birkassy

38 percig bírtuk. Ennyi is fájt. Nagyon.

2009-05-22 20:41:51 Passengers (2008) / A 109. utas birkassy (2) #3

Szenvedés, unalom, és tényleg nem lett jó a vége sem.

2009-03-12 21:58:52 Wanted (2008) birkassy (1) #50

19 perc. Addig bírtuk, a második 'kanyarlövésig'.

most néztem meg. Annyira gáz volt, majdnem kikapcsoltam. Bond filmet akartam nézni 'Q'-val, a kütyüs autóval, meg némi eleganciát, de kaptam egy agyonvágott, kapkodós, semmitmondó történetű másodosztályú akciófilmet.
Epilepsziára hajlamosaknak kifejezetten ellenjavallt.
A kettes az autós üldözésnek szól az elején, de ez is sok. Inkább 1,5 a reális. Daniel Craig-ig nagyon kedveltem a Bond filmeket.

Mázlista...

Régi nagy kedvencem ez a film, amolyan beszerezhetetlen fajta. Talán Lee Remick szemei miatt.

Ez inkább dráma - hozzátéve, hogy valós a történet alapja. Így jár, aki előre iszik a medve nőjére.

2007-10-30 17:16:08 Kung fu (2004) / A pofonok földje birkassy (4) #4

Akinek tetszett, ajánlom a Kung Pow: Enter the Fist c. filmet. Ugyanez kicsit másképp, minimális komolyság nélkül.

Ne csináljátok már, ennyire nem tetszett? Szólítsatok Bettynek? Na?

Tegnap szomorkodtam végig ezt a "vígjátékot", sajnos nem tudtam nevetni azon, hogy valakinek viccesen előadva megy tönkre az élete. Hogyan lehet ilyesmiről vígjátékot csinálni?

2007-10-09 16:59:31 Keeping Mum (2005) / Eltakarítónő birkassy (5) #3

Az alábbiak elég vegyes képet festenek a filmről, de aki szeretne egy nem bugyuta, néhol kedves vígjátékot látni, feltétlenül nézze meg. Majd megnézem mégegyszer, és akkor csak a jellemfejlődésre és a színészvezetésre fogok oncentrálni.

Az ötlet egészen eredeti, mármint az, hogy valaki nagyfilmet gyártson így. Emkéeztek a '80-as évek alámondásos karatés videóira? A készítők is láthattak párat.

A zene sokat dob a hangulaton. Amikor a srác a kertben a nyugágyon pihen, az egyik legmegnyugtatóbb jelenet, amit eddig filmen láttam. De végülis a mai napig nem tudom, hogy miről szól pontosan.

Végre újra láthattam a közelmúltban, előre rákészültem. Amikor meghallottam az új szinkront, akkor meg gyorsan kivettem. ÁÁÁ minek kellett hozzányúlni?