The Hungarian

Regisztráció: 2006. december 27. (10 év, 7 hónap)

Születési év: 1986

3 2017-07-26 3,9
Abre los ojos
Nyisd ki a szemed!
4 2017-07-23 4,3

Harmadszori megkérdezés előtt másodjára is meg kéne előbb. Egyébként nem értem, mit vársz még, az igen érzékletesen megfogalmazott idézett részből világos, hogy a félelem kerülgette Zalabát, amit hirtelen és hangos effektusokkal aligha lehet elérni, azok csak gyors megijesztésre jók, ugye. Vagy azt szeretnéd kérni tőle, hogy konkrétan írja le a félelmetes jeleneteket? Mert hát azzal éppen azt rontaná el, ami miatt téged érdekelhet a film. Az első pár, egészen pozitív kritikát elolvasva már éppúgy biztos lehettél volna a megnézésében, ahogy én abban, hogy távol tartom tőle magam. :)

Elolvastad? És a kivonatban olvasható "Az Annabelle 2.: A teremtés az a típusú horrorfilm, amely szép lassan a nyakad köré kulcsolja hideg, fekete ujjait, hogy először csak finoman, nyugtalanítóan, de aztán egyre erőteljesebben szorítson, hogy mire észbe kapj, már bele is fulladj a saját félelmedbe." még változatlanul kérdezed, hogy ugye nem csak "jumpscare"-ek vannak benne? Hát, oké... :)

Cikkek menüpont, 1. cikk. :)

2017-07-06 21:19:27 Wonder Woman (2017) The Hungarian (4) #40

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik, a Suicide Squad végén is ott van ez a köszönetnyilvánítás. Akinek megvan, meg is nézhetné akár, hogy nem csal-e az emlékezetem...

előzmény: SoZi (#39)

2017-07-02 22:20:21 House (1985) / A ház The Hungarian (3) #2

Se elég horrorisztikus, se elég komikus, de azért megjárja. A Stranger Things ebből is nyú... izé... kölcsönöz.

2017-06-09 13:07:58 [Általános fórum] The Hungarian #6979

Egyetértek.

2017-04-22 16:34:32 [Általános fórum] The Hungarian #6943

Stallonénél és Harrison Fordnál is volt ilyen, én visszaállítottam a külön erre a célra feltöltött fotót.
De pl. most Tom Cruise-nál direkt meghagytam, hogy szemügyre vehesd.

2017-03-28 20:26:30 [Filmet keresek] The Hungarian #2112

Sziasztok, egy barátom keres két filmet, én sajnos nem ismerem meg őket a leírásból. Van ötlet? Köszönöm!

Van egy no, aki egy nagy tarsasagban van es a tarsasagban levo parbol a pasiival osszejar. Es a pasi bizonygatja, h elvalik a notol, de igazabol nem akar elvalni. Es jon egy pasi, egy normalis, akivel osszejon. De idiota a no es a nos pasit akarja igazabol. Ez a normalis pasi otthagyja, majd rajon, h vele szeretne lenni, de akkor mar keso. Es par honap utan, a film vegen egy kis udvarban talalkoznak, tolja a bicajt a lany, a pasi viszi a wc papirt, de vegul a pasi nemet mond neki.

Egy pasi a foszereplo, aki az agressziojat nem tudja kezelni, nincs onkontrollja. Emiatt is valt el a felesegetol. A kislanyat elviszi moziba, de ott egy morbid muveszfilmet tudnak csak megnezni, ettol kiborul es követeli vissza a penzt, mert szerinte a rendezo meglopta ot. Teljesen belehergeli magat ebbe es elmegy, felkeresi a rendezot, hogy igazsagot tegyen. A forgatas helyszinen meg is talalja, es a rendezo, egy önelégült pasi, leloki a magasbol. Cserebe, hogy ne pereljek be, belemegy, hogy az agressziv apuka reszt vehessen a kovetkezo filme rendezeseben. Amugy eleg szar filmjei voltak, csak eleg ontelt pasi es ezt nem akarta elfogadni. Vegul egesz jol sikeril ez a paros rendezes.

"De ilyen próbálkozások, mint a Bem, csak Pesten működhet egyelőre."

És valószínű marad is így, sokan azért nem vágynak arra, hogy illegálba' nyomuljanak.

És nyilván az Oscar-jelölések szépen fel is vitték az árát... gondolhatod, hogy ezt meg egy Asylum-vackot (amiket amúgy is csomagban vesz meg az ADS) nem ugyanazokkal a feltételekkel adnak el a jogtulajdonosaik.

előzmény: Korben (#26)