gaga

Regisztráció: 2007. január 26. (17 év, 3 hónap)

Születési év: 1982

The Fall of the House of Usher
Az Usher-ház bukása
4 2024-03-06 4,0

2022-11-26 00:43:00 Wendell & Wild (2022) / Wendell és Wild gaga (3) #2

Ha a Nightmare Before Christmasra (is) gondolsz, akkor az pont Henry Selick munkája. Úgy tudom, hogy ő egyébként Burton tanítványa volt.

előzmény: fempolip (#1)

2022-10-22 12:29:49 Barbarella (1968) gaga (4) #33

Nehéz volt osztályozni, mert nem mondom, hogy jo film, viszont valahol vicces és bájosan suta.
A díszletek kifejezetten tetszettek, fantázia is volt benne, a zenéje nagyon jó. Az olyan eszement dolgok, mint pl. a belül bundával bélelt rózsaszín űrhajó, vagy a kéj/kínorgona kifejezetten tetszettek.
Tényleg leginkább olyan mint egy hosszú videoklipes trip.
A színészi játék viszont legtöbbször rendkívül esetlen volt. Fonda játéka amúgy nem volt rossz. Legalábbis illett a karakterhez.
Összességében rendkívül szórakoztató.

És ezt a filmet még mindig csak én láttam? :)

Én valami miatt nagyon szeretem az álomlogikás filmeket, de ez néhol rettenetesen kínos volt, és Alain Delon karaktere pedig borzasztó irritáló volt. Pedig maga a felépítés, alapötlet miatt akár jó is lehetett volna.

Antológia szerűség :) 3 kb. félórás epizód egyben. Szóval ami Netflixen van az az egész.

A Bill és Ted "sorozattal" kapcsolatban nekem mindig is vegyes érzelmeim voltak. Egyrészt nagyon erőltetett, másfelől mégis valahogy "fun". De összeségében mégis szeretem. Talán gyerekkori emlékek miatt. De nekem a két fickó már akkor is túl volt tolva. Mai divatos szóval: elég cringe...
Ez a rész sem lett jobb, talán rosszabb sem. Bár Louis Armstrong vigyora nagyon hiteles volt :D
És a klasszikus: A világmegváltó nagy ópusz megintcsak egy teljesen jellegtelen, erőtlen (reklám-)aláfestőzene. Ahogy ez lenni szokott. Bár nem voltak nagy elvárásaim, az tény.

Én nem ebben a kommentben, hanem "más kommentben" írom meg. :D
(Tudom, tudom, nyelvtannáci vagyok)

2021-05-25 17:50:47 El hoyo (2019) / A platform gaga (4) #32

Igazából Villieneuve Next Floorjából készült egészestés film :)

Igazi guilty pleasure, én élveztem. Pedig sem az akciófilmeket nem szeretem annyira, sem a zombisokat (sőt azokat pláne)

Gruden Gergő, logikát vagy realitást keresel olyanban, amiben felesleges. Ez nem az a típusú film.
A legtöbbe amúgy bele tudnék kötni, de legyen csak az egyik.

Azzal a flex-szel - attól függően, hogy milyen tárcsa van benne - vagy fémet tudsz vágni, vagy követ. És márpedig egy nagyméretű fogakkal rendelkező tárcsa volt benne. azzal nem tudsz fémet vágni

Nekem amúgy a kedvencem pont a német gyerek volt.

De amúgy igen, tele van hülyeséggel, a sztori kifejezetten f***ság. De nem zavart.

előzmény: Gruden Gergo (#4)

Nem lenne rossz, de a vége eléggé snassz.
Én kicsit arra számítottam, hogy a nő és a fickó a túlvilági másaik segítségével fognak megküzdeni egymással