gaga

Tapasztalat: 2004 film
Regisztráció: 2007. január 26. (10 év, 10 hónap)

Születési év: 1982

Lou

4 2017-11-18 4,2

A Danny Glover-es jelenet zseniális :D

2017-09-15 11:10:27 Baby Driver (2017) / Nyomd, Bébi, nyomd! gaga (4) #32

Buddy-nak nem volt pálfordulása. Sőt már a film közepén (a csaj monológja) kezdtek arra építeni,
hogy ő lesz majd a fő veszedelem. Mert ha bekattan, őrültebb, mint Bats/Dili).

Dokié meg talán azzal (is) magyarázható, hogy az unokaöccse pont olyan csodabogár volt, mint Baby

előzmény: SSlayer (#29)

Hát ezt a leírást hogy sikerült összehozni?

2017-07-26 23:31:35 The Dressmaker (2015) / A ruhakészítő gaga (5) #6

Egy bájosan kedvesen napfényes felszínű, mélyben sötét g**i film, az egyik legnagyobb filmes bazmeggel :D

2017-01-01 18:54:35 [Kritikus kód] gaga #1794

Nem tudom, hol lehet ilyet jelezni, vagy kérni, de ezt a topikot erre alkalmasnak találtam.
Jó lenne egy olyan feature, ahol meg lehetne jelölni, hogy egy adott film mennyire randikompatibilis (akár elég lehet egy igen/nem választás is esetleg a szavazatok arányával).
Leginkább azokat segítené akik annyira nem vevők (és a kiszemelt randipajtás sem) a romkomokért (az ugye üzembiztos), vagy épp nem olyat akarnak nézni.
És hát randifilmnek lehet, hogy nem a legjobb valami szakítós/megcsalós/perverz/gyerekbántalmazásos stb. stb film, még ha igazából nem is az kapja a fő hangsúlyt benne.
Rossz irányba is vihet egy épp bimbózó vagy bimbulni kezdő kapcsolatot, ha nyomasztó vagy túlságosan felkavaró élményekkel gazdagítod kiszemelted egy ismerkedős közös program keretében.

Én sajnos jártam már így, igaz az színházi darab volt....

Laurence Leboeuf nem elég dögös Ivynak. Bár ugye Hathaway sem túlságosan az, úgyhogy ilyen alapon akár lehet is.

előzmény: Trashman (#70)

2016-11-21 22:20:40 Creative Control (2015) gaga (?) #2

Köszi Domonkos! Írásoddal már annyit elértél, hogy kíváncsi lettem a filmre. :)

előzmény: Domonkos (#1)

Rettentő sablonos, de nézhető. Már gyerekkoromban is mindig utáltam az olyan meséket, amiben jönnek a gonosz emberek aztán mindent elba... jól szétklopfolják a meselények/állatok/gyerekek világát (ez a mesékre vonatkozik, a dráma az dráma :) ).
Itt annyira azért nem vitték túlzásba ezt. Pedig már majdnem kikapcsoltam.

A sárkány megalkotójának valószínűleg egyik kedvence volt a Végtelen történet. Hasonlóan kutyául megformált lény született itt is.
Azért sem voltam oda annyira, pedig gyerekkoromban sárkánymániás voltam, amiből a mai napig maradt bőven... titokban.

2016-11-20 22:51:44 A Játékkészítő (2016) gaga (1) #1

Borzalmasan erőltetett humorú valami. Nem bírtam tovább nézni kb. 15 perc után. Kébőbb beletekergettem, de csak még rosszabb lett.
A táncok nagyon bénák, a zene elmegy, de az is semmilyen. Inkább rossz. De a darabhoz képest még az is jó.

Van alávágott közönségnevetés. Legalábbis remélem, hogy utólag lett alávágva. Másképp számomra megmagyarázhatatlan...

2016-11-10 21:33:11 Ungvár (2016) gaga (2) #3

Most biztos érzéketlennek fogok tűnni, de nekem maga a film nem lett jobb, attól, ami a végén van....
Van egy hangulata, viszonylag érdekes a képi világa, de összességében eléggé semmilyen.
És vevő vagyok a meghökkentő meg az elvont eszközökre, imádom a metaforákat is, de
az egy- meg a háromszemű német katona az hogy jött ide, mégis? Vagy én vagyok tudatlan?
A zenéje meg ennél sablonosabb hámozott lufi nem is lehetne.