mina

Regisztráció: 2007. július 6. (16 év, 8 hónap)

Nem: nő

1 2017-11-02 3,0
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarök
5 2017-10-29 3,7

Hát szóval... Nem indult rosszul, de aztán egyre inkább eltátottam a számat. Tele van túlzásokkal és baromságokkal... Majd ha otthon is bemutatják, biztos lesz olyan, aki nálam jobban tud írni, úgyhogy nem is mondok többet, csak annyit, hogy szerintem 3-asra fogom osztályozni...

Egy óra múlva megyek megnézni, ígéretes :)

2013-07-02 01:28:54 Twelve Monkeys (1995) / 12 majom mina (?) #43

Én általában nagyon szeretem Rudolf Pétert, de ehhez a figurához annyira nem passzol a hangja, hogy szerintem borzalmas, alig bírom nézni a filmet emiatt, de már a felén túlvagyok...

Na nem volt olyan rossz ez :) Bár részemről sokat rontott az élményen, hogy a "szörnyek" beszéltek, igaz, lehet, hogy csak a magyar szinkron vágta tönkre? Na meg mintha Hulkra néha nem hatott volna a gravitáció, ahogy repkedett ide-oda :D

Halvány köze sincs a regényhez. De pont ezért tetszett! :) Azon ritka esetek egyike, mikor a film jobb :)

Csak azért néztem meg, mert tegnap az elsőt is, amit 5-ösre értékeltem itt. Azt kell, hogy mondjam, az időmet pocsékoltam ma, ugyanis ennél feleslegesebb, rosszabb folytatást rég láttam.
- Bridget szinkronhangja förtelmes, bár már értem, hogy Udvaros Dorottya miért nem vállalta a melót
- Renée undorítóra hízott, úgy néz ki, mint egy bálna, az első részben cuki volt
- a sztorinak semmi értelme, és teljesen hiteltelen is pl. a börtönös részek
- nem tudom a leszbis szálat minek kellett erőltetni, annak sincs értelme
- ahogy előttem már írták, az előző rész poénjait ismételgeti
Borzalom!

2012-09-12 00:36:41 Ted (2012) mina (2) #23

Szerintem rohadt unalmas volt, a végén a Taylor Lautneres poénon röhögtem, meg talán még egyszer, de nem is emlékszem, hogy mikor. Felejthető! Mila Kunis miatt nézhető csak :D

Én angolul láttam a filmet, az eredeti hangja is más, mint az apjáé, úgyhogy egyetértek.

előzmény: TomPowell (#26)

Az ötlet és a látvány jó, de túl sok a logikai baki. :(

Ma láttam, nekem nagyon tetszett, igaz az eredetihez még nem volt szerencsém. Rooney Mara a legtökösebb csaj, akit eddig a filmvásznon láttam, és még Daniel Craig is bejött :)
Hangsúlyozom még egyszer, nincs összehasonlítási alapom.
Amúgy mikor lehet osztályozni?