Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (14 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981

Whiplash

3 2018-07-18 3,9

2018-08-05 21:00:38 Love, Simon (2018) / Kszi, Simon Ivan/ (2) #33

2018-07-23 20:43:47 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23821

Ez egy jó hülye példa volt..

előzmény: kaamir (#23819)

2018-07-23 20:28:01 Love, Simon (2018) / Kszi, Simon Ivan/ (2) #31

"Ja, giccses volt, meg túlzó a vége, de én valahogy meg tudtam ezt bocsátani neki. Nem tolták a képembe végig a meleg propagandát (vagy nem erőszakosan) és az az igazság, hogy így teljesen fogyasztható volt. "

Ebben egyetértek, csak az utolsó fél óra ízléstelenségeit én nem tudom ennyire megbocsátani. Addig simán jó lett volna nekem egy 5/10-re. Mint írtam beton középszer, de az az utolsó fél óra sokat rontott az összképen.

előzmény: HejjaX (#30)

2018-07-23 19:59:25 Love, Simon (2018) / Kszi, Simon Ivan/ (2) #29

Nem csak azzal volt a baj. Mondom, az utolsó fél óráig egy átlagos nem túl kiemeledő vígjáték volt. Nekem az utolsó fél óra tette be a kaput. Elöször az anyuka hatásvadász nagymonologja aztán apukával való beszélgetés, ahol a srác elmondja, hogy 13 (!!!) éves korától tudja, hogy meleg, majd a végén ez a mindenki megbocsát egy blog bejegyzés után neki és egy emberként szurkol neki, hogy meglelje a szerelmét aki azt se tudja ki a rák. Majd mikor ez megtörténik mindenki odáig van és tapsol Nos ezek miatt a végét egy igen gusztustalan giccses valaminek gondolom, ami az osztályzatomra is kihatással volt.

előzmény: HejjaX (#28)

2018-07-23 16:47:38 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23756

Na és, ha perel? 20-30 éves vádakat nagyon nehéz tisztázni. De pereljen és akkor mi van? Évekig elhuzodik, és még inkább az emberekben lesz, hogy zaklató. Általában ha megvádolnak ilyenel, hiába mentenek fel a bélyeg ott marad rajtad. Pl. Michael Jackson (igaz ez zene ipar, de az azért hasonló) esetei nem ezt bizonyítják?

előzmény: kaamir (#23751)

2018-07-23 16:40:24 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23749

Ha az lenne az árra, hogy szembeköpjem magam az előbbre jutás végett akkor vagy pályát választanék, vagy tudomásul venném, hogy nem jutok előbbre. Mindig van választási helyzet, és ismerve magamat remélem tudnék helyesen dönteni. Ha pedig nem,az nem jelentené azt, hogy igazam van, csak azt, hogy nincs elég erős tartásom.

előzmény: kaamir (#23730)

2018-07-23 15:15:54 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23728

Szerintem itt van, hogy nem fogunk egyet érteni.

"Ez valóban nem erőszak, ez szexuális visszaélés, ami miatt szintén megrohadhatnak ezek az emberek, akik elkövették."

Hivhatod annak, de szerintem ez csak azt jelzi, hogy kiben van tartás és kiben nincs. Ha egy szerepért valaki, hajlandó kurválkodni akkor ott szerintem nincs áldozat. Nem az élete függött tőle. Ha meg nem tud nemet mondani, mert annyira kell egy szerep neki, évekkel később ne sírjon a múltja miatt. Ilyenkor ugyanis utolag szerinted kit kéne elítélni? Az ajánlattevő, csúnya szexuális ragadozót? Nos én azt mondom, ha elítéljük őt utána beszélgessünk az elszenvedő sztárral is. Kérdezzük meg tőle, mit köszönhetett az életében annak a szerepnek vagy azt, hogy élete során hányszor volt hajlandó kurválkodni azért, hogy előbbre jusson?

előzmény: kaamir (#23727)

2018-07-23 14:52:22 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23726

"De ezeket a dolgokat semmiképp nem mosnám össze."

Ugyanaz csak más megközelítésben!

"Ezekben az esetekben én maximálisan támogatom, hogy ősrégi történetek jöjjenek csak felszínre, legyen belőlük hatalmas balhé, és az elkövetők ne élvezhessék ebül szerzett luxuséletüket a továbbiakban."

A szexuális zaklatással az a baj, hogy ennyi idő után nehéz bizonyítani. Ha megtorlást akar az illető az elkövetés után van lehetősége rá. Ha akkor hallgat évekkel később ne jöjjön elő vele szerintem...

20-30 ével ezelött is ugyanolyan megítélése volt a nem erőszaknaknak, mint most. Ha valaki megtette és rábizonyították akkor bizony ment a börtönbe. Szóval ezt nem fogadom el. Az meg, hogy pályakezdő szinészek / színésznők az elöbbre jutás reményébe hajlandók bizonyos dologokra, az meg más lapra tartozik. Az ugyanis nem erőszak szerintem. Ott van lehetősége az iletőnek, ha nemet mond max lehet bukja élete nagy lehetőségét. De ha meg megtörtét és ez által meg befutott az illető utolag ne sírjon, hogy fiatalon miket csináltak vele...

előzmény: kaamir (#23720)

2018-07-23 14:42:31 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23721

A másik fele amit nem értesz az megnézhető Gunn esetében is. Poénkodott bizonyos tabu témákkal. Ok, rossz gyerek volt, de ott helybe senki nem szólt érte. Aztán később igen, de bocsánatot kért. Minden ok, majd most újra elővették. A gond az, hogy lehet ízléstelen volt, de azért büncselekményt nem követett el. Kis tulzással, úgy hurcolják meg mintha elkövette volna ezeket a tabu témákat ás nem csak poénkodott volna vele. Komolyan mint a zaklatásos ügyeknél. Egy kalpba rakták a bunkón probálkozó sztárokat azokkal aki tényleg erőszakoltak. Ehez meg az álomgyár rendesen aszisztál ahelyett, hogy összefognának és azt mondanák eddig és ne tovább. A következő amúgy mi lesz? Ha pár éve elsütöttél egy szőke nős vagy zsidó viccet máris több év letöltendő? VICC!!!

2018-07-23 14:32:00 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ivan/ #23719

Eztért írtam, hogy társaik. Ma az az új dívat, hogy elkövetsz valmit ami amúgy rengetegen tudnak, de semmi következménye. Azt egy idő után megjelenik egy beteges kis csoport aki felkarolja az "ügyet" és csinál belőle egy kiadós lejárató kampányt. Nem az elkövető csoport neve a lényeg hanem a ténykedésük ami majdnem mindig ugyanúgy zárul. Találnak valakinek valmit a multjában (sok esetben nem is volt titok) majd utána ezt szenzációként tálalva kicsináljak az illetőt.

előzmény: kaamir (#23718)