k3pl3r

Regisztráció: 2007. április 17. (16 év, 11 hónap)

Köszi, köszi! Alszom is egy nagyot! :)

előzmény: nejmed (#9571)

2013-05-14 10:59:20 Jagten (2012) / A vadászat k3pl3r (?) #134

Nehéz ezt logikusan megmagyarázni. Nem tudom elképzelni, hogy van olyan szülő, aki ebben az esetben, nem kezd el reménykedni, hogy hátha mégsem történt semmi a gyermekével, vagy ne kapná erre fel a fejét. Addig egyszer sem cáfolta a kislány az esetet, ez volt az első alkalom, és mi volt rá a reakció? Meg sem fordult az annyában hogy most mivan, eddig ilyensmiről szó sem volt. Szem rezzenéstelen arccal reflexből rávágta a válaszát.

2013-05-14 10:45:08 Jagten (2012) / A vadászat k3pl3r (?) #130

Igen, volt egy jelenet, ahol az anyja beszélget vele, és a gyerek megmondja neki, hogy nem is történt semmi, csak kitalálta, erre az anya reakciója: ami megtörtént megtörtént, nem szebad úgy tenni, mintha misem történt volna. Na ez volt az a pont, ahol aztmondtam na neee...

Amúgy jó és érdekes olvasni a cucu vs Olórin "vitát", mert szerintem egyik érv, nézőpont sem cáfolható igazán. Engem mind a ketten meggyőztetek. Négyes!:)

Hú köszi! Engem eléggé zavar.:)

Jah, plusz ha lesz időtők ránézni, Chrome alatt az összes idei bemutató linknél nem jó a bemutató szerinti rendezés, mert ABC szerint rendezi és a hónapok betükkel vannak kiírva. A szerinted se műdödik rendesen, itt totál káosz van. Ha jól látom az összes idei bemutatónál Java scriptes a rendezés, a kulcsszavaknál viszont PHP-s, és ott működik is. Gondolom az lehet a gond. :)

Szerintem nem ciki, hanem gáz!
De ahogyan látom másokat nem zavar, mert még mindig fent vannak... :(

előzmény: nejmed (#9494)

Sziasztok!
Miért vannak fent az adatbázisban a Shaun of the Dead DVD Extráin szereplő fél perces baki vagy kimaradt jelenetek?
The Man Who Would Be Shaun
Funky Pete
Fun Dead
Ha jönne egy elvetemült alak, aki az összes DVD-je extráit kérné azok is felkerülnének?

2013-04-17 23:03:31 [Hamarosan a mozikban!] k3pl3r #4877

Én sem ájultam el ettől az előzetestől, az előző jobban tetszett, de Zimmer zenéje baromira bejön. Mindig újrahallgatom az előzetest, nem bírom megunni, csak ne pofáznának állandóan bele!:-)
A filmet baromira várom, én bízom Snyderben! Lehet voltak baklövései, de szerintem ezt be fogja húzni egy ötössel.;)

2013-04-08 15:04:23 [Hamarosan a mozikban!] k3pl3r #4856

Majd azokra akkor csak hármast adok! :)

2013-04-08 14:36:56 [Hamarosan a mozikban!] k3pl3r #4854

Én nagyon sokat várok a filmtől, pláne úgy, hogy a kedvenc Forma 1-es éveim a '70-es évek második fele. Remélem sikeres és jó lesz a film, és keszítenek még pár hasonló filmet. Mondjuk minden szezonról egyet! ;)