gaga

Regisztráció: 2007. január 26. (15 év, 5 hónap)

Születési év: 1982

If Anything Happens I Love You
Ha bármi történik, szeretlek
3 2022-06-09 3,5
Bienvenue chez les Ch'tis
Isten hozott az Isten háta mögött
3 2022-06-02 3,7

És ezt a filmet még mindig csak én láttam? :)

Én valami miatt nagyon szeretem az álomlogikás filmeket, de ez néhol rettenetesen kínos volt, és Alain Delon karaktere pedig borzasztó irritáló volt. Pedig maga a felépítés, alapötlet miatt akár jó is lehetett volna.

Antológia szerűség :) 3 kb. félórás epizód egyben. Szóval ami Netflixen van az az egész.

A Bill és Ted "sorozattal" kapcsolatban nekem mindig is vegyes érzelmeim voltak. Egyrészt nagyon erőltetett, másfelől mégis valahogy "fun". De összeségében mégis szeretem. Talán gyerekkori emlékek miatt. De nekem a két fickó már akkor is túl volt tolva. Mai divatos szóval: elég cringe...
Ez a rész sem lett jobb, talán rosszabb sem. Bár Louis Armstrong vigyora nagyon hiteles volt :D
És a klasszikus: A világmegváltó nagy ópusz megintcsak egy teljesen jellegtelen, erőtlen (reklám-)aláfestőzene. Ahogy ez lenni szokott. Bár nem voltak nagy elvárásaim, az tény.

Én nem ebben a kommentben, hanem "más kommentben" írom meg. :D
(Tudom, tudom, nyelvtannáci vagyok)

2021-05-25 17:50:47 El hoyo (2019) / A platform gaga (4) #32

Igazából Villieneuve Next Floorjából készült egészestés film :)

Igazi guilty pleasure, én élveztem. Pedig sem az akciófilmeket nem szeretem annyira, sem a zombisokat (sőt azokat pláne)

Gruden Gergő, logikát vagy realitást keresel olyanban, amiben felesleges. Ez nem az a típusú film.
A legtöbbe amúgy bele tudnék kötni, de legyen csak az egyik.

Azzal a flex-szel - attól függően, hogy milyen tárcsa van benne - vagy fémet tudsz vágni, vagy követ. És márpedig egy nagyméretű fogakkal rendelkező tárcsa volt benne. azzal nem tudsz fémet vágni

Nekem amúgy a kedvencem pont a német gyerek volt.

De amúgy igen, tele van hülyeséggel, a sztori kifejezetten f***ság. De nem zavart.

előzmény: Gruden Gergo (#4)

Nem lenne rossz, de a vége eléggé snassz.
Én kicsit arra számítottam, hogy a nő és a fickó a túlvilági másaik segítségével fognak megküzdeni egymással

Az a black metal koncert inkább groove metal vagy alternative metal volt :)
Sőt, hiába death metalt emlegett folyton Jose Maria is, egy szem death metal sem csendült fel az egész film során.

előzmény: manson84 (#2)

2021-05-03 08:17:20 Anima (2019) gaga (5) #4

A végén egy villamosra érkezett (a föld felett), míg az elején a metrón ült.

(és bár alig látni belőle valamit, de felismertem Prágát :) )

előzmény: captain_b (#1)