spectator

Hali.

Nem tudom h ez megfelelo topic e a kerdesemhez, keresemhez de megprobalom :)
Szeretnem kiexportalni az altalam megnezett filmeket csv-be vagy xls-be, teljesen mindegy. De ha ti megteszitek, az is tokeletes nekem..

Koszi elore is ;)

Teljesen jogos :)

előzmény: kfiro (#1)

2015-10-02 21:43:21 [Általános fórum] spectator #5895

azert ez a domain baki komoly volt :D

2013-01-24 01:01:33 The Divide (2011) / Hasadás spectator (2) #10

A kockában? Konyorgom ne hasonlitsuk ezt a szerencsetlenseget a kockahoz.

Ezen a filmen alig van valami amit szeretni lehet.

előzmény: lizardking (#8)

2012-07-01 02:03:48 Blitz (2011) spectator (3) #3

Tipikus Statham film, sajnos ne varjon tole senki tobbet, kevesebbet, netan valami meglepit. Sokkal tobbet is ki lehetett volna belole hozni ebben biztos vagyok. Es ha Statham igy folytatja, akkor szepen belesupped a kozepszerusegbe. Ha meg nem lenne igy.
Nagyon joindulatuan pontoztam le...

rengeteg gyenge pontja van a filmnek, kezdve az elso percben felmerulo elcseszett rendezestol kezdve egeszen a zakkant hangeffektekig, megis tobbet ad - mutat mint amire ugy hirtelenjeben szamitana az ember. a fenykepezes pl. sztem nagyon jo lett, a tortenet holott szokvanyos, megsem kliseszeru fordulatokkal van tele.. sooot! sajna a szereplok is olyanok mint 12 egy tucat, senki nem nyujt kivetelesen tobbet egy atlagosnal de igazabol keveset sem. lehet hogy tul faradt vagyok mar es ezert kicsit tobbre ertekelem, de most egy gyenge hetest nekem meger.

2011-07-31 09:35:45 [Mi legyen a KT szlogenje?] spectator #72

Hat azert eleg fontos.. a szlogent egy felhasznalo tobbnyire osszekoti az oldal nevevel. Sztem egyik sem eleg jo - az oldal nevehez es minosegehez merten.

sztem ti nem errol a filmrol beszeltek :)

Enisenis :) Kar, hogy nincsen tobb szinben is, mert akkor azokbol is kernek egyet, node sebaj! Tartsatok meg ezt a jo szokasotokat :))

Kiraly :D Egyiket se lattam.

Dehogy.
A filmet sokkal magasabban lehetne ertekelni, ha a befejezes dramai lett volna.
Igy megmarad egyszeru holivudi filmecskenek, amit boven eleg egyszer megnezni.

előzmény: sokos (#1)

Hat oszinten megvallva nagy altalanossagban Daemiaen az altalanos merce szamomra - nala egy kicsivel tobbre szoktam ertekelni a filmeket, persze azert vannak kivetelek.
Ahogyan ez is. Az elso 10 percben tudtam mi lesz a "pofon" a vegen es valoban.. hiaba a szep megjelenites, az atlagon feluli operatori munka.. a story annyira halovany, hogy arrol beszelni sem erdemes. Raadasul 1-2 baki is van benne. Sokkal tobbet vartam tole, de hat ez van.

Csakis Hatheway az aki ezt a filmet megmentette a teljes csodtol.

Hat az egynahany tenylegesen utos poenon kivul a film egy rakas szar.

Konyorgom valaki adjon ertelmet ennek a filmnek, mert egyebkent egy elbaszott meszaros takolmany. Azt meg lehet latni mostansag eleget. Ettol szamomra egy film nem lesz jo.

Kathy Bates csodalatos nő. A szexesnewyorkfele Jessica kisasszonyt meg hanyagolni kene mar de nagyon. Dehat Daemiaen mint altalaban - most is osszefoglalta a lenyeget :)

2009-02-14 00:56:12 Vicky Cristina Barcelona (2008) spectator (3) #32

Woody Allen osi ellensegem. Valahogy soha, de soha nem voltam kepes elfogadni a filmjeit. Talan a generacio teszi - nem tudom. Altalaban nem is szoktam megnezni, ebbe is veletlen futottam bele. Igazabol szamomra a film vege volt az ami tenyleg Allen stilusat jellemzi es pont az nem tetszett es pont azert huztam le magamban. A gyujtemenyem resze sosem lesz az mar egyszer biztos.

Hat.. tulajdonkeppen azt gondolom, hogy az alap otlet nem rossz, csak szornyen van talalva es valoban.. mintha le akarnanak nyomni valami maszlagot az ember torkan, holott biztosan nem erre szamit amikor nekiall nezni. Lehetett volna okosan es ertelmesen is csinalni, de hat nem jott ossze. A filmben a fenykepezesen es a zenen kivul gyakorlatilag minden szar.

2008-12-30 00:32:49 Crash (2004) / Ütközések spectator (4) #99

Remek alkotas amit a vegtelensegig lehetne folytatni.

2008-12-19 00:54:55 Hooligans (2005) / Huligánok spectator (4) #10

Azt hiszem ez a film talan azokat tudja a legjobban meghatni, akik erzik egyebkent is azt a maniat, vagy nevezhetjuk akar imadatnak is, amit a foci jelent az eletukben. Pontosan ezert merek szembeszalni Daemiaen-el is. Vagy legalabbis nem erteni vele egyet, ami eleg ritka - csak nalam kicsit alacsonyabb a lec. Habar nekem nagy hibam, hogy a Futball faktort nem lattam.
Angliaban evtizedeken keresztul ez zajlott es zajlik a mai napig. Persze ezt nem dorgolik a nagykozonseg orra ala.
Nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog ez a film.

2008-12-18 11:30:28 Rise (2007) / Rajzás spectator (3) #4

En nem szeretem a keleti noket. Sot.. kifejezetten irtozom toluk, de Lucy azert nekem is megmozgatja a fantaziamat.
A story viszont nagyon halvany.. kozelebe sem er mas vampirfilmeknek. Hogy oszinte legyek majd elaludtam rajta. Azert egyszer nezheto.

2008-12-11 00:51:28 The Messengers (2007) / Hírnök spectator (3) #2

Alapjaban veve inkabb valami fantasy - horror stilus kategoriaba sorolnam es oszinten szolva - habar nem vagyok olyan -, nehanyszor en is megdermedtem. Vannak benne jol megcsinalt reszek. Ugyanakkor azt gondolom, hogy akkor lett volna igazan megnyero a film, ha nem kenik oda a vegere a nagy bummos reszt es hagyjak nyitottan az egeszet.. talan olyan formaban, hogy meghal mindenki. De nem.. megoldast es nagy boldogsagot kivantak a vegere.. hat jol elszartak vele a filmet. Az elottem irottakkal meg ugyanugy egyet ertek.

2008-12-03 00:27:58 Ôdishon (1999) / Meghallgatás spectator (4) #2

Hasonlithatod hozza, miert is ne.. csakhogy a modszerek azert mennyivel kifinomultabbak mar? Nem feltetlen a gyomorforgatasra mennek.. sot. Igazabol nekem abbol a Japan "forgatokonyvbol" kezd elegem lenni, hogy van egy lany aki kisert, vagy jelen esetben masokat bantalmas a gyerekkori serelmeiert. El se tudom mondani hany ilyet lattam. Nem rossz, de kezd unalmas lenni.

Hat a legjobban az elejen rohogtem amikor beutott a "kocka" klise.. es a vegen pont azzal pusztul aminek kell. Talan azert tetszett ennyire, mert joval kevesebbet vartam el tole es oszinten szolva szamomra a zeneje mar eleve legalabb ket pont. Gyakorlatilag meg vagyok vele elegedve.

Talan apropokent meg annyi, hogy nem Phoenix-el, hanem a karakterevel volt a baj azt hiszem. Borzasztoan antipatikus es talan ezert jobb lett volna ha egy masod- harmadrangu szinesz kerul a helyere.

2008-11-15 00:19:20 Lucky You (2007) / Szerencse dolga spectator (3) #3

Nem kellett volna ennyi pokert vinni a tortenetbe, merthogy ugye pont nem errol szol valojaban. Oke.. ott van az apa - fia konfliktus, de azon kivul.. Tipikus egyszer nezheto kikapcsolodast jelent.

Idegesito es szanalmas. Jobban nem is akarom jellemezni.

2008-11-13 00:05:21 8 Mile (2002) / 8 mérföld spectator (4) #8

Teljesen korrekt ez a film.. elneztem volna meg egy fel orat legalabb.

Az amerikai pite azert egy kicsit mas. Itt fellelhetok az erkolcsi es emberi ertekek is - mig amott siman viccet csinaltak az egeszbol. Ugyanakkor szepen megmutatja, hogy mi emberek milyen ocsmanyak is tudunk lenni.
Gyenge5/10

Hehe, en nem jatszottam sosem a jatekkal, uhogy nekem kifejezetten semmi bajom.

2008-10-26 00:31:39 Impulse (2008) / Hevület spectator (2) #1

Alcim: "sosene becsuld le a hulyeseg hatalmat"
Ostoba kreten film ezerszer leforgatott jelenetekkel. A no persze tenyleg eleg szemrevalo, de ezt a vegere az ember el is felejti, annyi elore lathato cselekmenyt kell vegigszenvednie.

Daemiennek mindig van valami ami nem tetszik :) De jogos.. nem kerek. Pontosan ezert huzom le a filmet, mert abbol az ot pici tortenetbol all, de nem alkot egeszet. Foleg, hogy valoban.. a nover tortenete felesleges, habar nem kevesbe jo a tobbinel. Sokkal tobbet ki lehetett volna hozni ebbol.

2008-10-11 00:29:44 Awake (2007) / Éberség spectator (3) #3

Jahm, raadasul igen rovid a film maga, habar eleg beleole ennyi is. Az "ebren almodas" otlete nem rossz de a raepitett story mar egyenesen szanalmas. Jessica Alba meg.. hat nem tudom, hogy van-e olyan aki igazan szinesznonek tartja.

Pedig erdemes lett volna vegignezni. Szerintem ez egy teljesen korrekt film eltekintve aprobb hibaktol es hianyossagoktol.

Rettegtem, hogy valami szutyok clichet fogok latni, de nem.. a maga nemeben egeszen elfogadhato es kifejezetten jopofa az idonkenti nyaladzas ellenere is.

En nem tudtam, hogy ez olyan nevetos film.. fujjdegyorsanabbahagytam :D

Irni meg en nem tudok :D

előzmény: MészárosMárton (#2)

2008-09-30 00:54:02 Felon (2008) / Az elítélt spectator (5) #2

Realis bortonfilm... Honnan tudod, hogy nem realis? Meg a magyar bortonokrol sem sokat tudsz ha jol gondolom.
Val Kilmer valoban brutalis :) Furcsa, de ujabban mellekszereplokent lathatjuk es eddig meg nem csalodtam benne ebben a formaban.

Hat az en idegeimet nem tudta megborzolni csak ez a beteges kamerarancigalas. Szanalmas. Bevallom, nem birtam fel oranal tovabb, pedig ez nem jellemzo ram, de hat ez van. Harom pontot azert adok az elmaradt egy oranak.

2008-09-27 00:26:34 The Air I Breathe (2007) / Lélegzet spectator (4) #2

Azt a kretent aki Kevin Bacon reszenek az elso husz percet ilyen szanalmasan irta meg, ki kene tiltani meg a slozirol is. Iszonyat merges voltam. Engem nincs min elgondolkodtasson, de ez mas kerdes. Nehol a rendezes is kicsit kotyavetyelt, a fenykepezesrol nem is beszelve.

Azert lassan mar eleg lesz ezekbol a haborus dramakbol. Minden esetre egy igen jol sikerult alkotas.

Gyakorlatilag teljesen korrekt ez a film.. illetve az lenne ha a rendezes nem "fajna" egy kicsit. A story okes es meg egy meglepo (szamomra) fordulat is van a vegen.

2008-09-16 00:59:02 Shutter (2008) / Árnykép spectator (4) #2

Ez a fajta "szellemfilm" valoban sok helyen felfedezheto, ebben teljesen egyet ertek. De ilyen alapon lehet az akciofilmeket lehuzni, mert mind ugyanarrol szol. A kort meg felejtsuk mar el.. a legszanalmasabb amerikai horror amiert oda van az ostobak tobbsege.
Nincs ezzel a filmmel semmi baj, kiveve valoban azt a nehany logikai bakit.

2008-08-21 00:29:28 Rambo (2008) / John Rambo spectator (4) #115

A maga mufajaban es lehetosegeit tekintetbe veve : 8/10

2008-08-18 01:26:14 P.S. I Love You (2007) spectator (2) #10

Csak tudnam minek ebbol rajzfilmet csinalni.. penzhajhasz szutyoksag.

2007-12-01 20:15:53 Hostel: Part II (2007) / Motel 2. spectator (2) #5

Mindketto gyenge, de ez aztan foleg.. nezem, nezem es semmi sem fog meg benne. Ugyanaz a forgatokonyv, ugyanugy megmenekul valaki a vegen - biztositvan, hogy legyen folytatas.
Tenyleg ki kene talalni mar valami kulon stilust ezeknek a filmeknek, mert nem horror, az biztos.
"Tarantino Presents" - nem hiszem el, hogy a nevet adta hozza es foleg azt nem, hogy nem latta, hogy mennyira gyenge a film.

Nem is tudtam, hogy lesz kovetkezo resze - az elozonek.. :) Valahogy rabukkantam es oszinten szolva orulok is. Talan egy kicsit gyengebb, mint az elozo, de nincsen ezzel sem semmi baj. A logikai buktatok.. hat igen. Eleg necces a kor terjedesi skalaja es errol furcsa modon tobbszor is megfeledkeztek az alkotok.
Amit meg mindenkeppen szeretnek hozza tenni, hogy lassan az ilyen tipusu fimeknek valami ujfajta mufajt kellene kitalalni, mert ez nem horror. Ahogy a furesz, a hostel es had ne soroljam tovabb.
7,5/10

2007-11-23 02:04:18 Catacombs (2007) / Katakombák spectator (2) #1

Shannyn Sossamon fogalmam sincsen mit hogy kerult ebbe a filmbe.. egyaltalan nem az ő stilusa..
A forgatokonyv nagyon bena.. a vege kiszamithato.. kiveve amit a vegen muvel.. az tetszett. Egyebkent meg nagyjabol majd elaludtam rajta. A rendezes egyenesen katasztrofalis.

2007-11-19 00:36:54 Evilenko (2004) spectator (5) #1

Megtörtén események alapján nem láttam még ehhez fogható filmet. Fantasztikus színészi teljesítmény - a történet ugye jott magatol, nagyon jo atmoszféra és szinte a fotelba tapasztja az embert. Angelo Badalamentit pedig nem hinnem, hogy be kell mutatni.
Europa - Japan.. ugy latszik, hogy az igazán nagy filmeket kiszorítják Hollywoodbol.

En a Vagott verziora szavaznek, de nincs itt. :) Marad a Hol koltok..

Nekem eleg gyorsan a Straight Story jutott eszembe errol a filmrol. Csodalatos es elottem mar nagyjabol el is mondtak a legfontosabb dolgokat.
A problemam nekem az volt vele, hogy volt egy ot perc, ami tulcsorgott - az a bizonyos "ev sportembere" resz. Na de annyi baj legyen. Fantasztikus film.

Hogy oszinte legyek, az elso olyan horror ami igaz tortenet alapjan egeszen jora sikerult. Ha a veget nem szarjak el, siman megkapta volna a jo osztalyzatot igy viszont..

2007-09-27 12:12:50 Hostel (2005) / Motel spectator (2) #10

Én először azt hinni, ez lenni valami vígjáték sok-sok cickóval, füvezős hülye fiatalokkal. Aztan hinni ez ugy olyan nuku - semmilyen film. Aztan hinni, jujj itt bantjak is az embereket. Aztan a vegere jujj, itt meg valami iciripiciri story is van.
Aztan a vegen arra jutottam, hogy a ciciken meg a - neha lathato - "verengzeseken" kivul ez a film egy rakas szar. Csak tudnam hogyan mernek egy ilyen valamit horrorfilmnek nevezni. Ki kellene talalni ezekre a tinis uldozos, verengzos, semmi felelemmel nem rendelkezos szarokra valami kulon nevet. Szarszanalom. :)

2007-09-18 01:26:30 Infamous (2006) / A hírhedt spectator (3) #1

A pitsaba.. Furcsa film nagyon. Egy kicsit talan muveszies is. Az elso negyven perc majdhogynem nezhetetlen volt a szamomra, aztan kezdett erdekes lenni es a tovabbi egy ora tulajdonkeppen jonak nevezheto. A kozponti karakterek szepen ki lettek dolgozva. Ettol fuggetlenul nem egy maradando alkotas - legalabbis szamomra.

2007-09-14 02:47:16 Wind Chill (2007) / Dermesztő szél spectator (3) #1

Hat.. nem rosszabb, mint a kor. Nem is jobb, de ertelmesebben megcsinaltak. A nyolcvan perc boven eleg volt belole es a befejezes kicsit feldobja a filmet.

Aaanyira debil ez a film, hogy mar zsenialis. A lama.. hat az kesz.

2007-07-11 02:28:06 Fallen (1998) / Letaszítva spectator (4) #4

Mindket oldalt meg tudom erteni. Filmkritikai szempontbol valoban rossz, de ha van egy kis 'ferde' gondolkodasa valakinek, akkor akar zsenialisnak is ertekelheti. Sokszor azert biztosan nem fogom megnezni.

Kituno szereplvalogatas. Sean Penn nagyszru, mint mindig; Nick Nolte.. Nick Nolte szerintem elete legjobbjat nyujtotta. Talan senki sincs, akire jobban illett volna a szerep. Egyszeruen fantasztikus.
Kimagaslo rendezes, fenykepezes es vagas. Hosszu, de nem elnyujtottan hosszu. Es meg ertelme is van. Nagyszeru film. (arra azert kivancsi lennek, hogy Japan oldalrol miert nem latunk haborus filmet)

2007-07-08 22:19:31 Seven (1995) / Hetedik spectator (5) #7

Szamomra az egyetlen tokeletes film. Meg hibat sem talalok benne igazan. Brad Pitt-et habar nem szeretem.. szinesznek kifogastalan.

2007-07-05 15:05:35 Zodiac (2007) / Zodiákus spectator (2) #13

Buta voltam, el kellett volna olvasnom, hogy megis nagyjabol mirol szol. De ha legalabb azt tudtam volna, hogy igaz tortenet, biztosan nem ultem volna be megnezni. Ezek a thriller fele dolgok sosem jonnek ossze. A retteges haza is hatalmas szutyok lett. Ha valaki netan tud megtortent esemenyeken alapulo jo thrillerrol, az szoljon pls. :)
Abszolute nem tetszett a film, cirka ket es fel ora tomeny unalom. Ketszer gyilkolnak benne, az is csak joszandekkal mondhato erdekesnek. A szereplokre sajnos nem tudtam rendesen odafigyelni, leven olvasnom kellett a feliratot.. a rendezes egeszen jonak tunt, maramennyire kellett vele foglalkozni.
Szamomra nem nyujt tobbet ez a film ket es fel ora tomeny unalomnal egy teljesen szurke tortenettel.

2007-06-24 01:43:16 The Cave (2005) / A barlang spectator (3) #9

Hm, mindent osszeveve sztem nem rossz ez a film. Amikor en vegeztem vele, akkor ugy gondoltam, hogy kellene lennie valamilyen folytatasnak. Aztan rajottem, hogy ugysem lesz. Kar, hogy mar tucatjaval lehet ilyet nezni naponta is akar.

2007-06-21 00:11:24 The Number 23 (2007) / A 23-as szám spectator (4) #16

Nekem tetszett. Meg a rendezes is. Szerintem jol meg lett csinalva ez a film es nekem Jim Carrey is tetszett, bar sajnos tenyleg nem erre a stilusra teremtettek. Mondjuk nem lesz egy "sokszor megnezem" film az biztos.

2007-06-20 02:40:18 Dark Water (2005) / Fekete víz spectator (2) #3

Gyulolom amikor kisgyerekeket pakolnak bele egy filmbe, gondolvan, hogy attol nagyobb lesz a hatas. Igen.. valahol igazuk is van, de engem akkor is iszonyatosan bosszant. Az egyetlen pozitivum valoban Angelo Badalamenti. Bar en ot mar elegge megszoktam a David Lynch filmekbol. :)

2007-06-20 02:35:13 Taking Lives (2004) / Életeken át spectator (3) #2

Mikor eloszor neztem, nem tetszett. Most hosszu ido utan megneztem megint es rajottem, hogy ez a film azert lett rossz, mert Angelina Jolie-ra epitettek. Az 'alapotlet' egyszeruen zsenialis. Lehetett volna a Hetedikhez hasonloan egy iszonyatosan jo film. De elszartak. Borzaszto forgatokonyv. Tenyleg nagyon sajnalom, de hat ez van.

Ez a film alapvetoen semmivel sem nyujtott tobbet, mint amit az ilyen tipusu filmek nyujtanak. Helyenkent 1-1 ugyes meszarlas, mar-mar tokeletesen kitalalhato forgatokonyv. Aztan megse. :D Olyan dolgot visznek bele ezek a marha franciak, amit sosenem lattam meg sehol. Jopofa. Egy egesz ponttal tobb is jar neki ezert reszemrol.

2007-06-08 03:07:59 Babel (2006) / Bábel spectator (4) #14

Hat egy biztos. David Lynch filmeihez kepest piskota. Nem tudok olyan modon elemezni mint aki ert a filmekhez, csak egy egyszeru nezelodo vagyok. :) Ezzel a filmmel kapcsolatban orakat lehetne beszelgetni mindenfele temarol. Es talan ez teszi igazan egyedive. Ugyanakkor ha mar ilyen stilusban forgatok egy filmet, akkor nem hagyom ki belole a dramat. Raadasul vannak benne mar-mar szuksegtelenul elnyujtott reszek es tipikus ostoba hibak, amik pl. a 21 grammban nincsenek. Az biztos, hogy nem fog a kedvenceim koze tartozni, de egyszer azert latni kell.

2007-06-07 15:58:12 Saw III (2006) / Fűrész III. spectator (5) #8

En csak az elsot lattam, nem igazan nyugozott le. De ez... nagyon jo. Teny - mint ahogyan azt Semprini is irja-, hogy eleg gusztustalan itt-ott, de azt a gusztustalansagot is jol megcsinaltak. Nekem meg eleg eros az idegzetem, szval szerintem nagyon jo.

Ize bigyo.. Nevetseges szineszi alakitas, nehany idiota trefa, egyertelmu forgatokonyv, egy ket szep nagy robbantas. Egyszer nezos film, de ha megsem.. hat az sem baj. :D
Ami viszont pozitivum, hogy a film keszitoi teljesen tisztaban voltak azzal, hogy egy teljesen szokvanyos filmet keszitenek. Mar majdhogynem nevetsegesse alakitottak az egeszet.

2007-05-18 02:48:01 Déjà Vu (2006) spectator (2) #12

Hat a komp szepet robbant, ez eddig oke is. Ameddig nem mentek be abba a "laboratoriumba", meg egeszen erdekesnek is talaltam es tetszett. Aztan amikor elkezdett derengeni, hogy mirol is van szo.. legorbult a szam es kb egy ora utan mar azt vartam mikor lesz vege. Szamomra egyszeruen nevetseges a film. Foleg a vegevel egyutt. Az egyetlen pozitivum Denzel Washington.

Nem akarok nagyon akadekoskodni.. de loll. Ez pontosan az a film amit kotelezove kellene tenni a kozepiskolakban. Pontosan azt mutatja amit egy ilyesfajta 'tanmesemenek' nyujtania kell. Aki kicsit is felnottebb a 'toketlennel' az megerti, hogy ezek a dolgok teljesen mindennaposak lehetnek. Vizualis effektek..? Baromira jok es ez az 'utolagos fikazas' olyan mintha ot ev mulva lehuzna valaki a csillagok haborujat csak mert sokszor latta.
A maga nemeben ez a film tokeletes. Szerintem. :)

Egyet ertek Daemiaennel. Soot.. ez egy nagy rakas szar. Ben Stiller sztem mocskosul lejaratta magat. Legalabbis az en szememben biztos.

Haat.. ize bigyo. Annyira nem rettenetesen rossz. Legalabbis azt mondanam, hogy az ehhez hasonlo tini horror filmekhez kepest sokkal jobb. Az elejen meg en is azt gondoltam, hogy ez egy hanyinger nyomorek film lesz, de igy a vegere azert megsem. Ertelme ugyan nem sok van, de van benne 1-2 olyan jelenet ami tetszett. Szo se rola, eleg kiszamithato a cselekmeny. Ami viszont szornyen idegesitett benne az a folyamatos rinyalas amit a csaj csinalt. Reszemrol 6/10

Nah ezek utan legyen az embernek kedve megnezni.. :DD Mindegy, azert belepislantok.

Haat.. nekem ez kb olyannak tunt mintha valami Asimov regenyt olvasnek - amiben a reszletek egyreszt nincsenek elegge kidolgozva es a nezoben nagyon sok felvetest okoz. Mindezek mellett a story alapja nagyon jo - a beleagyazott story viszont nekem annyira nem tetszik. Kicsit mashogy irtam volna meg a forgatokonyvet.. de hat en ilyet nem tudok, uhogy kussolok :))
Reszemrol 7/10

2007-04-14 02:07:56 Gwai wik (2006) / Re-cycle spectator (3) #3

Baaah, nekem miutan tiszta lett a tortenet.. kb elegem is lett a filmbol. Es meg vegig kellett neznem majdnem egy orat. :) A latvanyvilaga viszont nekem tetszett, a rendezes is, megha olyan nagy dolgokat nem is pakoltak bele. Szoval.. nekem elmegy. :)