Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (19 év, 10 hónap)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Klaus Kinski, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981

3 2023-04-23 3,1
Google Assistant: Home Alone Again

2 2023-03-04 3,1

2023-03-03 11:32:24 [Tévésorozatok] Ivan/ #4268

Mindig lehet nemet mondani! Az, hogy akkor nem kapsz szerepeket és sztár se leszel talán soha az meg más kérdés. Ha meg valaki azt választja, hogy az akar lenni, bármi áron az így járt! 20 - 30 év után meg amikor már sztár s elkezdene ezen nyilvánosan siránkozni vagy bánkódni inkább menjen el egy lélekgyógyászhoz... Mindenki jobban járna szerintem!

2023-03-03 09:13:53 [Tévésorozatok] Ivan/ #4259

"Túl azon, hogy a metoo a legfontosabb és legjobb dolog, ami Hollywoodban történt a XXI. században, nem nagyon értem, mi köze ehhez a témához, hisz mindaz, amiről most beszélünk, rég folyamatban volt 2017 előtt."

Ne haragudj, de erre nehéz mit írni... Mi a jó abban, hogy rögtönítélő bíroságok tönkre teszik egy élet munkáját? Azt aláírom némelyik egy gazember, de azon "áldozatokról" sincs egy picivel se jobb véleményem, akik 20-30 év után szolnak az őket ért attrocitásokról, mikor már befutottak! Mindig van választási lehetőség, lehetett volna 20-30 éve (is) nemet mondani, ha nem tetszik. Az meg, hogy beválalta utána sztár lett s évekkel késöbb hisztizik a "traumája" véget egy-egy "áldozat" az nekem gyomorforgtó.

2023-03-03 00:54:12 [Tévésorozatok] Ivan/ #4251

"Hollywood bele van ragadva a múltba, szinte minden valami régi IP-nek a remake/rebootja, feldolgozása, adaptációja - és hát régen kis túlzással minden karakter alapjáraton fehér, hetero férfi volt (megint csak: talán egyetérthetünk abban, hogy ez nem volt helyes)."

Márpedig teljesen helyes volt az úgy! Az volt az akkori uralkodó világrend, nyilván az akkor készült alkotások ezt képezték le.

2023-03-03 00:46:11 [Tévésorozatok] Ivan/ #4250

"Hollywood igyekszik követni az idők szavát, diverzebb lenni, megjeleníteni olyan társadalmi csoportokat is a vásznon/tévén, amik szerves, spontán részét képezik a világnak, főleg Amerikában, és amiknek korábban nemigen osztottak lapot (talán egyetérthetünk abban, hogy ez a törekvés helyes, ha nem, eleve nincs miről beszélnünk)."

Nyilván nem osztottak lapot, tekintve alacsonyabb rendű / besorolású kasztok voltak. Nyilván ez azóta változott, de nem szerencsés akkor se ami most zajlik. Rohadtul túl van tolva a bicikli, és átment az egész egy nevetségesen szélsőséges helyzetben. Az egész valahol a Me Too mozgalommal durvult be igazán. Nos annak a mozgalomnak szerintem sose lett volna szabad ilyen formában megszületnie...

2022-07-04 11:48:55 Wonder Woman 1984 (2020) Ivan/ (1) #28

Igazi nagy költségvetésű címeres gagyi! Az egyetlen amiért hajlandó vagyok rá egyesnél jobbat adni az az, hogy Gal Gadot felettébb szórakoztató amikor rohangál és bohóckodik a lasszójával!

2022-07-04 11:44:08 The Lake House (2006) / Ház a tónál Ivan/ (1) #31

Újranézve még kínosabb, mint volt 15 éve! Tele logikátlansággal, harmatgyenge karakterekkel és úgy az egész filmre jellemző az érdektelenség. Egyetlen előnye a viszonylagos rövidsége, de azért ez nálam édes kevés bármire!

Olyan mintha az Alkonyatot és a Piroska és a farkast összemixelték volna! Kínosan bárgyú és unalmas film, de legalább a Piroskánk kellően látványos dekoráció!

A nyítójelenet az jó volt, azzal nem volt gond! DE (!!!!) tök feleslegesen szembemegy a Bond világgal!

Mi a francnak kellett megölni Felixet? Blofeldet? (ráadásul az ő esetében ez még kritikátlanul gyenge is lett) Magát a JB-ot? Arról meg már ne is beszéljünk, hogy a gyerek behozatala is teljesen felesleges volt...

Tényleg nem akarok gonosz lenni, de talán a 3. leggyengébb rész számomra a szériában (1. Halj meg máskor 2. Holdkelte).

előzmény: Ágó (#25)

Borzalmasan rossz lezárása a DC érának! Feleslegesen elnyújtott játékidő, gyenge történet, jellegtelen Bond lány, idegesítő új 007 és úgy kb. semmi se klappol igazán ebben a részben!

2021-10-01 20:58:50 Elk*rtuk (2021) / The Cost of Deception Ivan/ (?) #16

Azért nagy szükség van egy újabb kurzusfilmre, na! Úgy látszik vannak dolgok amik nem mennek ki (sajnos) a divatból!