Timon

Regisztráció: 2006. október 5. (10 év, 11 hónap)

Rendezők: Alejandro González Iñárritu, Alexander Payne, Alfonso Cuarón, Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Buster Keaton, David Fincher, David Lean, David Lynch, Ethan Coen, Fritz Lang, Jim Jarmusch, Joel Coen, Jules Dassin, Kim Ki-duk, Luis Buñuel, Martin Scorsese, Miyazaki Hayao, Nicolas Winding Refn, Park Chan-wook, Paul Thomas Anderson, Quentin Tarantino, Richard Linklater, Sam Peckinpah, Sergio Leone, Sidney Lumet, Stanley Kubrick, Terrence Malick, William Wyler
Színészek: Humphrey Bogart, James Stewart, Lauren Bacall, Marlene Dietrich, Marlon Brando, Paul Newman, Vivien Leigh
Műfajok: animáció, dráma, film noir, horror, sci-fi, western
Országok: ausztrál, dán, dél-koreai, izlandi, japán

Születési év: 1987

4 2017-08-30 3,3
Ménilmontant

4 2017-08-29 3,8

2017-08-02 12:18:01 Béka-parti (2008) Timon (3) #2

A lenti link már nem él, itt nézhető.

2017-08-01 12:56:00 Ai no mukidashi (2008) / Love Exposure Timon (4) #31

Szinte katarzis :D Én amúgy furcsállottam, h. ennyire provokatív és tabudöntögető a téma, mégis sehol egy Taxidermiára hajazó maszturbálás, vagy h. Sono-nál maradjunk, a Hideghal szoftpornója. Marad a lightos obszcenitás, az erekció és bugyifotózás szintjén, talán a legbotrányosabb még a pénisztörés. :)
Persze fel lehet hozni pro-ként, h. a Love Exposure sok más mellett végülis egy tiniszerelemről szól, és Sono amúgy is épp eléggé kiélte a perverzióit más filmjeiben. :)

előzmény: dikalosz (#30)

2017-08-01 10:07:47 Ai no mukidashi (2008) / Love Exposure Timon (4) #29

Igazatok volt, sok mindent láttam már, de ehhez foghatót még nem. Teljesen egyedülálló, baromi komplex és intenzív négy órás élmény. Felsorolni is nehéz lenne, h. hány műfajt és témát vegyít, de eklektikusságáról röviden annyit, h. egy japán filmben Krisztus és Kurt Kobain simán megfér egy lapon. Egyelőre egy vaskos négyes, néha kicsit 'over the top' volt, de így is az egyik legeredetibb szerelmi történet.

2017-07-27 22:31:11 Dunkirk (2017) Timon (5) #37

Csak a hangját adta a filmhez, rádión keresztül beszélt a pilótákhoz.

előzmény: BalaKovesi (#36)

Kedvenc tagok véleményére adok, de nem befolyásol az átlag vagy a többség álláspontja. Ha nem tetszik, a magas átlagú klasszikust is lehúzom, és ellenkezőleg, pl. egy alacsonyra értékelt horrorra jó osztályzatot adok.

2017-07-01 14:17:16 Firebase (2017) Timon (4) #1

Itt megnézhető.

...ott önkéntesen megírhatod a téged érdeklő témát és felteheted (elvileg), itt viszont az admineket dolgoztatod a beküldött tétellel.

Itt is feltöltöttem, az összes elérhető adat megadását követően (imdb link, stb.) felkerült a kérések közé. Csak ahhoz, hogy látható legyen az oldalon, admin engedély szükséges. Hogy ezek után mennyi munka van még velük az elfogadás előtt-után, arra nincs rálátásom.

előzmény: hhgygy (#11840)

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi a szabály illetve mi alapján döntetik el, hogy melyik stand-up comedy kerül fel az oldalra?
A közelmúltban kértem két 'Netflix Original' stand-upot (Sarah Silverman és egy másik, kevésbé ismert női komikus), pár napig várakoztak a feltöltésre váró filmek között, utána törölve lettek.
A szintén Netflix-es 'Louis C.K. 2017' ugyanakkor átment a rostán, a korábbi stand-upjaiból is elég sok osztályozható. George Carlin-tól is pl. több régebbi fellépés értékelhető.
Én úgy gondolom, h. ezek az egészestés, Netflix-en vagy bárhol máshol debütáló stand-upok megférnének az oldalon. Ha pedig mégsem, akkor mi az oka? Vagy csak én értékelném őket szívesen, és rajtam kívül senkit sem érdekelnének? :)

A Get Out-nál Caleb Landry Jones-t a böngésző fagyása miatt véletlenül többszörösen adtam hozzá a szereplőkhöz. Kérlek töröljétek a felesleges sorokat. Köszi!