Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (17 év, 6 hónap)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Klaus Kinski, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981

L'homme blessé
A sebesült ember
3 2021-10-01 ?
Thomas: Hero of the Rails
Thomas és barátai: A sínek ura
2 2021-10-01 ?
Un meurtre est un meurtre
A halott asszony visszatér
4 2021-09-30 ?

2021-10-01 20:58:50 Elk*rtuk (2021) / The Cost of Deception Ivan/ (?) #16

Azért nagy szükség van egy újabb kurzusfilmre, na! Úgy látszik vannak dolgok amik nem mennek ki (sajnos) a divatból!

Fantasztikusan jó tempója és hangulata van, de a végét nagyon összecsapták, az utolsó képkockák meg egész egyszerűen vállalhatatlanok. Kár érte, mert az utolsó kb. 5 percig közel állt a zseniálishoz...

2021-09-16 22:25:15 Schumacher (2021) Ivan/ (4) #3

Hillnek tisztelet jár valóban, bár az ő síkeréhez Senna halála (is) kellett sajnos. Nyilván a sors ezt hozta és bármenyire szeretem az angolt, Senna ha nem hal meg, a büdös életben nem lett volna VB esélyes! (legalábbis Senna csapatársaként biztos nem).

előzmény: Edwest12 (#1)

2021-09-16 22:22:01 Schumacher (2021) Ivan/ (4) #2

Nagyon emlékeztet megvalósításban a hasonló tematikájú Senna filmre. A különbség annyi csupán, hogy az lényegesen jobban volt elkészítve. Nekem itt az arányokkal súlyos bajom volt! Kb. a 3.-ik VB címig egész informatív, aztán egy huszárvágással lekeverünk mindent. A maradék 4 vb cím az szinte semmi időt nem kap. A visszavonulásról és az újra visszatérésről is alig alig kapunk valamit. Aztán jön a baleset, és pár perc és vége is. Ez igy nekem pedig igen igen messze van a tökéletestől!

7/10 (jó indulattal)

Nem volt vele semmi gond, (bár messze nem én vagyok a célközönség) de tulajdonképpen nem értem mi a franc értelme volt remake-elni egy 2-3 éves sorozatot?!

Tomas Milian! A Nico Girardi széria mindent visz :)

2021-07-20 08:07:57 L'insegnante (1975) / Sexy Schoolteacher Ivan/ (3) #1

Borzasztóan nagy baromság ez valahol, de itt van Edwige Fenech és ő egymaga megmenti a megmenthetőt!

Csak jól kell promozni és máris nem nehezen hozzáférhető! Lásd anno pl. az Emberség című műremeket :)

Tulajdonképpen számomra érthetetlen, hogy a Nico Giraldi sorozatot anno a szocializmusban miért nem hozták be hozzánk?! Egy közepesen erős szinkronnal lazán a BS & TC filmek népszerűségét is hozhatta volna a széria! Tomas Milian baromira laza, és szórakoztató ráadásul tele van a film imádnivaló egysoros gyöngyszemekkel is!

Itt az előzetese, hátha más is kedvet kap hozzá :)

Jó ideje elmerülve az olasz bűnügyi filmek világában, lassan kijelenthető, hogy az olaszoknál jobban senki nem forgatott soha jobban autósüldözéses jeleneteket! Mindegyik ilyen jellegű filmre jut legalább egy, ha nem több és élvezet nézni minden pillanatát! Ez a film pedig ilyen téren még az igen magas szintnél is tovább megy egy picit! Tökéletes szórakozás, remek tempóval és jelenetekkel!

Kedvcsinálónak közel 10 perc ebből a kis gyöngyszemből :)