Edmond

Regisztráció: 2007. január 16. (17 év, 2 hónap)

Születési év: 1972

Dr. Dolittle 2.
2 2007-01-17 2,3
Don Juan DeMarco

3 2007-01-17 3,5

Kivétel nélkül harmadrangú színészek, ezért nem szavazok!

A Nagymenőkben szenzációs, de a Casinoban is fantasztikus. Nagyon tud szitkozódni, egyszer két óra káromkodásért Oscart kapott...
De a vígjátékokról sem szabad megfeledkezni! Vinny, az 1ügyű és a Tanulj tino! is kiváló Joe Pesci film.

Nem láttam a filmet, így nem mondhatok véleményt. De Nicholsont remek színésznek tartom.

Ismétlem: részemről a téma lezárva!

Rendben van, nem vagy nagyképű. Öntelt, beképzelt
viszont igen... Vagy kötekedő?
Részemről, téma lezárva!

Igazad van, tudnom kellett volna... Különben egyszerű filmrajongónak vallom magam, nem tartom magam filmkritikusnak. Így nem reagálok a csípkelődésedre. Viszont a nagyképűséget sosem szerettem...

Timon, neked köszönöm a segítséget!

2007-01-23 19:18:14 [A legjobb életrajzi film] Edmond #7

Nixonról megfeledkeztem! Talán Oliver Stone legjobb filmje, Anthony Hopkins ebben az alkotásban is zseniális. Tehát, véleményem szerint Nixon és Larry Flynt, a provokátor a legjobb életrajzi filmek. Amadeust nem láttam!

Én voltam a közkérdés kezdeményezője, s ezúton szeretnék elnézést kérni azoktól az okostojásoktól, akiknek nem tetszik.
Magasröptű kérdés, fidzsi toplista? Hát azért nem kell éppen ennyire lekicsinylően beszélni a magyar filmmekről. Középkategóriába tartozunk, ez nem vitás, de nekünk is van Jancsó Miklósunk, Sára Sándorunk, Gyarmathy Líviánk, Tímár Péterünk, volt Fábri Zoltánunk stb.
Ne fessük az ördögöt a falra!
Bocs, ha valakit megsértettem.

Minden évben napvilágot lát legalább 4-5 nagyon jónak (nem kiválónak) nevezhető alkotás. Ez történt 2006-ban is...
De összehasonlítva ezeket a sikeresebb filmeket a 2005-ös toppal (nem akarok címekkel untatni), talán gyengébbnek nevezhető a 2006-os, ezért adtam erős hármast.

Én is a Szerelmes Shakespearet mellett szavazok, de a Millió dolláros baby és a Chicago sem érdemelt Oscart. Máig sem értem, hogy miért nem Ryan közlegény vitte el a pálmát, Shakespeareval szemben... Nem vitás: ritkán díjazzák Oscarral az év legjobb filmjét!