Ivan/

Regisztráció: 2004. április 29. (15 év, 1 hónap)

Bemutatkozás

Nyugalmazott szerkesztő :)

Rendezők: Alfred Hitchcock, Billy Wilder, Clint Eastwood, Dario Argento, Dino Risi, Fábri Zoltán, François Truffaut, Fred Zinnemann, Ingmar Bergman, John Ford, Martin Scorsese, Michael Curtiz (Kertész Mihály), Oliver Stone, Stanley Kramer, Werner Herzog
Színészek: Alain Delon, Arnold Schwarzenegger, Cary Grant, Clint Eastwood, David Hasselhoff, Dolph Lundgren, Grace Kelly, Gregory Peck, Humphrey Bogart, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, John Wayne, Klaus Kinski, Simone Signoret, Sylvester Stallone, William Shatner

Születési év: 1981

Rablópártok

4 2019-04-26 4,1
Amadeus

4 2019-04-22 4,4

Néha meglepő, hogy egy ilyen kaliberű filmet, ennyire nem ismernek sehol. Elképesztően szép film, egy igazi ismeretlen gyöngyszem kategória!

Itt megnézhető: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=Q-JadTdVuRk

Egy pillanatra azt hittem rám érteted, de aztán úgy ítéltem meg, hogy ez egy igazán dicséretes önkritika Pam Grier csöcseinek legnagyobb magyar rajongójától! Remélem nem tévedtem :)

Sose késő megpróbálni felnőni :)

Unalmasnak nagyon nem mondanám! Nekem egyedül ami (igaz az nagyon) nem tetszett, hogy Simone Signoret karakterében bizony jóval több lehetőség lett volna! Kár, hogy ezt a készítők nem ismerték fel, mert az rengeteg plusszt adhatott volna a filmnek.

előzmény: [: Azuroo andrew :] (#1)

Kb. az összeset és örökkre. Túl primirív 99%-ban az összes Batman kivétel. Az ő karakterében van lehetőség, ha valaki képes lenne Tim Burton stilusában újraértelmezni. Mindenesetre ha mindenképpen választani kéne ezek a dobogosok nálam! 1. Pókember - latexruhás hülyegyerek, fárasztó poénkodásokkal! 2. Csodanő - mit mondjak, a női szuperhősőket, ha lehet méginkább megvetem. 3. Vasember - leginkább Robert Downey Jr. véget kéne eltüntetni! Fájdalmas látni, hogy egy tehetségesebb színész mikét cseszi el a karrierjét egy ilyen hülye sorozattal.

"Bruno Nicolai a giallok egyik legemlékezetesebb témáját hozta." Így van, pont most boszankodom, hogy az 1 hónapja erre a filmzenére leadott vinyl rendelésemet éppen törölték :(

2019-05-01 08:45:21 Room at the Top (1959) / Hely a tetőn Ivan/ (5) #2

Tökéletesen egyetértek minden szavaddal. Az egyik legtökéletesebb alkotás, (minden téren) ami sajnálatos, hogy ennyire ismeretlen a KT közönsége előtt.

10*/10

2019-05-01 08:33:27 Rablópártok (2019) Ivan/ (4) #2

Tök korrekt doksi, informatív és lényegre törő! Egyedüli bajom Gulyás Márton személye. Néha egész egyszerűen túl sokk, a kevesebb több lenne az ő esetében.

Nagyon nem Disney és nem is nagyon jó! Valahogy az egész összecsapottnak tűnik és ötlettelenek. A karakterek semmilyenek a történet pedig szintén nem túl erős. Nem csodálom, hogy a mai napig ez az egyik legkevésbé ismert egészestése az egérgyárnak, mert ha nem ők csinálták volna mára még ennyien se ismernék.

2019-04-14 23:58:18 Dreamcatcher (2003) / Álomcsapda Ivan/ (2) #12

Kb. Morgan Freeman miatt nem vágom rá a karót! Értelmezhetetlen jelenetek, amiknek oka a szerintem az elképesztően szar rendezés és pocsék forgatókönyv. A vége meg...