szőke noémi

Regisztráció: 2006. október 26. (12 év, 12 hónap)

Nem: nő

2 2010-08-03 2,4
The Men Who Stare at Goats
Kecskebűvölők
4 2010-04-17 3,3
Marple: Why Didn't They Ask Evans?
Miss Marple történetei - Miért nem szóltak Evansnek?
3 2010-03-21 3,1
4 2010-03-07 4,3
The Twilight Saga: New Moon
Alkonyat: Újhold
3 2009-12-12 2,3

Számomra még mindig talány, hogy volt képes Claire Forlani három órán keresztül ugyanazt a rángatózó, mindjár-elsírom-magam arcot produkálni.Ezen kívül a film, bár az alapötlete jó, kivitelezésében rendkívül giccsesre és fölöslegesen hosszúra sikeredett. Én alapvetően romantikus alkat vagyok, de a tüzijáték alatti összeborulás a túlhangosított, kirobbanó zenével, és ahogy Brad Pitt rácsodálkozik lehulló könycseppeire....no ez már nekem is sok volt.

Nekem is elég sok letöltött filmem van, de azért akad pár eredeti dvd is.Ez utóbbiakat általában 500-1000 ft-ért veszem.Kb kéthetenként benézek a boltba, hogy van-e valami frissen leárazott darab.Rengeteg értékre bukkanhat az ember, ha van türelme végigszemezgetni.Mondjuk én nagyon élvezem is ezeket a felderítő hadjáratokat:)Legutóbbi szerzeményem "A bal lábam" c. film, 900 ft-ért akadtam rá és zseniális!

2008-04-26 11:25:40 Gladiator (2000) / Gladiátor szőke noémi (5) #14

Szíves elnézést kérek mindenkitől, az esetleges kellemetlenségért.Legközelebb körültekintőbb leszek, ígérem :P

2008-04-05 16:04:57 Evilenko (2004) szőke noémi (4) #3

Húzós téma, húzós film.Tegnap néztem meg, és még most is a hatása alatt állok. A film legnagyobb erőssége szerintem Malcolm Mcdowell játéka, aki hátborzongatóan hitelesen alakítja az őrült pedofilt.Az a jelenet a film elején, a kislánnyal,az osztályteremben...huh..meg az utolsó kihallgatásos se semmi.

2008-04-01 16:13:24 Donnie Darko (2001) szőke noémi (5) #26

Tegnap megint megnéztem (már századszorra:) és csak most tűnt fel,hogy mikor Donnie hazafelé bringázik a film elején, elmegy mellette Frank a piros kocsijával.Az ilyen finoman kidolgozott részletek miatt imádom ezt a filmet.No meg a fantasztikus zenéje se semmi!!

Nem tudja valaki,hogy honnan szerezhetném meg a Caligula c. filmet?

2008-03-21 14:06:54 Gladiator (2000) / Gladiátor szőke noémi (5) #10

Ja, és a csodálatos zenét se hagyjuk ki!

2008-03-21 14:04:15 Gladiator (2000) / Gladiátor szőke noémi (5) #9

Ha objektív akarnék lenni, csak négyest adtam volna a filmre, mert néhol azért megereszt egy-két hollywood-i klisét pl: a "volt egy Róma nevű álom" kezdetű duma, vagy amikor az emberek egyesült erővel viszik ki Maximus holttestét az arénából (és még a kissrác is odaszalad segíteni).Ezt leszámítva viszon elég hitelesre sikeredett,a csatajelenetek nagyszerűen kivitelezettek, a jelmezek és díszletek is teljesen korhűek. Joaquin phoenix zseniális az idegbeteg Commodus szerepében (min. Oscart érdemelt volna) de Russel Crowe sem maradt el tőle, nem is értem mire alapozzák egyesek azon kijelentésüket, hogy tehetségtelen.Ott van pl. az a jelenet,amikor hazaérkezik, és felfedezi a feleségét és a fiát a kereszten, számomra ez szívszorító volt.Összességében nagyon szeretem ezt a filmet, és még Lucilla magyar hangját is sikerült megszoknom a végére (ami egyébként szörnyen nem passzolt hozzá)

2008-03-14 14:11:57 Hair (1979) szőke noémi (5) #11

Hááháá!
Most mondhatnám azt is, hogy direkt írtam a rébusz szót a szuperlatívusz helyett, hogy teszteljem a figyelmeteket.De őszinteségi rohamom van, úgyhogy bevallom: rossz kifejezés ugrott be.
Ha behelyettesítitek a kérdéses rébusz szó helyére a már említett megfelelőt,értelmet nyer az előző hozzászólásom:))

2008-03-14 10:03:58 Hair (1979) szőke noémi (5) #9

Az egyik kedvenc filmem, már legalább százszor láttam.Mondom ezt úgy, hogy alapjáraton nem a musical a kedvenc műfajom.Ebben a filmben viszont minden összejött:a zene és a szöveg is zseniális (nem tudom hogy lehet zavarosnak titulálni...?...) nem beszélve a színészekről, akik remekül formálják a karaktereket.Csak rébuszokban tudok róla beszélni.A mondanivalója örökérvényű,korszakokon átívelő, és épp ezért a filmnek ott van a helye a klasszikusok sorában!