Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (18 év)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Klaus Kinski, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981
Lakhely: Budapest, XI. ker

Il consigliori
Counselor at Crime
4 2022-04-17 ?
Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec
Adéle és a múmiák rejtélye
2 2022-04-17 2,9
3 2022-03-07 3,8
Napoli spara
Weapons of Death
4 2022-02-22 ?

Olyan mintha az Alkonyatot és a Piroska és a farkast összemixelték volna! Kínosan bárgyú és unalmas film, de legalább a Piroskánk kellően látványos dekoráció!

A nyítójelenet az jó volt, azzal nem volt gond! DE (!!!!) tök feleslegesen szembemegy a Bond világgal!

Mi a francnak kellett megölni Felixet? Blofeldet? (ráadásul az ő esetében ez még kritikátlanul gyenge is lett) Magát a JB-ot? Arról meg már ne is beszéljünk, hogy a gyerek behozatala is teljesen felesleges volt...

Tényleg nem akarok gonosz lenni, de talán a 3. leggyengébb rész számomra a szériában (1. Halj meg máskor 2. Holdkelte).

előzmény: Ágó (#25)

Borzalmasan rossz lezárása a DC érának! Feleslegesen elnyújtott játékidő, gyenge történet, jellegtelen Bond lány, idegesítő új 007 és úgy kb. semmi se klappol igazán ebben a részben!

2021-10-01 20:58:50 Elk*rtuk (2021) / The Cost of Deception Ivan/ (?) #16

Azért nagy szükség van egy újabb kurzusfilmre, na! Úgy látszik vannak dolgok amik nem mennek ki (sajnos) a divatból!

Fantasztikusan jó tempója és hangulata van, de a végét nagyon összecsapták, az utolsó képkockák meg egész egyszerűen vállalhatatlanok. Kár érte, mert az utolsó kb. 5 percig közel állt a zseniálishoz...

2021-09-16 22:25:15 Schumacher (2021) Ivan/ (4) #3

Hillnek tisztelet jár valóban, bár az ő síkeréhez Senna halála (is) kellett sajnos. Nyilván a sors ezt hozta és bármenyire szeretem az angolt, Senna ha nem hal meg, a büdös életben nem lett volna VB esélyes! (legalábbis Senna csapatársaként biztos nem).

előzmény: Edwest12 (#1)

2021-09-16 22:22:01 Schumacher (2021) Ivan/ (4) #2

Nagyon emlékeztet megvalósításban a hasonló tematikájú Senna filmre. A különbség annyi csupán, hogy az lényegesen jobban volt elkészítve. Nekem itt az arányokkal súlyos bajom volt! Kb. a 3.-ik VB címig egész informatív, aztán egy huszárvágással lekeverünk mindent. A maradék 4 vb cím az szinte semmi időt nem kap. A visszavonulásról és az újra visszatérésről is alig alig kapunk valamit. Aztán jön a baleset, és pár perc és vége is. Ez igy nekem pedig igen igen messze van a tökéletestől!

7/10 (jó indulattal)

Nem volt vele semmi gond, (bár messze nem én vagyok a célközönség) de tulajdonképpen nem értem mi a franc értelme volt remake-elni egy 2-3 éves sorozatot?!

Tomas Milian! A Nico Girardi széria mindent visz :)

2021-07-20 08:07:57 L'insegnante (1975) / Sexy Schoolteacher Ivan/ (3) #1

Borzasztóan nagy baromság ez valahol, de itt van Edwige Fenech és ő egymaga megmenti a megmenthetőt!