gyilkosvirus

Nagyon frappánsan úgy oldják meg, hogy, de túléli a zuhanást :)

Elvileg július 2. de nem bírtam ki addig. Szerintem azért moziban is majd megnézem, bár a felvételen amit láttam is érződött kicsit a moziélmény :D

Pont, mint az első rész. Agyatlan, öncélú és 100% akció. Kicsit sok benne az előző részre épülő poén, de az ötös jár.

2008-08-30 19:10:45 Spawn (1997) / Spawn - Az ivadék gyilkosvirus (4) #1

A film közepes, de a soundtrack csillagos ötös :)

2008-08-03 23:36:09 Eagle Eye (2008) / Sasszem gyilkosvirus (?) #1

Előzetese alapján akár jó is lehet

Na Clive Owen-t én is szívesebben láttam volna. Szerintem, ha csak fele olyan jó lesz a hangulata, mint a játéknak, akkor már sokkal jobb lesz egy átlagos filmnél. Én megszavazok neki egy mozijegyet.

Az előzetes alapján nagyon ütősnek tűnik, várom már rendesen

(Ui.: kösz h felraktátok)

Kérés:
Max Payne

Ma X-akták előtt láttam az előzetesét és kurva jónak tűnik, szinkronizált volt és a borzalmas egyszemélyes háború alcímet viseli

2008-07-29 00:11:08 WALL·E (2008) gyilkosvirus (4) #141

Lassan indul be, de élvezhető animációs film

2008-06-04 10:03:28 Six Shooter (2004) gyilkosvirus (5) #1

vonat, gyönyörű táj és hat hulla, abszurd és groteszk rövidfilm.

Nehéz megszerezni, de piratebay-en vagy egy jó gyors torrent hozzá ;)

köszönöm a six shootert

2008-06-03 12:11:08 Pályamunkások (1957) gyilkosvirus (?) #1

nem teljesen értem, hogy mi a célja a rendezőnek ezzel a filmmel

kérném ezt a másik remekművet az In Bruges rendezőjétől

six shooter

2008-06-02 12:08:18 In Bruges (2008) / Erőszakik gyilkosvirus (5) #7

A cím debil fingósvígjátékot sejtet, ez pedig egy igényes vígjáték drámával és főleg angol típusú fekete humorral. Aki a cím alapján beül csalódik, aki meg a cím miatt nem ül be lemarad egy zseniális filmről. Ötöst neki. Csillaggal.

Nagyon jónak és érdekesmek indul, de unalomba fullad

ez a film nem volt jó, az utsó fél óra maga volt a borzalom hármast csak a maradékért kap

2008-05-04 00:31:09 Iron Man (2008) / A Vasember gyilkosvirus (4) #57

jó volt a film, érdemes megvárni a stáblista végét ;)

2008-04-19 12:54:23 Vantage Point (2008) / Nyolc tanú gyilkosvirus (4) #13

jónak indult valamiért a 11:14 jutott eszembe erről a nézőpontos-váltogatós megoldásról.
Thomas Barnes karaktere vitte el a filmet, kedvenc részem amikroa rommátört autóból a szélvédőn keresztül távozik és csúnyán néz! Legjobb!

Franciaországban mindenki hülye, ezt sikerült megtudni a filmből. Nem mintha nem tudtuk volna :D Jókat röhögtem

Erre a filmre kár kommentet pazarolni, kliséhalmaz, ráadásul a gettós zenékből is tök szarokat válogattak filmzenének.

Olyan mintha a Túl a barátságon 2-t néztem volna, Charlie Prince meleg élettársát szeretné megmenteni Wade pedig átmegy a filmtörténet legbénább és leghiteltelenebb jellemfejlődésén. Rossz!

2008-04-04 03:33:43 Caché (2005) / Rejtély gyilkosvirus (2) #9

Fostalicska. Unalmas, feszültséget csak az keltett, hogy az összes karakter és az értelmetlen titkolózás idegesített. Engem a színészek sem győztek meg.

Bugi esték
Forgalom
Vonatkiszúrás
Volvelő

2008-04-01 21:46:51 Kis Vuk (2008) gyilkosvirus (?) #18

"jellemző volt még, hogy totál tele volt reklámmal"

vö.: Sas Tamás.
Nem változott semmi.

előzmény: Jereváni Rádió (#17)

2008-04-01 18:38:42 Kis Vuk (2008) gyilkosvirus (?) #14

hát őszintén remélem, hogy nem hibáztam rá véletlenül :DDD

Gát Györgyről pedig annyit, hogy a Família Kft 90-es évek elején volt és én nem tartom azt sem kiváló referenciának, főleg nem egy animációs film esetén.

előzmény: Jereváni Rádió (#12)

Nem valami jó a felhozatal, de azért a Vasembert, már csak a zenéje miatt is megnézem moziban. Még sosem hallottam a Black Sabbath-ot Dolbyban :P

2008-04-01 17:41:30 Kis Vuk (2008) gyilkosvirus (?) #11

1.: a képek ocsmányak, nem tudom hány pixelből állnak a figurák meg ilyesmi, de úgy néz ki mintha valami ingyenes 3d tervező programmal dobta volna össze egy hobbianimátor
2.: Ilyen nevenincs senkik,mint Lola, MArk és főleg Mc Hawer és Tekknő hogy kerültek egyáltalán képbe, mint zeneszerzők? Nem is értem. ( Ganxtát mondjuk bírom, de nem hiszem, hogy illene a zenéje a filmhez - "Bumm a fejbe, meghalsz Karak"
3.: Azzal, hogy tovább húzzák amegjelenést, csak az elvárásokat növelik
4.: Arról már nem is beszélve, hogy Gát Györgyöt honnan kaparták elő?

köszi ;)

mielőtt megnéznéd azért olvasd el mit írtam róla.

előzmény: Ivan/ (#1834)

Először is azzal kezdem, hogy a film véletlenül került hozzám, én azt hittem a Doomsday-ről van szó (ami állítólag egy jó film), de már akkor gyanús lett a dolog amikor a make-up assistant a főcím előtt kapott kreditet :D
Szóval ez a film szar. Az imdb-n néztem azértékeléseket, a best opinion-ök is max egy csillagig kúsznak fel a tízből ;)
A színészek és a dialógusok borzalmasak, d előb kicsit a sztoriról, 2012 világvége satöbbi... mindezt keresztény megközelítésből. Igen. EZ egy amolyan keresztény-film nagyon jó a párhuzam vonható a keresztény-metál zenével... Minden második mondat az, hogy Isten útjai kifürkészhetetlenek, meg ez a sorsunk, meg küldj jelet meg ilyenek, szóval a legkisebb erőfeszítés sem történt, hogy ne érezzük valamilyen vallási maszlagot akarnak letolni a torkunkon. A spec effektek annyira gázosak, hogy már fáj, az Utazás a Holdba holdraszállása hitelesebb volt ennél a default hóesés effektnél, meg vulkánkitörésnél.

A film feliratozva van, de gondolom a feliratozónak is tele lett a töke mert a végén egyre gyérebb a szöveg, meg a félreérthetetlen "She died" kifejezést is "Felépült"-nek sikerült fordítania.

EZ a film nagyon nagyon rossz. Nem úgy mint a Plan 9, azon legalább lehet röhögni, ez egyszerűen csak szar.

Kéném ezt a filmet :)
2012 Doomsday

Nem összekeverendő ezzel:
Doomsday

2008-03-27 22:24:40 U2 3D (2007) gyilkosvirus (?) #1

U2?
legalább Slayer lenne vagy valami, akkor még meg is nézném...

Egy éve ezt írtam újra, úh most nem fogom megnézni újra ;)

Először is le kell szögeznem valamit, z életem talán legrosszabb filmje, és ez már sokat elárul (hiszen én láttam az Alien vs Predatort is és az sem volt kutya Very Happy ) A képernyőhöz főleg a film beharangozója vonzott: " Dobó Kata első hollywoddi filmfőszerepe". Gondoltam nehogy már kihagyjam e magyar színésztehetség (pfff) első nemzetközi szárnypróbálgatását. Dobó Kata főszerepléséről annyit ,hogy viszonylag kevés szövege van hiszen az első reklámszünet előtt felrobban Steven Seagal házával együtt ( az ő "gyönyörű" feleségét alakítja - ezt azért emelem ki mert a filmben ez a hozzárendelt epitheton ornans, ezt a jelzőt sosem mulasztotta el használni a kung fu király) Apropó kung fu király. Steven Seagal állatira elhízott, szinte bud spenceri babérokra tör, nem viccelek. Ettől függetlenül egész jól mozog (bár ha az Öld meg Rómeót Jet Lis akciójeleneteire gondolok - ez a film is nemrég ment tévében). A filmről annyit hogy egy szokásos kliséhalmaz, Seagal egy régészprofesszort (!) alakít aki épp egy ásatáson dolgozik Kínában,de a gonosz kínaiak drogot rejtenek el az általa talált szobrokban (micsoda ötlet, műtárgyakban drogot csepészni.. ilyet még egy filmben sem láttam) szóval belekerül jó mélyen a szarba, ezalatt persze a gonosz szindikátus ( sötét teremben , asztal körül dohányzó szigorú arcú emberek - rőhej !) csak dörzsöli a tenyerét. Még szerencse hogy az amerikai rendőrsének a kínai hatóságokra is befolyása van ( ismét röhej) ezért csalinak (röhej) elengedik a börtönből, hazamegy pici feleségéhez,de ekkor... Gyanús zajokat hall este Steven ezért első reakciója hogy hálóköpenyben kimegy egy zseblámpával a kertbe(!) és kívülről megvizsgálja a házat ami hirtelen BUMMM felrobban Dobó Katával együtt. Ilyen baromságot,de komolyan..A harcjelenetek gagyik, kurvára látszik hogy mindenki dróton lóg (egyik kínai csávó még a falon is tudott mászni) a párbeszédek mesterkéltek és gyengék, most komolyan, gyengébb mint a Barátok Közt bármely epizódja, sőt szinte rosszabb még az Európa Expressznél is Razz Gyenge számítógépes trükkök, gagyi bluebox, és teljesen indokolatlan belassítások. Ez a film egy szar, bukta, igénytelen, gagyi...

2008-03-25 09:58:28 9½ randi (2008) gyilkosvirus (?) #53

Nem akarom lefikázni úgy hogy nem láttam, viszont nem akarom megnézni sem mert akkor a Sas Tamást támogatnám. Mitévő legyek?

azt hittem csak szerintem ronda a csaj. egyébként a film egyszer nézhető a fatert bírtam benne

Nekem is Bruce Willis és Damon Wayans lenne :D De ha az nincs marad Tangó és Cash

2008-03-19 23:46:58 The Getaway (1972) / A szökés gyilkosvirus (2) #5

én többször is belealudtam, majd megnézem egyszer kevésbé fáradtan, akkor lehet h változik az értékelésem

2008-03-19 21:57:41 Persepolis (2007) gyilkosvirus (5) #6

élveztem a filmet

2008-03-18 23:37:23 The Getaway (1972) / A szökés gyilkosvirus (2) #3

unalmas

2008-03-09 20:50:11 Pánik (2008) gyilkosvirus (3) #3

Akár jó is lehetett volna, de nem nagyon állt a össze a mozi. Majd a következő filmje...

2008-03-06 00:07:03 Jumper (2008) / Hipervándor gyilkosvirus (?) #3

A filmet még nem láttam, de ez a cím borzalmas. Ennél még az is jobb lett volna ha szó szerint lefordítják...
UGRÓ

2008-03-03 23:58:19 Kútfejek (2006) gyilkosvirus (4) #10

Teljesen nézhető. Szerintem alulértékelitek.

Néha öncélúnak éreztem, de mindenképpen megérdemli legalább a 4-est.

2008-02-25 00:26:10 Postal (2007) gyilkosvirus (?) #2

lejött, nem is lovaspornó ( :D ) de sajnos németül van és nem találok hozzá angol feliratot... help

Tegnap megnéztem vagy ötvenedszerre és még mindig üt. Ilyen karakterek... Mr. Deltoid vagy a főbörtönőr, little Alexről nem is beszélve. Abszólút győztes. IMDb és KT első helyére vele

2008-02-20 00:57:49 [Vapiti 2007] gyilkosvirus #84

mondjuk a trailer alapján nem tűnik sokkal rosszabnak, mint a legtöbb romantikus vígjáték :DDD

2008-02-20 00:30:31 [Vapiti 2007] gyilkosvirus #81

felmerült témaként a beszélgetésben egy idei IMDb-n 1.1-re értékelt film...
Íme: [link]

Meg amikor nyíllal lő a fagyott céltáblákra hát azok a képek profik voltak

És melyik az a film amiben ez az összes klisé benne van? (Az utolsó akcióhősön kívül persze :) )

Nem szeretem Cge-et, de ez a film határozottan tetszett. Nem akart több lenni mint ami.

2008-02-10 17:35:43 Four Rooms (1995) / Négy szoba gyilkosvirus (4) #7

1. rész: csöcsök!
2. rész: elmegy
3. rész: jó (Rodriguez kacsint a gyerekfilmek felé ajjajj Spy Kids)
4.rész: Tarantino üt. Durván.

Még hogy manapság nincsenek igazán jó és maradandó filmek... ez szerintem az lesz

2008-02-02 17:19:56 [Filmet keresek] gyilkosvirus #274

Helósztok, egy filmet keresek, ha jól emlékszem olasz volt a film és arról szólt, hogy egy pali megunja az életét, családját biciklire ül és világgá megy. A vége az, hogy sok idő múlva hazatér és minden visszatér a régi kerékvágásba. Jópofa film volt.

megnézném, de nem tudom, hogy tényleg jó-e vagy csak sznobizmusból érdemes megnézni.

Brutális társadalomkritika. Zseniális!

az egyesre meg az utolsó jelenet miatt nem szavazok :S

Nem tudok dönteni, mind a hármat filmtörténeti sarokkőnek gondolom, úgyhogy legyen a kettes, ne árválkodjon :)

[irónia]én is már nagyon várom[/irónia]

Egyben végig most láttam először a filmet. Nagyon jó. Nem szeretem általában a régi némafilmeket mert sok unalmas van köztük, de ez... a feszültség a topon, zene állat, babakocsis jelenet megismételhetetlen (najó a Csupasz Pisztolyban is jó poén volt :) ).
Nem hiába Chaplin kedvenc filmje

bár a sztoriból jót is ki lehetett volna hozni, ez csak egy unalmas, béna film lett, katarzis és mondanivaló nélkül

csak az előzetesét láttam, de jónak ígérkezik ;)

Martin Sheen - Charlie Sheen hol van ????

2007-12-30 21:43:30 Jersey Girl (2004) / Apja lánya gyilkosvirus (2) #1

ezt a kevin smith rendezte? először 3-ast adtam neki, de ez így csak kettes :(

2007-12-30 17:29:06 Postal (2007) gyilkosvirus (?) #1

Uwe Boll vagy sem, erre azért kiváncsi vagyok, mikor mutatják be?

Just forget about it :D

imdb

így:
"Chelios faces a Chinese mobster who has stolen his nearly indestructible heart and replaced it with a battery-powered ticker that requires regular jolts of electricity to keep working."

Ez annyira szar történet a második részhez, hogy akár jó is lehet ;)

a mackafogó zseniális, ez csak jó.
a zene nagyon odavert,k ki alkalmazta ezt a béna tuskót a macskafogó 2 zeneszerzőjének ???

jó kis film ez sok csavarral, pár morbid poénnal és szerepel benne Simon Pegg is. Délutáni mozinak kiváló

akkor jó hogy mégsem mentem oda este :D

a sajtóvetítés ma este van/volt

már csak a "tartsd meg az aprót te mocskos állat"-ért is :DD

nagyon sablonos karakterek szerepelnek a filmben, de voltak azért benne jó poénok és ezt értékelem.

legjobb rajzfilm amit az elmúlt pár évben láttam

marha jó film, ajánlom mindenkinek
(kösz hogy beraktátok az adatbázisba ;) )

jó volt, egyetlen hibája hogy vagy kicsit pörgősebbnek kellett volna lennie, vagy akkor az üresjáratokba több szuszpenziót kellett volna felépíteni. Talán majd a remake-ben :D

ezt a filmet rakjátok fel ;)
Santa's Slay

a nagybetűs FILM

Néha vicces néha nem. Szódával elmegy

2007-11-30 00:18:05 Shoot 'Em Up (2007) / Golyózápor gyilkosvirus (5) #19

és a Crank is milyen állati frankó :D

ha nem lennének ilyen gázak a színészek, meg egy kicsit normálisabb lenne a forgatókönyv igazi kultuszfilm lehetne.

2007-11-18 21:08:55 The Invasion (2007) / Invázió gyilkosvirus (4) #8

Miről beszéltek? Ez egy tök jó film. Ez a legkomolyabb inváziósfilm paródia amit láttam. Élveztem. A rendező zseniálisan egyensúlyozik a komolyság és az irónia határán.

2007-11-08 20:43:01 Kis Vuk (2008) gyilkosvirus (?) #4

Nem szép dolog fikázni egy filmet mielőtt kijönne. Egyébként szar lesz ;)

2007-11-01 11:22:02 1408 (2007) gyilkosvirus (4) #2

Szeretem az olyan horrort ahol nem valami kaszabolós gyilkos elől rohannak lenge öltözetű tinédzserek. Ez nem kaszabolós. Inkább ahogyan az előttem szóló megfogalmazta a pszichére támad. Jó.

2007-10-29 22:41:00 Valami Amerika (2002) gyilkosvirus (5) #1

Most láttam kábé ötödszörre és még mindig szórakoztató volt. Ez mindenképpen tiszteletreméltó. Főleg egy rendszerváltás utáni magyar film estében. Grat. Kap is egy ötöst.

Ez egy borzasztó film.

2007-10-27 11:34:49 11:14 (2003) gyilkosvirus (5) #1

Egy igazi ismeretlen gyöngyszem.

2007-10-27 11:33:54 War (2007) / Rogue Assassin gyilkosvirus (4) #1

Milyen lehet az a film amiben Jet Li és Jason Statham szerepel. Csakis jó :) (ld.: Az egyetlen)
Eksön és a végére egy csavar, nem is kell ennél több egy ilyen filmhez

Remek film, csak a vége idegesített nagyon, miért kellett ennyire szájbarágni hogy Bourne túlélte, elég kifejező volt a csaj mosolya is amikor nézi a tévében a Híradót

2007-10-26 10:11:24 Shoot 'Em Up (2007) / Golyózápor gyilkosvirus (5) #17

Ja és kib. jó zenék vannak benne.

2007-10-26 10:09:30 Shoot 'Em Up (2007) / Golyózápor gyilkosvirus (5) #16

határozottan jónak találom a maga nemében, az akció pörög, jó szövegek vannak benne, a történet pedig kellőképpen egyszerű ahhoz, hogy ne kelljen vele foglalkozni csak ürügyként szolgál az adrenalinszivattyúhoz.
Kúl.

2007-10-14 21:04:27 Buhera mátrix (2007) gyilkosvirus (4) #4

A könyv viccesebb, de nem volt rossz :)

Azért az előzetesben látni pár 3D-s effektet, de annak én is örülök, hogy a Simpsons filmhez hasonlóan csak pár jelenet lesz 3D-s és a nagy része hagyományos technikával készült.

2007-10-09 08:18:59 Inland Empire (2006) gyilkosvirus (4) #13

Hát ez elég sokkoló volt.Jó páran ki ismentek a termből, amit nem csoálok mert három órányi ilyen típusú feszültséget nem könnyű bírni cérnával. Alapvetően lenne pár kérdésem ;)
Például azok a rohadt nyulak mik voltak, azon kívül hogy egy korábbi filmjéből vannak? (Igaz azt nem láttam)
A maga bizarr módján végülis élveztem, de nekem úgy tűnt hogy teljesen szétesik darabokra a film.

2007-10-06 13:08:01 Inland Empire (2006) gyilkosvirus (4) #9

október 8 premier előtt a Művész moziban. Nekem már van jegyem ;)

2007-10-01 19:48:48 Inland Empire (2006) gyilkosvirus (4) #8

kösz
mondjuk lehet hogy nem fogom addig kibírni...

2007-09-30 23:04:45 Inland Empire (2006) gyilkosvirus (4) #6

Be fogják ezt itthon mutatni moziban? Ha igen, mikor?

2007-09-29 13:28:29 Eraserhead (1977) / Radírfej gyilkosvirus (5) #5

néhány kép egyszerűen beleégett az agyamba. Ez a film a Kék bársonyt és a Mulholland drive-ot is lepipálja.

"In heaven everything is fine
In heaven everything is fine
In heaven everything is fine
You got your good things and I got mine"
Ettől a résztől még most is kiráz a hideg