JernauGurgeh

Regisztráció: 2007. augusztus 22. (16 év, 6 hónap)

Színészek: Bryan Cranston, Clint Eastwood, Colin Firth, Evangeline Lilly, Helen Mirren, Jamie Lee Curtis, Liam Neeson, Marion Cotillard, Matthew McConaughey, Michelle Monaghan, Philip Seymour Hoffman, Sigourney Weaver, Steve McQueen
Műfajok: életrajzi film, sportfilm, thriller
Korszakok: minden korszakból a legjobb filmek

Születési év: 1987

2 2021-07-27 3,8
The Homesman
A kelletlen útitárs
3 2021-07-27 3,5

Sziasztok, valaki tudja, hogyan lehet a beállított e-mail címet megváltoztatni?

Sztem Dick elképzeléseit nem lehet megfilmesíteni, a regény is más meg ami belőle lett. Véleményem szerint a kettőt külön-külön kell kezelni. Talán kivétel az imposztor ami egyezik a novellával csak kibővítették egy-két szereplővel. Sci-fi filmek kategória alatt meg sokkal borzasztóbb "remekeket" lehet látni főleg manapság.

Látom nagyon nem érted, de mind1

előzmény: Jereváni Rádió (#36)

Sztem akkor is a ha a gyermek érdekeit nézzük rossz döntés volt

Szerinted? Hát az, hogy csak úgy lehet ezt az egészet elképzelni ahogyan ma beszélnek róla. Mert mondjuk nem biztos, hogy mindenkinek tetszett az, amit ott az emberek elkezdtek művelni. Példának okáért mondjuk Puskás Öcsit is elkezdték utálni amiatt, hogy diszidált mert őt kiszolgálták mindent megkapott amit egy egyszerü munkás nem kaphatott meg akkor, lakás stb (akkor az nagy szó volt) de boccs az off-ért sztem ezt a véleményemet nyilván nem itt kéne leírnom.

előzmény: Jereváni Rádió (#33)

ezzel egyetértek, hogy érzi a súlyát a döntésének, de akkor ha még lesznek ilyen esetek akkor minden egyes esetben ez lesz a megoldás? Mindenki helyet befog ugrani? Mert biztos, hogy lesznek esetek nem ugyan ilyenekre gondolok de hasonlóakra. Véleményem szerint jobban járt volna a kislány ha marad a Freeman-nél, mert arra az emberre késöbb is számíthatott volna, mert végül is az itt a lényeg, hogy az anya nem vállalta/nem érzett felelősséget a saját lánya iránt, csak azért kellett neki mert úgy érezte, hogy a "tulajdonát" veszti el

előzmény: Gaby (#17)

Egyetértek az elöttem hozzászólóhoz. Sztem az egész film olyan műanyag, hogy akár fröccsöntő gépen is gyárthatták volna. Hogy történelmileg korrekt lett volna nos az azért kérdéses, sztem elég egyoldalú volt de most ez a trend. Ami viszont tényleg kritikán aluli amit mint laikus mondom az a Dobó Kata szinészi játéka, az valami kegyetlenül pocsék.

előzmény: TaZaR (#31)

Nicole Kidman ebben a filmben néz ki a legjobban amit eddig láttam. A hosszú vörös haj nagyon bejött neki, sztem legalábbis:)

Elég nyomasztó film, nem lesz tőle túl életigenlő az ember.

2008-06-02 23:14:47 [JÁTÉK] JernauGurgeh #8162

1. A majmok bolygója II.?