The Hungarian

Regisztráció: 2006. december 27. (10 év, 6 hónap)

Születési év: 1986

2 2017-06-08 2,4

2017-06-09 13:07:58 [Általános fórum] The Hungarian #6979

Egyetértek.

2017-04-22 16:34:32 [Általános fórum] The Hungarian #6943

Stallonénél és Harrison Fordnál is volt ilyen, én visszaállítottam a külön erre a célra feltöltött fotót.
De pl. most Tom Cruise-nál direkt meghagytam, hogy szemügyre vehesd.

2017-03-28 20:26:30 [Filmet keresek] The Hungarian #2112

Sziasztok, egy barátom keres két filmet, én sajnos nem ismerem meg őket a leírásból. Van ötlet? Köszönöm!

Van egy no, aki egy nagy tarsasagban van es a tarsasagban levo parbol a pasiival osszejar. Es a pasi bizonygatja, h elvalik a notol, de igazabol nem akar elvalni. Es jon egy pasi, egy normalis, akivel osszejon. De idiota a no es a nos pasit akarja igazabol. Ez a normalis pasi otthagyja, majd rajon, h vele szeretne lenni, de akkor mar keso. Es par honap utan, a film vegen egy kis udvarban talalkoznak, tolja a bicajt a lany, a pasi viszi a wc papirt, de vegul a pasi nemet mond neki.

Egy pasi a foszereplo, aki az agressziojat nem tudja kezelni, nincs onkontrollja. Emiatt is valt el a felesegetol. A kislanyat elviszi moziba, de ott egy morbid muveszfilmet tudnak csak megnezni, ettol kiborul es követeli vissza a penzt, mert szerinte a rendezo meglopta ot. Teljesen belehergeli magat ebbe es elmegy, felkeresi a rendezot, hogy igazsagot tegyen. A forgatas helyszinen meg is talalja, es a rendezo, egy önelégült pasi, leloki a magasbol. Cserebe, hogy ne pereljek be, belemegy, hogy az agressziv apuka reszt vehessen a kovetkezo filme rendezeseben. Amugy eleg szar filmjei voltak, csak eleg ontelt pasi es ezt nem akarta elfogadni. Vegul egesz jol sikeril ez a paros rendezes.

"De ilyen próbálkozások, mint a Bem, csak Pesten működhet egyelőre."

És valószínű marad is így, sokan azért nem vágynak arra, hogy illegálba' nyomuljanak.

És nyilván az Oscar-jelölések szépen fel is vitték az árát... gondolhatod, hogy ezt meg egy Asylum-vackot (amiket amúgy is csomagban vesz meg az ADS) nem ugyanazokkal a feltételekkel adnak el a jogtulajdonosaik.

előzmény: Korben (#26)

A Portban és az IMDb-ben nem érdemes. Jó példa erre a 2009-es Szar feka film "című" film esete (amit ezen oldalakon már korrigáltak, de mementója még fellelhető másutt).

A filmnek meg ráadásul még hivatalosan nincs is magyar címe. :)

Samuel L. Jackson már januárban elvitte az év legmókásabb nyitójelenetéért járó díjat.

Vin Diesel pedig tényleg komolyan gondolja, hogy ezt a szériát is feltámasztja hamvaiból. Ha az első film egy James Bond-átirat volt, ez a Mission: Impossible-re válasz. Hát, innentől minden csak a nézőkön múlik...

2017-01-09 16:03:00 [Megérdemelte-e az Oscart...] The Hungarian #9613

Igazából felesleges rágnunk ezt, mert eljutott mozijainkba. Régen viszont (mondjuk a '90-es években), ha ennyire nyomatták volna a díjszezonban a kis függetleneket, sokkal kisebb eséllyel kaptuk volna meg őket, úgy vélem.

előzmény: Vektor (#9611)

2017-01-09 15:59:55 [Megérdemelte-e az Oscart...] The Hungarian #9612

Bár a kérdést szántam a fontosnak, a választ kevésbé, a te válaszod második fele nagyon is rávilágít mondandóm lényegére: ha nem jutott volna el a híre, akkor nem hiányolhatnánk a mozijainkból se, nagy valószínűséggel. Tehát Vektor kérdése szerintem zsákutca, ez lett itt volna a mondandóm. :)

előzmény: Ágó (#9609)