Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (14 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981

3 2018-06-19 3,2
Umi ga kikoeru
A tenger zúgása
4 2018-06-10 3,4
To aru hikuushi e no tsuioku
A hercegnő és a pilóta
4 2018-06-08 ?
Secret of the Wings
Csingiling: A szárnyak titka
3 2018-06-08 3,4
Süsü, a sárkány

5 2018-06-07 4,3
Ookami kodomo no ame to yuki
Farkasgyermek
5 2018-06-05 4,2

2018-06-24 21:42:49 Ant-Man (2015) / A Hangya Ivan/ (2) #62

Bámulatosan ostoba film, tele mindenféle őrültséggel. Az egész azonban ennek ellenére is nézhető (szigorúan) egyszer Michael Douglas véget, aki 70 felett is eszméletlenül karizmatikus tud lenni. Egyébként azt nem értem, ezt a szart miért így kellett bevezetni? Az Ant-Man egy futottak még kategóriájú Marvel hős, akinek eredet történetét csak az igazán elborult geekek ismerik. Minek akkor ez így? Miért nem az eredeti Hangya (Dr. Hank Pym) történetét dolgozták fel? Ez így azért sokat ront az amúgy se erős összképen szerintem.

2018-06-19 18:06:09 The Interpreter (2005) / A tolmács Ivan/ (3) #10

A buszos jelent sor miatt a közepes. Elképesztő feszültség van abban a pár percben, amit sajnos se előtte se utána nem képes prezentálni a film. Ez csak azért kár, mert ebben a történetben szerintem ennél lényegesen több potenciál lett volna.

Borzalmasan jellegtelen valami, amit tovább ront, hogy az animáció szerintem ritka randa lett. Meg nem mondanám, hogy ez '60-as évekbeli disney (hiába csak rövidfilm)....

2018-05-19 20:40:12 [Általános fórum] Ivan/ #7429

ok, és?????

előzmény: Demóna (#7428)

A Batman: Gotham by Gaslightot azért ajánlom figyelmedbe! Sok hülyeség van benne, de annak legalább van egy erős atmoszférája és kellően sötét.

Ezt minek? Ha ez így megy legközelebb remélem már Dodó Kacsa és Tapsi Hapsi lesz társítva a DC Comic rajzfilmjeivel. Szánalmas és roppant kínos alkotás minden vonatkozásában!

Ezt talán nem kellett volna erőltetni... Elképesztően gyenge forgatókönyv, és valljuk be az első részben megismert karakterek kellően jelegtelenek és unalmasak voltak, tehát semmi szükség nem volt felhúzni rájuk egy új történetet.

Ezt leszámítva semmivel se rosszabb mint az. Javára írom, hogy nem kaptam a képemben mindenféle ízléstelen dalbetétet és így egálban is vagyunk nagyjából!

előzmény: o0o (#1)

Jean Gabin menti meg az egészet a totál élvezhetetlenségtől. Kiszámítható és a műfajhoz képest néha dögunalmas jelenetek, néhol csapnivaló színészi játék (Gert Fröbe utlolsó dámai jelente tragikusan komikusra sikeredett) és egy szerintem elképesztően gyene finálé, amit ez a film magáénak tudhat. Gyenge közészer jóindulattal…

Néhol meglepően élverzetes és szórakoztató, és éppen ezért sokkal elnézőbb lennék vele, ha nem egy ST film lenne ez. Így viszont nem tudok eltekinteni attol, hogy gyakorlatilag azt vették el belőle ami általában a régi ST filmek sajátja volt. Ez igy egy szimpla akciófilm, ami tényleg élvezhető ugyan, csak köze nincs ahoz, aminek kéne, hogy legyen.