Denice

Regisztráció: 2007. július 21. (16 év, 8 hónap)

Korszakok: 1990-es és 2000-es évek

Nem: nő
Születési év: 1990

Oppenheimer

4 2024-03-02 3,9
Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile
Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány
3 2024-02-20 3,4

2022-01-24 16:05:18 Aladdin (2019) Denice (3) #9

Amúgy tényleg :DD

2020-03-30 16:06:26 Aladdin (2019) Denice (3) #5

Vegyesek az érzéseim.
+ Jól szórakoztam közben, de ez leginkább Will Smithnek és Aladdinnak volt köszönhető. Az ő castingjuk nagyon el lett találva, jól működnek együtt.
+ Gyönyörű kosztümök és helyszínek, igényes CGI. A látványra nem lehet panasz.
- Jafar szerintem nagyon félresikerült, egy súlytalan pojácát csináltak belőle :(
- Abu és a szőnyeg sem lett olyan jópofa, mint az eredetiben.
- Jago kb nem is szerepel (mondjuk így legalább nem is idegesít :D).
- A sztori átírásárára néhol nagyokat hümmögtem.
- Nem tudom, minek kellettek extra dalok bele (azt hiszem kettő), nekem nem illett a többi (egyébként fantasztikus) disney zenéhez.

ChrisAdam, Tenebra, Rorschach: +1
Ez még nekem is fájt, pedig nem vagyok a legnagyobb fan, max átlagos..

2018-12-16 21:05:31 Jackie (2016) Denice (2) #21

Érdeklődve ültem neki, Natalie Portman és az egész éra miatt. De sajnos nagy csalódás lett, végig sem tudtam nézni, mert csak frusztrálttá és nyugtalanná tett az egész. Untam.
Én amúgy azt hittem, a film Jackie K. életrajzi filmje (nem pedig csupán egy rövid időszak JFK halála után), úgy még talán érdekes is lett volna... én sem igazán tudom, mi volt a film célja. Se nem szórakoztató, se nem érdekes. A negatívumokat leírták alattam a többiek, minddel egyetértek.
Portman egyébként nagy kedvencem, de itt nem szimpatikus, csak idegesített. Főleg a beszéde és az arckifejezései. Mondjuk ő gondolom csak azt tette, amit vártak tőle..:)

2018-05-06 22:58:02 Interstellar (2014) / Csillagok között Denice (5) #450

Ez nekem is eszembe jutott :) De ilyenekre sajnos nem volt idejük. Gyorsan kellett mérlegelni és cselekedni, mert ketyegett az óra. Lásd az első bolygón minden eltöltött óra 7 földi évvel felelt meg... mire kinézelődik magukat, talán az emberiségnek is annyi (na meg az így elhasznált üzemanyagról nem is beszélve, stb.)

Nagyon gyenge hármas... mondjuk kezdem megszokni, hogy ha valami nem tetszett, itt 90%-ban magasztaló vélemények vannak, ha meg számomra jó volt, akkor lehúzás :D De ez nem baj, inkább érdekes :)
A helikopterek osztódására én is felfigyeltem... A látvány összességében nem olyan rossz, a tájak is szépek...de a pók iszonyú gagyi volt :D Tom Hiddlestont viszont kellemes elnézegetni.
Nem többször nézős film.

+ Fish Tank. De mindenben marha jó :))

2017-12-02 11:40:17 Power Rangers (2017) Denice (1) #12

Nem vártam sokat. Sőt, a régi tv sorozatot is néztem, szerettem. De ez nagyon mellé ment... Az igaz, hogy nem kell megváltania a világot, csak könnyű szórakozást adnia, de nekem sajna még ez sem sikerült..
Kettest adnék, ha sikerült volna végignéznem, de sikeresen bealudtam rajta... :D

A kérdést fordítva is fel lehetne tenni...:D "Mit teszel, ha neked nem tetszett egy film, amit a KT-n a többség ajnároz"

Bármekkora Harry Potter fan vagyok, és hiába imádom az univerzumát, ez a film csalódást okozott. Egyszerűen ez édes kevés volt egy önálló filmhez. Olyan semmilyen nem volt leginkább. A nagy részén végig unatkoztam, és vártam, mikor történik már valami izgalmas :( És akkor egyszer csak vége. Ahha. Örülök, hogy anno mégsem moziban néztem..