Ernestina

Regisztráció: 2007. február 15. (17 év, 1 hónap)

Nem: nő

4 2015-10-18 3,3
Sideways
Kerülőutak
4 2015-10-17 3,9
Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan
For Some Inexplicable Reason

The Theory of Everything
A mindenség elmélete
4 2015-03-01 3,6

2011-07-01 22:45:42 Case 39 (2009) / Védtelen gyermek Ernestina (3) #6

Zellweger tényleg elég rossz... Arról nem is beszélve, hogy szörnyen néz ki. A sztori átlagos. Ezer ilyet láttunk, ezer ilyet fogunk még. Tulajdonképpen, szerinem a film a műfajon belül nem a legrosszabbak között van, ami talán Jodelle Ferlandnak köszönhető...

2011-05-03 19:19:25 Bi-mong (2008) / Álom Ernestina (5) #2

azt hiszem tényleg ízlések és pofonok. nekem ez az egyik kedvencem, rögtön ott van Paran daemun és Bin-jip mellett. igaz még nem volt szerencsém kim ki-duk összes alkotásához, de nem hiszem hogy ez sokban változna, valahogy megfogott a sztori és szerintem a színészek is nagyon jók voltak.

angolul értőknek:
Tosh.0 spoiler alert

amerikai stand-upos összegzi a filmet kb 20 percben. ezt előbb láttam mint magát a filmet, ezzel együtt tulajdonképpen egy jó vígjáték. amúgy meg fityinget sem ér.

Dél-Korea

Na látom te tényleg rendesen végigolvastad! =P Én ilyen részletesen nem emlékeztem, és bevallom voltak részek, ahol kihagytam 1-2 oldalt. Azt tudom, hogy még Ms Meyerhez képest is jó nagy hülyeség volt a befejezés.

előzmény: krihu (#25)

Ajándékba kaptam a könyveket legjobb barátnőmtől azért olvastam végig... Hidd el szívesen tűzre dobtam volna, de gondoltam azért mégsem illik. =)

Teljes egyetértésem, a szerző a legnagyobb probléma, nem a filmkészítők. (szarból várat ugyebár...=)) Nekem is legfőképp a karakterekkel és a cselekménnyel volt gondom. A negyedik könyv tette be nekem a kaput amikor
kb 900 oldalon keresztül arról van szó, hogy majd háború lesz, az utolsó 50 oldalban pedig a csatatéren harc helyett megbeszélik a dolgot, és mindenki hazamegy happyn...???
Már nem is vagyok kíváncsi, hogy abból milyen fos filmet fognak csinálni... Ilyen storyból szerintem még Scorsese vagy Kubrick sem tudna jót csinálni.

előzmény: HejjaX (#21)

Szerintem ez a film elviselhetőbb volt, mint az előzőek, de persze még mindig fényévekre van a jótól. Mert hát szarból nem lehet várat építeni. Aki pedig nem olvasta volna a könyveket: a filmek jobbak!! Még ilyen gáz színészekkel is, szóval el lehet képzelni... A könyvben meglelhető nyálmennyiség erősen le van szorítva (!!) a filmekben, és a párbeszédek is itt-ott értelmesebbek (igen! tudom, hogy nagyon nehéz elképzelni, de így van). A cselekményhez meg inkább nem is szólnék. Ms Meyer nem tud írni...

Na jó, azt azért be kell vallanom, hogy a filmben a táj tényleg nagyon szép.

Egyébként ha valaki mindenáron vámpírszerelmezésre vágyik, inkább nézzen True Blood-ot. Az alapsztori ugyanez pepitában, de a sorozat valamivel azért mégis jobb. (hiszen az Amerikai szépség és a Sírhant művek alkotójától való)

2010-07-02 17:53:01 Leap Year (2010) / Szökőhév Ernestina (4) #3

Elég sokszor megénekelt történet, nincsenek benne igazán új vagy meglepő dolgok. De! Szerintem elég sokat hozzátesz a filmhez, hogy Írországban játszódik. Csodálatosak a tájképek, egy-két ír szokást és zenét is lehet benne találni, és ha valaki eredeti nyelven nézi, az ír akcentus ellenállhatatlan.=) Mindez nélkül csak egy átlagos film lenne, de így nagyonis élvezhető volt.