PG

Regisztráció: 2007. augusztus 18. (16 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

Minstrels
Hortobágyi darumese

Fejlakók 4. rész: Fejberendezők

2 2024-04-16 ?

és a király hízik tovább, te meg üveges szemmel nézed az elsuhanó életed és tátod a szádat.

... es amikor az elozmenyek miatt kulfoldre menekultek folyamatosan kozlik, hogy erdekes modon szinte minden mas orszagban fele annyiba kerul a napi megelhetes es legalabb duplaja a fizetes nettoban akkor megy a lerugdosasuk, mert, ugye, aki elment az ....
(ez most hirtelen a talalkozo utan az etterem tulajdonosaval es masokkal folytatott beszelgetesekrol ugrott be, talan nem is ide valo es mehet az off-ba)

Ha esetleg nagyon unatkoznak a szerkesztok, vagy nagyon vagynak par szaz/ezer animacios film feltetelere, itt van osszesen vagy ketezer online megnezheto:

illetve az adatokat innen ki lehet bogaraszni:

rovid
tv
mozi
4 TV

2024-04-03 00:21:50 [Általános fórum] PG #10283

Sajnos egyre kevesebben.

Azt lehet tudni, hogy időnként miért néz ki furcsán a nyitólap javascriptes linkeket tartalmazó listával?

2024-04-02 09:00:39 Sisyphus (1974) PG (5) #11

Szerintem ez így hibás:

Szerintem pedig zéel megírta a lényeget, a beírásod alapján nem nézted teljesen végig a filmet.

előzmény: Cornelius (#2)

2024-04-02 08:54:35 Prometheus (1992) PG (?) #4

Sajnos már nem lehetséges.

előzmény: jesi (#1)

2024-04-01 23:39:42 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] PG #27327

Megtaláltam azt a példát, amiről a KT-n beszéltem, tanulságképpen beillesztem ide egy rövid részét, hogy amikor filmet keres valaki, mire lehet számítani:

Valaki emlékezik arra, hogy volt egy mozifilm, ahol talán egy híres színész repülőgépen üldöz bankrablókat és közben egy popzene ritmusára veri a botkormányt.

A valóság az, hogy

nem híres, hanem egy átlagos színész
nem mozifilm, hanem tv film,
nem repülőgép, hanem helikopter,
nem veri a botkormányt, csak erős mimikával játszik és hangokat ad ki
és nem popzene, hanem jazz.
És nem ő szerzi vissza a pénzt, hanem a rablók túszt ejtenek, amelyik megszökik a pénzzel

A többi stimmel.;)

Áthelyezve a(z) Filmkérő topik - OLVASD el az első hozzászólást! topikból.

Ismételni tudom, amit a múlt heti KT találkozón elmondtam, hogy legjobban az idegesít, amikor látok egy potenciálisan nagyszerű filmet, de nem tudom, hogy miért nem jó a vásznon/képernyőn. Akkor és ott Travolta védőügybeli szerepét hoztam fel példaként, elvileg nagyon jó lehetett volna, gyakorlatilag csak egy sokadik mellékszereplőként volt jelen a vásznon erőtlen szöveggel, még a két nagy monológja se ütött, miközben Robert Duvall pár jó mondat hiteles képviseletével díjakat kapott.

Itt arra tippelek, hogy a szerepek erőtlenek, a szöveg csak egy skiccelt változat és a színészek is csak azt játszák, hogy ők színészek, akik egy szerepet próbálnak eljátszani, de mindegyik a magáét, nem egymással együtt.