Denice

Regisztráció: 2007. július 21. (12 év)

Korszakok: 1990-es és 2000-es évek

Pet Sematary
Kedvencek temetője
4 2019-04-07 3,6

2018-12-16 21:05:31 Jackie (2016) Denice (2) #21

Érdeklődve ültem neki, Natalie Portman és az egész éra miatt. De sajnos nagy csalódás lett, végig sem tudtam nézni, mert csak frusztrálttá és nyugtalanná tett az egész. Untam.
Én amúgy azt hittem, a film Jackie K. életrajzi filmje (nem pedig csupán egy rövid időszak JFK halála után), úgy még talán érdekes is lett volna... én sem igazán tudom, mi volt a film célja. Se nem szórakoztató, se nem érdekes. A negatívumokat leírták alattam a többiek, minddel egyetértek.
Portman egyébként nagy kedvencem, de itt nem szimpatikus, csak idegesített. Főleg a beszéde és az arckifejezései. Mondjuk ő gondolom csak azt tette, amit vártak tőle..:)

2018-05-06 22:58:02 Interstellar (2014) / Csillagok között Denice (5) #450

Ez nekem is eszembe jutott :) De ilyenekre sajnos nem volt idejük. Gyorsan kellett mérlegelni és cselekedni, mert ketyegett az óra. Lásd az első bolygón minden eltöltött óra 7 földi évvel felelt meg... mire kinézelődik magukat, talán az emberiségnek is annyi (na meg az így elhasznált üzemanyagról nem is beszélve, stb.)

Nagyon gyenge hármas... mondjuk kezdem megszokni, hogy ha valami nem tetszett, itt 90%-ban magasztaló vélemények vannak, ha meg számomra jó volt, akkor lehúzás :D De ez nem baj, inkább érdekes :)
A helikopterek osztódására én is felfigyeltem... A látvány összességében nem olyan rossz, a tájak is szépek...de a pók iszonyú gagyi volt :D Tom Hiddlestont viszont kellemes elnézegetni.
Nem többször nézős film.

+ Fish Tank. De mindenben marha jó :))

2017-12-02 11:40:17 Power Rangers (2017) Denice (1) #12

Nem vártam sokat. Sőt, a régi tv sorozatot is néztem, szerettem. De ez nagyon mellé ment... Az igaz, hogy nem kell megváltania a világot, csak könnyű szórakozást adnia, de nekem sajna még ez sem sikerült..
Kettest adnék, ha sikerült volna végignéznem, de sikeresen bealudtam rajta... :D

A kérdést fordítva is fel lehetne tenni...:D "Mit teszel, ha neked nem tetszett egy film, amit a KT-n a többség ajnároz"

Bármekkora Harry Potter fan vagyok, és hiába imádom az univerzumát, ez a film csalódást okozott. Egyszerűen ez édes kevés volt egy önálló filmhez. Olyan semmilyen nem volt leginkább. A nagy részén végig unatkoztam, és vártam, mikor történik már valami izgalmas :( És akkor egyszer csak vége. Ahha. Örülök, hogy anno mégsem moziban néztem..

Uramatyám. Az első 10 percig bírtam... minden szereplő rendkívül sekélyes, hülye és idegesítő. De ahogy a kommenteket olvasom, nem maradtam le semmiről :D

Ó te jó ég... én még csak most értem be magam ezzel. De minek....:D Sajnálom a kidobott perceket. Inkább szánalmas volt, mint vicces. Na meg végig nem is láttam, mert bealudtam :D Pedig én sem vagyok tipikus Sandler-ellenes, vannak jobb filmjei, de ez valami hulladék.

2016-03-05 10:26:43 Ghostbusters (2016) / Szellemirtók Denice (?) #1

Csak egy kérdés: miért?