oscarmániás

Regisztráció: 2007. augusztus 4. (14 év, 9 hónap)

Rendezők: Alfred Hitchcock

1 2022-05-19 1,4
My Big Fat Greek Wedding
Bazi nagy görög lagzi
4 2022-05-19 3,1
The House on Sorority Row

3 2022-05-18 3,0
Black Devil Doll from Hell

2 2022-05-18 ?

:D
Az első két év lapszámait már '96-ban sem lehetett beszerezni :D Jobban jársz a könyvtárban körbeudvarolsz valakit, aki lefénymásolja, aztán bekötteted, de azért sok sikert :)

előzmény: Joker45 (#92)

Ezer köszönet :)

Nem olyan rossz ez a film, mint amilyen a híre. A műtermi dzsungel, a gumiarcú Sammy Petrillo, az öregecske "miBélánk", a komikus klisék és fordulatok elriaszthatják a nézőt, de szerintem megérdemel egy esélyt.

De, köszi, basszus, ráadásul hárman már nem aktív felhasználók

2022-05-16 20:34:50 [JÁTÉK] oscarmániás #48671

5. Down to Earth (2001) ?

Az/Egy eseti példa, amikor nem az imdb szolgáltat pontos adatot.

előzmény: Joeker81 (#14394)

2022-05-16 08:50:43 Creature (1985) / Titan Find oscarmániás (2) #1

Egy Alien utánzat Klaus Kinskivel megerősítve, karizmától megszabadított szereplőkkel. Kissé lassú, ám fojtogató atmoszférájú, kellőképpen sötét, viszont minimálisan gusztustalan. Nem rossz ötlet, csak megkésett és elügyetlenkedett a megvalósítása, a téma rajongói ennek ellenére bátran nekiülhetnek a képernyő elé.

Egyszer mindenképpen térdet csapkodós családi limonádé, ami nem kínál többet, mint másfél órára elűzi a gondokat. Persze csak annak, aki nem hiányolja a vérzuhatagot egy farkasemberes filmből, és/vagy a lelkizős jeleneteket romantikával terhelve.
Ez egy olyan fárasztó bugyutaság, ahol a kiérkező járőr alacsonyabb, mint a tinilány, LyJuhász LyJácint a kisállatkereskedő magyar hangja és egy hatalmas kutya is produkálja magát néhány jelenetben. No persze vannak ennél nagyobb jóságok is...

2022-05-14 10:20:11 Starship (1984) / Csillaghajó oscarmániás (3) #1

Lehet ezt értelmezni, "felfogni" zs-kategóriás hulladéknak és kultstátuszba nemesedő sci-fi csemegének is. Nem egy logikátlan esemény, egymás után összegányolt jelenet található benne. A cím elég félrevezető, még ha a lázadók elérendő célpontja egy szállítóhajó. A Lorca és a törvényenkívüliek címváltozat nem csalná a képernyő elé a trash-rajongókat, bár miért is ne. A "robotok" elég "bénák", kis költségvetésűek, mint valami KGST tévéfilmben, de okoznak meglepetéseket. És a kaszkadőrjeleneteket sem lehet kihagyni, ahogyan az ausztrál bányatelepet sem.
Annak, aki nem jön lázba a fénykardokért, a Star Trek uralta elképzelésekért, idegen életformák felbukkanásáért, posztapokaliptikus világokért, időutazós, inváziós verziókért; viszont szeret elveszni az olajszagú, fémes, gyermeteg, sötét-poros-gőzös-mosdatlan látványban: szerintem ajánlható.

Az ismert történet fülledt, művészieskedő, egyszerre fárasztóan unalmas és izgalmasan kísérletező bemutatása. Csak rajongóknak ajánlott.