

A bemutatója alapján nem tudtam, mi sülhet ki belőle, de kiváló lett. Még több ilyen kellene, ami szaval nélkül is tanít

2017-06-03 17:06:11 Cars 3 (2017) / Verdák 3. Rea (5) #1

Vannak kétségeim afelől, hogy vajon milyen is lesz…

előzmény: Havierez (#13)

+ még valami. Ezt az imdb-n olvastam, és nem tudom, igazuk van-e.

A szigony ugye minden átkot megtör. No már most. Will szívét kivágták, és a dobozba zárták a 3. rész végén. Ez esetben nem holtan kellett volna összeesnie? -- Mert ha ez baki, akkor a stáblista utáni plusz jelenet sem reális.

A másik, ami inkább talán történetbeli hiba: a visszaemlékezésben mutatják, hogy Jack kitől és hogyan kapta a tájolót. Ugyanakkor egy korábbi részben, talán a másodikban Tia Dalma említi, hogy Jack nála cserélte. Mondjuk meg tudom érteni ezeket is, hisz 14 év alatt nem lehet mindenre emlékezni. /De akkor is./

Az idei év egyik legjobb filmje (már amihez szerencsém volt). A 4. részhez képest, ami számomra túlontúl hosszú volt, ez sokkal összerakottabb és viccesebb. A poénok egyáltalán nem erőltetettek, és amikor icipicit leülne a cselekmény, ziher, hogy jön egy humorosabb beszólás vagy esemény.
A guillotine-es jelenet viszi a pálmát, de látványban a többi sem rossz. A bankos ötletes és vicces, hisz' ki gondolná, hogy ez esetben a bankrablás szó szerint értendő.
Depp fiatalítása eszméletlen, elsőre azt hittem, találtak egy hozzá kísértetiesen hasonlító fiatal színészt. :)))
Brenton viszont tényleg nagyon hajaz Bloomra.
Depp még mindig nem unalmas, el tudnám viselni még néhány részben. :)
Ha nem tudom előre, hogy Paul McCartney is játszik a filmben, nagy valószínűséggel nem ismerem fel. Kisebb jutalomjáték lehetett ez neki, és a jelenet is mulatságos. :)

Összességében nekem nagyon tetszett, bátran adom meg rá az 5-öst. :)

2017-04-22 22:13:34 Big Red (1962) / Nagy Red Rea (4) #2

Nagyon régen láttam, talán 20 éve. Nagy kedvenc volt akkoriban, sokszor megnéztem.

A közepétől láttam csak, és bíztam benne, hogy ha már az van a címben, h kölcsönbe, akkor csak ideig-óráig tart majd… És mikor a barátja szerelmet vall neki (amúgy roppant aranyos módon), kikosarazza. Nekem elég lett volna a pofon a bár előtt, utána azon lettem volna, hogy felejtsek.

Alig vártam, hogy vége legyen. Tele volt hiteltelen és hihetetlen dolgokkal. Az életben azért nem ennyire könnyű minden. Tele volt felesleges jelenetekkel, amiket kitölthettek volna inkább a nyomozásra összpontosító részekkel.

Ez a rész beteg, de nagyon. :)

Volt, mostanában. Akkor ugrott be, hogy korábban is láttam már.

előzmény: Zalaba Ferenc (#1)

2015-09-06 12:24:21 Gone (2012) / Elveszett Rea (2) #8

Egészen a végéig nem volt vele semmi bajom, izgalmas volt. De onnantól, hogy előkerül a tesó, teljesen szétesik a film. Nagy csavarra számítottam (pl. az újonc zsaru a tettes), de az állam leesése helyett annyit mondtam csak, hogy mi ez a sz*r?

2015-03-13 13:55:00 Dark Shadows (2012) / Éjsötét árnyék Rea (3) #57

Érdekes történet, furcsa megoldás.
Deppet szeretem, de kicsit uncsi, hogy az igazi arcát már nem láttam egy jó ideje, leszámítva talán a Rumnaplót. Na mindegy.
Néhol azt hittem, nem is horrort, hanem inkább horrorparódiát nézek. Sok helyen akár egy Horrorra akadva jelenet is lehetett volna.
Chloe G. Moretz egész jól játszott, tehetséges lány, sokra viszi még.
A hányásos egy nagy rakás sz*r, már bocsánat.
Többet vártam David karakterétől, hogy jobban ki legyen bontva a sztori. Néhol kevésnek éreztem a háttérsztoeit, és soknak a harcot a banya és Barnabas között.

Sötét és felejtős, nem igazán volt benne semmi meseszerű.

Hát ez kész! Most így jólesett. :D

2015-03-11 12:57:05 Tangled (2010) / Aranyhaj és a nagy gubanc Rea (5) #21

Nagyon bejött.
Igaz, nekem is volt olyan érzésem néha, hogy egy-egy jelentet már láttam, ahogy korábban már írtátok itt. Maximus a legjobb karakter benne, ez kétségtelen. Mostanában inkább a nem ember szereplőkre „bukom”. :D Azok nem igen tudnak hozzáadni a történethez, de egy jól megalkotott állati karakter rengeteget tud dobni a filmen.

A könyv letétele után kb fél órával néztem meg a filmet.
Féltem tőle, hogy nem fog tetszeni, és részben sajnos igazam lett.
Viszont annak ellenére, hogy nagyon sok dolgot kihagytak belőle, ami a könyvben számomra fontos és/vagy tetszetős volt, illetve másra testáltak szöveget… nos, ha ezeket nem nézzük, annyira nem volt rossz. A négyest megkapja tőlem, bár igaz, hogy az elején (és még sok helyen) Ansel játéka nem tetszett. Nem ilyennek láttam Augustust. (De miért is lepődök meg, a filmek legtöbbször nem adják vissza a könyvbeli karaktereket). Shailene rendben volt. Viszont sajnáltam, hogy Isaac jeleneteit megkurtították. Peter van Hautent is másként képzeltem el, nem tudom, mennyire illett Defoe-hoz.

2014-10-23 20:55:28 The I Inside (2003) / Belső útvesztő Rea (3) #3

Sokat vártam tőle egy király, áll-leesős csattanóval a végén… De magam sem tudom, mit kaptam helyette…

2014-09-19 22:56:37 Lucy (2014) Rea (4) #23

Egész jó film volt, nem unatkoztam. Amit nem értettem, az volt, hogy Lucy miért nem öli meg a pasast, miután a késeket belevágta a kezébe. :/

Jó kis film volt, már rég szerettem volna megnézni. :D

2014-03-27 15:06:18 The Tourist (2010) / Az utazó Rea (4) #25

Egész jó kis film, de több akciónak jobban örültem volna. A vége nem ért meglepetésként, szinte biztos voltam benne. :D

Már régóta szerettem volna megnézni, tegnap végre sikerült.
Szerethető vígjáték, jobban tetszett, mint A csaj nem jár egyedül, és az ahhoz hasonlók.
Az iskola gyönyörű helyen van.
Ledger pedig remekül játszik. Persze klisés, meg minden, de néha az is kell. :)

2013-12-07 21:31:36 Frozen (2013) / Jégvarázs Rea (4) #2

Jónak ígérkezik, már csak a hóember és a szarvas miatt is. 28 éves fejjel könnyesre nevettem magam az előzetes jeleneten. :)

2013-10-11 20:44:16 Une image de trop (1993) / Picture Perfect Rea (5) #1

Jó kis krimi, csak sajnos már régen láttam. Itthon Tökéletes kép címen adták.

Ma megnéztem, és azt kell mondjam, nagyon tetszett! :)
A verseny első részében, mikor a csatornában szaladnak, szó szerint könnyesre röhögtem magam lassan 30 éves fejjel. Két apuka és 3 gyerkőc ült még a férjemen és rajtam kívül a teremben, de az egyik férfi is kb. majdnem lefordult a székről, annyira sokat nevetett. Messze a legviccesebb jelenet, amit az évek során láttam. Csúszómász dékán asszony remek karakter, és illett hozzá a szörny-alak is.
Tele van tanulsággal a film, amelyek szerintem sosem elcsépeltek, mert minden generációt szolgál.
A bevezető kisfilm is aranyos volt, gratula az alkotójának. :D
Nálam abszolút 10/10. :)

2013-03-23 18:07:13 Murder! (1930) / A gyilkos Rea (3) #6

A befejezés tényleg súlyos, bár valahogy sejtettem, hogy ezt a megoldást választja.
Kicsit sajnáltam, hogy nem az esküdtszékéi tárgyaláson dőlt el mindent, bár valószínűleg a korábban emelített Lumet-féle 12 dühös ember miatt, azt ez előtt a film előtt láttam, és jobban is tetszett. Igazából nagyobb csattanót vártam, kb mint A vád tanúja esetében, bár azt filmen még nem volt szerencsém látni.

Először a 3. részt láttam, de ez még annál is rosszabb, egy vödör kaka az egész, értelmetlen zagyvaság, egy szót sem értettem belőle.

Többet vártam tőle...

A nagyon habos-babos filmeket nem szeretem. Ez tetszett, de többször nem nézném meg.

Bemutató alapján kapásból látszik, hogy Theronnak mennyire jól állt a királyné szerepe.Kíváncsi vagyok, mikor látom a filmet, h írhassak róla.

2012-05-28 17:49:04 Liliomfi (1954) Rea (1) #4

Nagyon jó film, most megy az m1-en. :)

Nekem tetszett, jókat nevettem rajta. :)

2012-03-20 09:45:18 Foolproof (2003) / Bolondbiztos Rea (4) #2

Jó kis film volt, tetszett. Az ilyen filmek általában kiszámíthatók, én is vártam a csattanót a végén, ami persze jött is menetrend szerint. Csak az volt a kérdés, milyen is lesz. De jó volt, kellemes esti kikapcsolódás. :)

2012-02-29 09:31:09 My One and Only (2009) / Egyetlenem Rea (2) #2

Nem bírtam végig nézni, így mivel nem tudom a végét, egyenlőre csak 2-est adtam rá.

2012-02-06 11:03:37 Taxi (2004) / Amerikai taxi Rea (4) #1

Jó film volt, remekül szórakoztam rajta. :)

Én megnézném, de Pécsen vmi miatt nem adják... :(

A film jó volt, bár a könyv, amit írtak, szerintem elég ponyva lett, nem hiszem, hogy elolvasnám.

2012-01-20 18:31:13 Penelope (2006) / Édes kis malackám Rea (4) #3

Éppen most megy a Film+-on.

előzmény: Rainbow (#1)

2011-12-31 16:04:00 Monster House (2006) / Rém rom Rea (2) #5

Nem hasonlítom össze vele. Azért említettem meg, mert annak is volt mondandója, meg valamennyi talán ennek is.
Inkább felnőtt mese ez, mint gyerek. Élőszereplővel valószínűleg jobb lenne, de 5-öst akkor sem adnék rá.

2011-12-30 12:47:23 Monster House (2006) / Rém rom Rea (2) #3

Ilyen sz*r mesét már régen láttam. A Fel! ezerszer jobb, és a mondandója is szebb, mint ennek.

2011-12-15 19:31:43 Titanic II (2010) / Titanic 2 Rea (1) #6

Az első reklámig bírtam tegnap, nem tudott lekötni.

2011-12-14 19:25:37 Speak (2004) / Beszélj! Rea (4) #2

Ja, nem rossz.

Körülbelül annyit is ér. Ekkora hülyeséget régen láttam, kár volt érte pazarolni a szereplők idejét. Sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni, ha már mindenképpen le akarták forgatni.

előzmény: terika (#1)

Krimi szempontjából jól felépített volt a film, nem találtam benne buktatót.

2011-11-12 18:30:10 Repossessed (1990) / Bújj, bújj ördög! Rea (3) #6

Ekkora zagyvaságot már régen láttam, de azért kap egy 3-ast. Noha nem valószínű, hogy még egyszer megnézem. :)

2011-09-03 18:24:23 Perfect Stranger (2007) / Vadidegen Rea (4) #10

Viszont a másik két végre kíváncsi lennék.

2011-09-03 18:24:03 Perfect Stranger (2007) / Vadidegen Rea (4) #9

Én végig kíváncsian néztem a filmet, és krimifaló és -rajongó lévén erősen jártattam az agyam azon, ki ölhette meg a lányt. A vége meglepő, kicsit engem A bűnös c. 2000-es Bill Pullman filmre emlékezet. De csak abban, hogy szemtelen pofonnal ér véget mind a kettő.
Az újság, amit veszünk, azt írta erről a filmről, hogy az indítékra még a legrutinosabb krimirajongó sem jöhet rá. Ezzel egyet értek, ugyanis az ég adta világon semmi nem utalt rá. Egy jó krimiben nem olvasunk olyan tényt a végén, amiről egy fél sornyi utalás sincs. És ha jól emlékszem, akkor arról, hogy Ro és az anyja elásták a lány apját, csak a végén esett szó, addig azt se lehetett tudni, él-e hal-e, mi lett vele, hol van, stb. Ezért csak 4-es.

2011-08-23 09:11:13 Plain Truth (2004) / Ártatlan igazság Rea (4) #2

Na, a napokban belebotlottam a filmbe, végig tudtam nézni, bár ez elejéről megint lemaradtam. :) De a vége érdekelt.

Egyetértek. Mellesleg a csajt már hátulról felismertem, mikor a boltban volt.

Talán fél órát, ha bírtam belőle, szinte semmi nem történt benne. Utána meg már nem volt kedvem nézni.

2011-08-04 10:28:54 Lady in the Water (2006) / Lány a vízben Rea (1) #71

Valami jó kis filmre számítottam a cím és a műfaj alapján. Viszont már az elején emelgettem a szemöldököm, mikor a rajzos bevezetés elkezdődött. Mi ez a szar? - kérdeztem. Aztán kb. 10 perccel később ki is kapcsoltam tévét. Ilyen szar filmet rég láttam. Unalmas és semmitmondó.

2011-07-28 15:26:53 Plain Truth (2004) / Ártatlan igazság Rea (4) #1

Valaki elküldené nekem priviben, hogy mi volt az utolsó negyed/fél órában? Elkapcsoltam reklám alatt, és mire visszamentem, már vége volt. Ott tartottam, hogy a lány a tárgyalás alatt mondja az ügyvédnek, hogy már nem bírja, elege van, hiába van már csak pár nap vissza, és hogy nem akarta megölni a gyereket. Ezután mi történt? Megjegyzem a film elejéről is lemaradtam.

2011-07-26 10:12:10 Perfect Plan (2010) / A tökéletes terv Rea (2) #1

Amennyire csábító a cím, maga a film annyira borzalmas.

2011-07-25 11:34:24 Suspect Zero (2004) / Zéró gyanúsított Rea (2) #2

Én még 3-ast sem adok neki. Szenvedés volt a végéig. Jobbra számítottam, bár mivel a Hetedik sem tetszett, nem tudom, mit is vártam. Kíváncsi voltam, csalódtam.

2011-07-21 10:40:23 [Mi legyen a KT szlogenje?] Rea #67

Azt hittem, hogy filmes oldalon vagyunk, nem pedig óvodában. A moderátorok/adminok/satöbbik szerintem elkezdhetnék kiganyézni ezt a topikot, hogy csak a lényeg maradjon benne.

2011-07-21 10:36:26 Random Hearts (1999) / Zuhanás Rea (2) #1

Sokkal jobbat vártam ettől a filmtől. Nem véletlen akkor ezek szerint, hogy csak alig 2-3 jelenettel reklámozták. Többet nem nézem meg, elég volt egyszer végig szenvedni.

Egyet értek. A napokban láttam az egyik adón, és a már korábban írt jelenetnél elbőgtem magam. :(

előzmény: verocska (#4)

2011-07-11 09:23:04 Boogeyman (2005) Rea (2) #9

A napokban újra megnéztem. Még mindig volt néhol olyan pillanat, ahol ici-picit megijedtem, de továbbra sem tetszett. Annak ellenére, h Emily D. az egyik kedvenc színésznőm... De azért egy 2-est kap.

Korábban láttam már a filmet egyszer, de az olyan rég volt, hogy a gyilkoson kívül semmire nem emlékeztem belőle, így boldogan néztem meg tegnap.
A képi világ lenyűgöző, már az első képsorokban is. Abszolút ötös.
A zene hasonlóképpen. Nem szoktam annyira figyelni az ilyen dolgokra, de most megragadott.
Johnny Depp az örök kedvenc, és jó volt látni, ahogy ott szerencsétlenkedik néha, meg bepánikol, néhol meg elájul. :)))) Nagyon jól hozta a figurát. :)
A történet is rendben volt szerintem.

2011-07-02 10:33:33 [Szlogeníró pályázat] Rea #196

Ilyesmire gondoltam én is. :) Hogy a második fordulóban nullázódnak a pontok. persze nem árulnátok el, hogy az elsőben ki kapta a legtöbbet vagy legkevesebbet, hanem csak a nyerteseket.

2011-07-01 12:18:21 [Szlogeníró pályázat] Rea #194

Akkor amennyi van, abból válasszanak a fórumozók 5-öt, és utána abból kerüljön ki a nyertes egy újabb szavazással. Vagy ha mondjuk 8 közül nem tudtok 5-öt kiválasztani, akkor maradjon mind, és döntsünk azokból.

2011-07-01 12:10:11 [Szlogeníró pályázat] Rea #192

Helyzet?

Ja, meg még valami: ha egyszer az első részben Dzsinni szabad lett, és lehullt róla a karperec, akkor mit keresett rajta a második részben?

Elkezdtem nézni, de nem bírtam. Itt-ott néztem, mikor más adón reklám ment, de silányabb lett a grafika, néhol torzak lettek az arcok, a hangok sem tetszettek, és a történet sem.

2011-06-26 16:37:04 Crash (2004) / Ütközések Rea (3) #132

Abban egyetértek, hogy valós embereket mutat be, valós élethelyzetekkel, amik bárkivel bármikor megtörténhetnek. Nekem talán túl nagy falat volt ez a film, elképzelhető, hogy még egyszer meg kell néznem, hogy jobb pontszámot adhassak rá. Csak azért nem fogok négyest vagy ötöst adni, mert vagy 500 ember így tett. Ha úgy érzem, hogy képes vagyok rá, majd akkor megteszem. Kíváncsi voltam rá, mert még nem láttam eddig.
Nem volt rossz film, nincs okom, amiért egyest vagy kettest adjak rá. De hanyatt sem estem tőle. A mondanivalóját fentebb írtam, legalábbis ami szerintem az.
Szóval ítélni ne ítéljen ezért el senki. Mármint az osztályzatért. Biztosan megérdemli, de párszor még meg kell néznem, hogy meg is tudjam neki adni.

2011-06-21 14:09:03 [Szlogeníró pályázat] Rea #185

A 4-es tényleg jó. Kérdés, hogy elfogadják-e az időn túli szlogeneket is. Ha bekerül a 4-es verziód, akkor még egy szavazatod lesz. :)

előzmény: dézi (#181)

2011-06-19 18:04:17 [Szlogeníró pályázat] Rea #176

Melyik 5 lett a kiválasztott?
Mikortól lehet szavazni?

2011-06-01 12:54:36 Lemonade Mouth (2011) / Limonádé Rea (3) #1

Maga a film sok meglepetést nem tartogat, de néhány szám nagyon jó benne. A kedvencem az, amit a bálon énekelnek. Az kivételesen fülbemászó.

2011-05-27 21:45:19 The Final Cut (2004) / Vágott verzió Rea (2) #8

Amennyire tetszett az ismertetője, annál kevésbé maga a film. Sokkal jobbra számítottam. Nem tetszett, ahogy kibontották. :(

2011-05-24 10:02:49 [JÁTÉK] Rea #22709

8. Taxi 1 / Taxi 2 / Taxi 3 / Taxi 4?

2011-05-22 20:23:52 Basic Instinct (1992) / Elemi ösztön Rea (5) #8

Úgy értettem, h végig a pszichológus csajt tartottam a gyilkosnak, ahogy bekapcsoltam a tv-t. De az utolsó kép kicsit megingatott.

2011-05-22 20:16:22 [JÁTÉK] Rea #22682

2. Könnyed erkölcsök (2008)

2011-05-22 20:12:58 [JÁTÉK] Rea #22675

3. Lemony Snicket - A balszerencse áradása