Bognár Anett

Regisztráció: 2007. október 15. (16 év, 5 hónap)

After We Fell

4 2020-08-08 3,3
Burnt
Az ételművész
4 2020-08-08 3,2

Leo a kritikusok szemében "szépfiúi sármja" miatt eleve hátrányba kényszerül. Nem csoda, ha hölgytársaim feljebb pontoznák, mint a férfiak. (magam is így lennék, ha Angelina J. kellene pontozni) De mégsem a Titanicban nyújtott enyelgése miatt adnék szobrocskát! Azt bárki sármos színész eljátszotta volna. Ellenben a Gilbert Grape-ben nyújtott alakítása messze a zsenialitásának köszönhető.

Nos, én ma néztem meg, premier előtti vetítésben volt részem. Hááát, elmegy, sivatagos limonádé.

2010-02-18 20:36:54 Avatar (2009) Bognár Anett (5) #780

Ez a film nem azt a képet hivatott mutatni, amit majd 21..-ban igaziból átélhetünk a saját életünkben. Ez képzelet, látvány, technika.
Pocahontasok, meg G.I.Jo-k...mindenesetre a mozizni vágyók tömegét és a Oscar-zsűrít is megmozgatta.

Pénzkidobás?
Attól függ, kinek? Az én pénztárcám nem bánta Cameron milliós költségvetését, csak egy mozijegyembe került! :)

2010-01-26 17:31:15 [Filmet keresek] Bognár Anett #803

Köszi, nem jutott volna eszembe, de máshol egy kicsit más a címe:

2010-01-25 20:15:24 [Filmet keresek] Bognár Anett #801

Sziasztok!

Két filmet keresek, aki ismeri, írjon!
1. Műkorcsolya bajnokságra készülő csaj utolsó pillanatban partner nélkül marad. Új partnere egy balesetben megsérült hokis fiú lesz.

2. Harlequin regény alapján készített film.
A film egy lovarda közelében játszódik.

köszi,

" A víz alatt néhány ujjnyira önkéntelenül meg-megrándultak hasizmai, ahol egy-egy újabb részletet idézett fel. Egy vízcsepp Cecília felkarján. Vizes. Hímzett virág, egyszerű százszorszép a melltartó kosarai között. Hátán egy anyajegy, félig eltakarja a pánt. Amikor kimászik a medencéből, egy villanásnyi sötét háromszög, amelyet a száras alsóneműnek illene eltakarnia. Vizes. Látta, s most újra látta, mert akarta. Medencecsontjai kifeszítik, eltartják a bőrtől az anyagot, derekának hajlata íves, a test megdöbbentően fehér. Amikor lehajolt a szoknyájáért, meggondolatlanul fölemelte az egyik lábát, s Robbie látta, hogy bájosan kisebbedő lábujjai mindegyik párnájára foltnyi kis föld tapad. Egy másik anyajegy a combján, akkora, mint egy negyedpennys, és a lábikráján valami bíborszínű - szederszemölcs, sebhely. Nem hibák. Díszek."

Ian McEwan - Vágy és vezeklés

A film azom számára nézhető, akik még képesek nyugodtan végigülni egy valamivel több, mint kétórás filmet, ha abban nem történik minden percben valami látványos robbanás, lefejezés vagy csillagháború.
A történet méltóságteljes lassúsággal, műfajhoz illően hömpölyög, az általam jobbára tökéletesen ismeretlen színészek szépek, becsülettel teszik a dolgukat Látványosan fényképezett, hagyományos stílusban feldolgozott, profin elmesélt romantikus történet.

míly példás remekmű...