gaga

Regisztráció: 2007. január 26. (14 év, 8 hónap)

Születési év: 1982
Lakhely: Budapest

Anonymous
Anonymus
4 2021-09-14 3,3
Je suis timide... mais je me soigne
Félénk vagyok, de hódítani akarok
4 2021-09-08 3,8

Hidegtál
4 2021-08-25 3,7
Toc Toc

4 2021-08-24 ?

A Bill és Ted "sorozattal" kapcsolatban nekem mindig is vegyes érzelmeim voltak. Egyrészt nagyon erőltetett, másfelől mégis valahogy "fun". De összeségében mégis szeretem. Talán gyerekkori emlékek miatt. De nekem a két fickó már akkor is túl volt tolva. Mai divatos szóval: elég cringe...
Ez a rész sem lett jobb, talán rosszabb sem. Bár Louis Armstrong vigyora nagyon hiteles volt :D
És a klasszikus: A világmegváltó nagy ópusz megintcsak egy teljesen jellegtelen, erőtlen (reklám-)aláfestőzene. Ahogy ez lenni szokott. Bár nem voltak nagy elvárásaim, az tény.

Én nem ebben a kommentben, hanem "más kommentben" írom meg. :D
(Tudom, tudom, nyelvtannáci vagyok)

2021-05-25 17:50:47 El hoyo (2019) / A platform gaga (4) #32

Igazából Villieneuve Next Floorjából készült egészestés film :)

Igazi guilty pleasure, én élveztem. Pedig sem az akciófilmeket nem szeretem annyira, sem a zombisokat (sőt azokat pláne)

Gruden Gergő, logikát vagy realitást keresel olyanban, amiben felesleges. Ez nem az a típusú film.
A legtöbbe amúgy bele tudnék kötni, de legyen csak az egyik.

Azzal a flex-szel - attól függően, hogy milyen tárcsa van benne - vagy fémet tudsz vágni, vagy követ. És márpedig egy nagyméretű fogakkal rendelkező tárcsa volt benne. azzal nem tudsz fémet vágni

Nekem amúgy a kedvencem pont a német gyerek volt.

De amúgy igen, tele van hülyeséggel, a sztori kifejezetten f***ság. De nem zavart.

előzmény: Gruden Gergo (#4)

Nem lenne rossz, de a vége eléggé snassz.
Én kicsit arra számítottam, hogy a nő és a fickó a túlvilági másaik segítségével fognak megküzdeni egymással

Az a black metal koncert inkább groove metal vagy alternative metal volt :)
Sőt, hiába death metalt emlegett folyton Jose Maria is, egy szem death metal sem csendült fel az egész film során.

előzmény: manson84 (#2)

2021-05-03 08:17:20 Anima (2019) gaga (5) #4

A végén egy villamosra érkezett (a föld felett), míg az elején a metrón ült.

(és bár alig látni belőle valamit, de felismertem Prágát :) )

előzmény: captain_b (#1)

Érdemes úgy megnézni, hogy a sorozatból nem láttam?

előzmény: uccse (#1)

2020-01-31 19:55:11 Midsommar (2019) / Fehér éjszakák gaga (3) #143

Erős Wicker Man utánérzés (csak a 73-ast láttam) sok öncélú hatásvadászattal, sok lopott ötlettel, idegesítő csajjal és antipatikus főszereplőkkel.

Ami tetszett:
- hogy az állandó napfény is mennyire tud nyomasztani (bár ezt már átéltem az Insomnia-ban)
- álmok
- zene