Mifi

Regisztráció: 2007. szeptember 4. (10 év, 4 hónap)

Rendezők: Christopher Nolan, Clint Eastwood, Gérard Oury, John Landis, Martin Scorsese, Miyazaki Hayao, Sergio Leone
Színészek: Amy Adams (III), Bill Murray, Bud Spencer, Colin Firth, Emily Blunt, Harrison Ford, Hugh Jackman, Jean-Paul Belmondo, Jon Hamm, Lee Pace, Leslie Nielsen, Liev Schreiber, Louis de Funès, Mackenzie Davis, Mark Ruffalo, Michael Douglas, Michael Fassbender, Rachel McAdams, Scarlett Johansson, Steve McQueen (I), Terence Hill, Tom Selleck
Műfajok: dráma, háborús film, horror, sci-fi, szerelmi történet, thriller
Országok: amerikai, francia, japán, olasz
Korszakok: kék korszak

Starry Eyes
Tiszta tekintet
2 2018-01-01 3,2
Valerian and the City of a Thousand Planets
Valerian és az ezer bolygó városa
3 2018-01-01 3,0

Sziasztok!

Ezt szeretném kérni:

Köszönöm előre is!

2017-12-06 13:35:52 Going in Style (2017) / Vén rókák Mifi (3) #4

Amilyen a három öreg karakter, olyan a film: kevés kockázat, majdnem biztos siker (?). Ezzel a szerplőgárdával egy kényelmesen közepes filmet gond nélkül össze lehet hozni, ez szerintem sikerült is. Szerethetőek, kellően humorosak (főleg Alan Arkin és Christopher Lloyd), kellően szívszorítóak, de nagy izgalmakat, fordulatokat ne várjuk. Bár az "eredeti" bankrabló kiléte végül nekem kellemes kimeglepetés volt.

Semmi extra valóban a film, viszont nálam egyértelműen pozitívum, hogy nem az sz@rás-hányás, altesti humor van a középpontban a 90%-ban, mint a mai "vígjátékok" zömében.

2017-11-17 13:45:45 Sacra Corona (2001) Mifi (1) #29

OFF lesz, de muszáj megosztanom. Ahányszor eszembe jut a film, mindig röhögnöm kell, egyrészt nyilván a katasztrofális minőség miatt, másrészt, hogy annak idején a barátaim erre alapozva készítettek iskolai "filmet". Kb. 5 perc volt az egész, egy kocsmában játszódott, két "alkesz" nézegeti egymást, mire hosszú szünet után az egyik megkérdezi: "Ez milyen sör?" "Nem tudom." "Na, de mégis?" "Hát. Saccra, Corona." Vége. Bocsánat az irgalmatlan offért, de azóta emlegetjük, hogy még ennek is nagyobb filmértéke volt:)

2017-11-10 09:53:30 [In Memoriam...] Mifi #2225

84 éves korában elhunyt John Hillerman, aki moziból a Kínai negyedből ismert, de igazán a Magnum Jonathan Higginseként vált vílághírűvé. Igazi texasiként alakított angol úriembert.

2017-08-18 11:21:49 Pappa pia (2017) Mifi (?) #34

Tegnap beszélgetés az edzőteremben: -Te láttad ezt a Pappa piát? -Persze, k**va jó volt! -Szerintem is, hétvégén megnézzük újra?

2017-06-09 10:10:05 Fai bei sogni (2016) / Szép álmokat! Mifi (3) #1

Elképesztően nyomasztó film és sajnos nagyon túlnyújtott. Érthető a főszereplő tragédiája, de hogy több mint 2 órában lássuk a szenvedését az azt hiszem már sok. Pár dolog azért tetszett, Bérénice Bejo - nyilván szerepéből adódó - pozitív kisurgárzása illetve két jelenet az olvasói levélre írt bármennyire is giccses levél illetve a táncjelenet, ahol nagyjából egyetlen alkalomként érezhető Massimoról, hogy él. Ezek bármelyike lehetett volna egyébként a film vége is. Nem jó film, bár vannak jó szakaszai és a vontatottsága ellenére is leköti az embert.

2017-01-18 13:56:38 Vakfolt (2017) / Blindspot Mifi (?) #1

A trailer alapján ugye ez valami vicc akar lenni?

Az Egy asszony illatát hiányolom.

Így látom én is, ez a film jó, érett, komoly. Nagyon tetszett, hogy nem észnélküli csapkodásból áll.
és ami a legjobban, hogy senki sem csak jó vagy csak gonosz