goromba

Súly: 1937
Regisztráció: 2007. október 10. (9 év, 6 hónap)

Nem: nem publikus

3 2017-02-27 3,7
Collide
Ütközés
1 2017-02-07 2,1

No, de legalább lesz valami.
Csak megint az a baj, hogy van egy minőségi alkotás, és tulajdonképpen csak az látta, aki véletlenül belebotlott. Nyálas vackok meg Oscart nyernek.

Látványra nagyon jó, történetre is elmegy(habár szerintem az a Jackson verziónál erősebb volt).
A castingot meg nem értem. Larson meg Hiddleston beválogatását nem tartom indokoltnak, Jackson újabb elborult badass szerepe meg már végtelenül unalmas számomra.
És nagyon nem értem, amit több helyen is olvastam, hogy miért kéne lef...nom a bokámat John C. Reilly-tól?
Bírjuk az embert, meg volt pár jobb beszólása, de azért nem mozitörténelem ez.
Szegény John Goodman meg minden szempontból fele akkora, mint a szokásos.
De most legalább a majom nem akarta megdugni a nőt

Volt ennek a filmnek olyan pontja, amikor azt gondoltam, nem elkeserítően betonszar alkotás.
Aztán tovább néztem...
Értékelem a bele fektetett energiát(azért látszik az igyekezet), csak számomra ez olyan, mint amikor finggal fújjuk a vitorlát, hátha sikerül.
Nem nézhetetlen, csak megterhelően watafakkosan danedehaan.

Ez a film csattanós választ adott rá, minek kellett a Resident Evil filmet folytatni/elkezdeni.Teljesen felesleges volt. Sőt, káros.
Édes f...om!
A végét viszont remélem, nem gondolták teljesen komolyan.
Mert az alapján Mila 50. szülinapját is együtt ünnepeljük majd a családdal.Bár, én lehet, akkor pont nem érek majd rá.

2017-03-01 10:49:32 Gold (2016) / Arany goromba (3) #5

Noresz02-vel értek egyet, ez a film McConaughey-n csúszik el-értjük mi, hogy stílusváltás, meg minőségi ugrás, de ez most rohadtul tolakodóan sok volt.
Tessék visszavenni.
Amúgy egy nagyon erősen közepes/jó film.
De mi a végső tanulság?
A kihallgatás végén érteni véltem, aztán mégsem...
Vagy, csak benéztem.

előzmény: noresz02 (#3)

Van benne néhány elképesztően jó akciójelenet, meg amúgy is támogatom ezt a fajta valódi akciófilm-vonulatot.
Viszont ennyi modoros szereplőt, dumát valószínűleg az alkotógárdán kívül csak Vin Diesel tud beletuszmákolni egy filmbe.
És engem ez rohadtul zavart. Kérem, Uraim!
Már Stormare Mester sem tudott sok mindent kezdeni a ráaggatott cuccal, pedig ő általában(méltatlanul) ilyeneket kap.
Aztán Ruby Rose--hát, a kellemes látvány mellé most megkaptuk, színészileg mit lehet várni.
Fishburne pedig számomra kifejezetten kínos volt az összekacsintgatós szerepében.
És tényleg nagyon jó akciók voltak benne, ez vitathatatlan, de- nyilván hangulatfüggő a dolog-, nekem most sok volt a facepalm-pozitív beállítás.

2017-02-27 07:56:01 [Megérdemelte-e az Oscart...] goromba #10020

No, akkor majd az lesz a hivatalos, hogy Emma Stone trollkodta szét az egészet.

2017-02-27 07:16:54 [Megérdemelte-e az Oscart...] goromba #10016

Szerintem Beatty azt látta, hogy Emma Stone van feltüntetve(mint producer kb.)-ezen lefagyott.
De az is fura lett volna, ha kinyitja a borítékot, és bejelenti, hogy szerintem ez nem stimmel.
No, azzal is érdekes lett volna-kb.- Szerintem nem ez érdemli.
Véleményem szerint jól kibasztak vele(is).
Amúgy meg most akkor tényleg úgy állnak a borítékok hátul halomban, mint a Csupasz pisztoly 33 1/3-ban?

2017-02-07 11:33:07 Collide (2016) / Ütközés goromba (1) #3

Most már biztos, hogy Felicity Jones nálam nem húzónév egy filmben-ismét rohadtul ott sem volt.
Kingsley még hagyján, de Hopkins megint hozta azt, amit most már évtizedek óta csinál, egy-két kivételtől eltekintve ő a hiperokos, rohadtgeci vénember.
És tényleg Cobra 11, semmi több.

2017-02-07 11:22:13 Air (2015) / Légszomj goromba (2) #3

Én nem tudok ilyen sokat elmondani erről, szerintem csak egy rohadt unalmas film, két-három fordulattal, amiket meg már láttunk máshol.
Nagyon untam.