xaladu

Regisztráció: 2007. június 6. (12 év, 5 hónap)

Rendezők: Asghar Farhadi, Carlos Reygadas, Claire Denis, Jean-Pierre Jeunet, Jim Jarmusch, Koreeda Hirokazu, Majid Majidi, Michael Haneke, Naomi Kawase, Paolo Virzì, Paul Thomas Anderson, Per Fly, Rainer Werner Fassbinder, Susanne Bier, Tom Tykwer, Wes Anderson, Xavier Dolan

Nem: nem publikus

5 2019-08-31 ?
High Art

3 2019-08-29 3,1

2019-11-11 09:33:11 [Vélemények kritikákról] xaladu #222

Mit gondoltok arról a (nem ritka) helyzetről, amikor a kritikusok értékelése (annak átlaga) jelentősen eltér a közönség értékelésétől? Melyiket érzitek magatoknak „mérvadónak”? (A rottentomatoes-on, az IMDb-n, a metacritic-on külön számokkal jelzik a kettőt, és jól el tudnak térni egymástól.)

2019-11-11 09:24:55 [Kritikus kód] xaladu #2090

Nehéz vagy problémás fejlesztés lenne, hogy a keresőmezőbe írt PONT (.) a szóközhöz hasonlóan legyen feldolgozva? Mert hasznos volna… (Tehát hogy az „Il.Sole.anche.di.notte” is kereshető legyen javítgatás nélkül.)

Köszönöm. Teszteltem, szuper.
Volt egy javaslatom #13117 alatt is, kérlek pillants rá és reagálj valamit. Köszönöm.

előzmény: cucu (#13137)

Javítsátok át légyszi a programkódban: a Rotten felé most már nem + jellel, hanem %20 kóddal kell a keresés szavait delimitelni.
És nagyon tökéletes lenne, ha ezt az automatikus megoldást opcionálisan ki lehetne váltani konkrét link megadásával. (Én például szorgosan betenném a linkeket, amikor úgyis kikeresem.)

előzmény: HejjaX (#13120)

2019-10-17 09:41:25 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] xaladu #24374

Áthelyezve a(z) Észrevételek, kérések és kérdések a lappal kapcsolatban topikból.

előzmény: Doc (#13119)

A + jel nem hiba, a keresőnek tényleg így lehet több szót átadni (köztük szóközként értelmezi, szóköz nem lehet linkben). A Rotten viszont sokszor nem találja az átadott szavak alapján a filmet, mert nem az eredeti címén tartják nyilván, vagy az aposztróffal mindig gondja van, vagy csak.

előzmény: HejjaX (#13120)

A Hiányos filmek listában (itt) megtaláltam a szinkron nincs listán az Éjszakai nap c. Taviani-filmet, amiről nekem van egy magyarszinkronos .ts felvételem. Technikailag nem tudom a teendőket, de szívesen átadom egy mesternek.
Ugyanez a helyzet a Fiorile c. filmmel is (azon a listán itt).

Van régről magyar szinkronos .ts felvételem az Éjszakai nap-ról. Most néztem, hogy se magyar szinkronos film, se magyar felirat nincs az ismert helyeken. Írjon nekem légyszi, aki tudná, ki tenné közkinccsé. Sajnos én nem értek ezekhez a technikákhoz, pedig szeretnék.
Ugyanez a helyzet a Fiorile-vel is. (Meg még ez-az.)

Én kimondottan örülök ennek. Ha vissza kell hozni, hadd legyen választható!

előzmény: Ivan/ (#13048)