Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (13 év)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Dino Risi, Ingmar Bergman, John Ford, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone
Színészek: David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Gregory Peck, John Wayne, William Shatner

Születési év: 1981
Lakhely: Budapest, XI. ker

Thomas & Friends: Sodor's Legend of the Lost Treasure
Thomas a gőzmozdony - Az elveszett kincs legendája
2 2017-05-20 ?
Mil sexos tiene la noche
Night of 1000 Sexes
Der heiße Tod
99 Women
2 2017-05-09 ?
The Whole Ten Yards
Már megint bérgyilkos a szomszédom
2 2017-05-08 2,8
2 2017-05-04 ?
The Boogey Man
The Boogeyman
2 2017-05-03 ?

Piszok nagy baromság, de nem lehet nem szeretni!

2017-05-03 22:46:20 The Boogey Man (1980) / The Boogeyman Ivan/ (2) #1

Egész hangulatos valaminek indul, de aztán nagyon hamar kipukkadt. Túl rövid, és ahhoz képest baromira lassú a felvezetés, a vége meg legalább baromira összecsapott.

2017-05-01 17:22:12 Mother Died (2012) Ivan/ (3) #1

Egyszerű, de mégis igazán ütős végkifejlettel bíró zombifilm!

Itt megnézhető....

2017-04-26 07:01:41 Profondo rosso (1975) / Mélyvörös Ivan/ (4) #54

Suspiria nekem nagy csalodás volt. A Mélyvörös meg ott van valahol a 3-4 helyen Argentotól nálam.Az igazi bajom az, hogy valamilyen szinten mindkét film zseniális, de ha megnézed itt is ugyanazt hasznosította és ada el újra a rendező, mint a Kristálytollúnál. Van egy hős aki látott valamit, és ezt tudja is, de a tudatalatti rétegéből nem tudja előhozni az emlékeket.

2017-04-25 23:15:27 Profondo rosso (1975) / Mélyvörös Ivan/ (4) #52

A Kristálytollú madár tényleg erősen ajánlott kategória! Argento simán legerősebb filmje!

Mi köze ennek az Igazság Ligájához? Kb. 3 percet, ha szerepelnek benne, akkor sokat mondok! Batman epizódnak még valahogy elmenne, de annak is minek? Hihetetlen módon gyenge agymenés mindenféle új dögunalmas és jellegtelen szerzettel, ráadásul mikor Merlin a varázsló is bevetésre került a történetben, ott már komolyan csak a fejemet tudtam fogni. Igazi bűntető film, de legalább viszonylag rövid…

Egész jó film is lehetne, ha picit visszafogottabb lenne, és picit mérsékeltebben rajongana Franciaországért és a vasutasokért. Ez így viszont időként rendkívül sok és ízléstelen számomra.

Néhol egész hangulatos (Bruno Nicolai zenéje sokat hozzá tesz ehhez) agymenés, bár azért ezt egynél többször szerintem a kutya se akarja látni. Az viszont tény, hogy Franco Mester ha rendezni nem is nagyon tudott, legalább a színésznők kiválasztása terén rendre kiváló munkát végzett :)

Minden kétséget kizáróan az egyik legordenárébb Drakula (+ Frankeinstein + Farkasember) film, amit valaha is láttam. Mondjuk Jesús Franco film révén sok elvárásom nem igazán lehetett, de legalább azt is sikerült jócskán alulmúlnia.

Ebben sokkal több lett volna! II János Pál élete elég izgalmas és jelentős volt, hogy film legyen belőle, de ehhez alapvetően egy baromira karakteres és jó színész kellett volna. A forgatáskor a harmincas évei elején járó Piotr Adamczyk ugyan nem teljesen tehetségtelen, de érthető módon baromira hiteltelen az ötvenes évei végén, hatvanas évei elején járó pápa szerepében. Ráadásul a sminkesek is erőlködhetek volna még egy picit...