Mifi

Regisztráció: 2007. szeptember 4. (16 év, 6 hónap)

Rendezők: Billy Wilder, Christopher Nolan, Clint Eastwood, Denis Villeneuve, Miyazaki Hayao, Quentin Tarantino, Sergio Leone, Wes Anderson
Színészek: Adam Driver, Ana de Armas, Bill Murray, Bud Spencer, Emily Blunt, Emma Stone, Gal Gadot, Gary Oldman, Harrison Ford, Hugh Jackman, Jean-Paul Belmondo, Joel Edgerton, Jon Hamm, Keri Russell, Lee Pace, Leonardo DiCaprio, Leslie Nielsen, Louis de Funès, Mark Ruffalo, Michael Douglas, Michael Fassbender, Rachel McAdams, Rhea Seehorn, Sam Rockwell, Scarlett Johansson, Terence Hill, Tom Hiddleston, Tom Selleck
Műfajok: anime, dráma, háborús film, horror, sci-fi
Országok: amerikai, francia, japán, olasz

Születési év: 1982

Cocaine Bear
Kokainmedve
3 2024-01-01 2,6
Gilmore Girls: A Year in the Life
Szívek szállodája: Egy év az életünkből
3 2023-12-21 3,5
Old Dads
Vén csókák
3 2023-12-15 3,0

A nyár királyai

Sziasztok!

Éppen első világháborús filmeket kerestem (a kulcsszavak alapján), amikor észrevettem, hogy az Arábiai Lawrence-nél a meghatározó kulcssszavaknál második világháború szerepel az első helyett. Esetleg lehet javítani? Köszi:)

2020-05-11 17:50:13 [A KT melyik színvilágát használod?] Mifi #20

Érdekes, mert a kék a kedvenc színem :) De anno egyből 1-2 perc után visszaváltottam a klasszikus kinézetre és marad(t) is azóta is.

Egy jó kis cyberpunk világba, hm, az finom lenne:)

2019-12-20 11:27:35 Chugyeogja (2008) / Az üldöző Mifi (4) #29

Elképesztően erős film, bevallom őszintén valamiért nagyon kimaradt nekem és csak a Goksung után a rendezőre rákeresve került rá a KT-s kívánságlistámra (számos távol-keleti filmmel együtt), de ismét nem kellett csalódnom. Újrázni kellene hamarosan, de egyelőre azt hiszem érthető okból még nem vesz rá a lélek...

Szerintem senki sem írta, hogy az övé az objektív igazság, miként ez a nem tud filmeket élvezni sem tudom, hogy honnan jött, de hát lehet ezt is cukinak minősíteni biztos. Véleményem szerint korántsem akkora trágyadomb, mint amekkora utálat övezi, néhány dologban nem értek egyet az úgy tűnik többséggel, mert én tudtam élvezni a hibái ellenére is (mint, ahogyan például a klasszikus trilógiát is, amely természetesen jóval jobb, mint a 9. rész, de szintén van logikátlanság azokban is). És szerintem azt is írtam, hogy egyelőre az utálat miatt inkább adok rá 5-öst, mint egy jó 4-est, amelyet talán szerintem egyelőre érdemelne, de majd az újranézés, amelyet tervezek, eldönti a végső eredményt. Úgy látszik ez már nevetséges, meg mit érsz el vele, meg cuki stb.

az igen...

előzmény: VVega (#52)

Élveztem a filmet nagyon a hibái mellet, és egy klasszikus 4-esre értékelném, de egyelőre az érdemtelen gyűlöletzuhatag miatt szintén megkapja az ötöst. És amúgy is volt egy-két pillanata, amikor jó értelemben kirázott a hideg. A két ünnep közötti újranézés majd eldönti a "végső" értéket.

előzmény: miraculum (#49)

2019-06-19 09:43:35 Csernobil Öröksége: a Zóna (2011) Mifi (4) #1

Itt megtekinthető.

2019-06-05 14:14:47 Chernobyl (2019) / Csernobil Mifi (5) #38

Jared Harris már a Mad Menben is zseniális volt és aki emlékszik ott a sorsára, annak a Csernobil első részének nyitópercei már döbbenetesek voltak, mégha ez nyilván a véletlenek és a karekterek "eredménye" is.

előzmény: kaamir (#37)