-senki-

Regisztráció: 2006. december 18. (16 év, 1 hónap)

Születési év: 1987

4 2021-04-29 3,8
Clara

1 2021-03-27 ?

2022-12-25 09:37:53 Medicine Man (1992) -senki- (5) #4

Pont ettől jó. Erős karakterek, minden a helyén, vannak szituációk. jó setting, apró mondanó. Nem világmegváltó de jóval igényesebb zsánerfilm mint a mai átlag. Ugyanígy a szinkron is fantasztikus minden hang olyan megragadó orgánum amit ma egy filmbe nincs. Kristóf Tibor!

2022-09-24 23:16:28 The Square (2017) / A négyzet -senki- (3) #39

jók benne amiket írsz, de rettenetesen elnyújtott, sok az üresjárat. karakterfejlődésről beszélni erősen túlzásnak érzem.

Hát nekem nem jött át a zsenialitás. Van eseménytelen film amit szeretek, de itt nem nagyon jött át tartalom. A legjobb sorok mind Csehové, itt nagyon sok minden el van nyújtva. Amikor meg végül valami ki akar derülni, akkor inkább furcsaságot, meg ilyen olyan pszihés betegséget puffantottak el. Inkább pislogunk hogy most ezért? mint hogy összeállna. Nekem.

Igényesen összerakott film, amit a témából ki lehet abszolút kihozta. Izgalmas hogy inkább a férjet érezzük főszereplőnek. Sok apró hangulat keltő elem, igazán remek, nem szájbarágósan gazdagítja a hangulatot, mélységet ad történetnek. az x. kiöntött kávé, elesett stb. már kicsit azért mégis szájbarágósnak tünt, eggyel kevsebb elég lett volna

Az utószinkron néhol kicsit zavaró volt sajnos.

Műfajában remek. Klass stb. hasonlóhoz felnő az internet világának korában. Külön remek hogy nem egy oldalúan van feldolgozva a történet. Egyetlen nagyobb hiányosságot a végén éreztem.

Számomra a fajsúlyosabb zenéket nem ő írta benne hanem Henryk Górecki (Symphony No. 3, Op. 36 Lento-Cantabile) és Arvo Part.

Maga a film szép, de elviselhetetlenül túlnyújtott.

2020-05-25 18:52:16 El hoyo (2019) / A platform -senki- (3) #16

Jó alapötlet, de ahogy ilyeneknél lenni szokott, ez kevés ahhoz hogy egy történet legyen. A vége felé folyamatosan kamuzik, alibizik, nincs sok értelme szerintem. legalább annak örültem volna ha látni jobban hogy örülnek az alsóbb szinteken a kajának de még az se volt.

2020-05-04 22:06:20 Glory (1989) / Az 54. hadtest -senki- (4) #9

Újranézve azért számos üresség tátong a forgatókönyvben. Broderick és Washington csúcspontra felvezetőnek szánt dialógusa a tónál úgy ordít az ürességtől hogy az fáj...

-Nem önért harcolok. - Hát miért? - Nincs értelme. - Igaz. - Legyen valami értelme... akkor menjünk az erőd ellen meghalni!

egy hibátlan cipőt lehúz a lábáról ami alatt szarrá ment a lába... hát tényleg kell már cipőket szerezni.

Azért működik mert a "farkasság" nem egy bugyuta fantasy elem, hanem szimbólum. A minden ember lelke mélyén lévő rejtett kis dolog amit felfedez az ember ahogy felnő, egyszersmind óv a többi embertől, kitárulkozni. A két testvér a két utat járja be, és pont másként ahogy gondolnánk.

2020-03-08 23:06:17 All the Way (2016) / A végsőkig -senki- (4) #3

Korrekt politikai adok-kapok film, remek alakításokkal számos szerepben. Bryan Cranston valóban parádézik...!