bubu_

Regisztráció: 2006. június 6. (17 év, 9 hónap)

Wonder Woman

5 2017-02-17 3,9
Doctor Strange

4 2017-02-17 3,4
The Secret Life of Pets
A kis kedvencek titkos élete
4 2017-02-17 3,3
3 2017-02-17 3,0
Captain America: Civil War
Amerika Kapitány: Polgárháború
3 2017-02-17 3,6

A színészi játék egy-két kivételt tekintve borzalmas, a történet lassú, a végét ha nem is az elejétől, de az utolsó 10 percben ki lehet találni, de genre teremtő alapmű.

2007-06-26 22:44:32 Spider-Man 3 (2007) / Pókember 3. bubu_ (3) #37

Naszóval. Megnéztem. 3 szóval tudom jellemzni ezt a filmet: EZ NEM PÓKEMBER! Én nagy rajongója vagyok a képregényeknek, az egyik kedvencem Pókember. Az eddigi filmek tetszettek, egész jól eltalálták néhol, bár Tobey-t sohasem tudtam elfogadni. És a 3. részben rátesz egy lapáttal: Pókember/Peter Parker egy vicces, még ha vesztésre áll akkor is folyamatosan poénkodó hős. Tobey karaktere olyan messzire áll az eredeti figurától, hogy a Makó-Jeruzsálem távolság közelről sem fejezi ki. Mary Jane is valami eszméletlenül ki lett herélve (egy pici képzavar), de ezt az összes karakterre elmondhatom. Jó-jó nem muszály hűnek maradni annyira az eredeti anyaghoz, de akkor legalább JÓ karaktereket alkottak volna, de mind töketlen, és folyamatosan irracionálisan változnak a jellemek (mintha Barátok köztet néznék). A látvány tényleg eszméletlen, de a sztori hülyeségeit nem tudja elfelejtettni. Az eredeti fekete ruhás történet teljesen lebutított, végletekig stilizált változatát kapjuk, mintha csak az lett volna a feladatuk: "gyerekek, csinálni kéne egy 3. pókit. Legyen a fekete ruhás sztori. Azt vinnék mint a cukrot. De ne bonyolítsuk túl, kérjük meg valamelyik gyerekkönyv íróját, hogy csinálja meg a forgatókönyvet." Egy pár pozitívum: Harry jellemváltozása egész kevéssé volt erőltetett, már-már hihető volt. Homokember karaktere egész jó lett, bár a hatalmas szörnyé alakulás pont a végén abszolút kilógott az addigi és utána lévő jellemfejlődéséből. A béke tetszett, de mint mondtam elég érthetetlen azután hogy azelőtt 1 ütés hiányzott hogy kinyírja mindenki kedvenc falmászóját. Venom pedig egy szóra sem érdemes. Így összecsapni Pókember egyik legnagyobb ellenfelét! Pedig nem vagyok nagy rajongója, Dr. Octopust sokkal jobban szeretem, de az tény, hogy a fekete ruhának, később pedig Venomnak elég nagy hatása van Peter életére. Nem csak annyi, hogy egyszer jól elpüföli. Röhejes. Szóval az egész igazából borzalmas, csak néhány ponton emelkedik ki a tökéletesen egyhangú és unalmas filmből pár jobb jelenet, de ez vajmi kevés ahozz hogy "jó filmnek" nevezzem.

Hát nálam a 3-nál pont fordítva volt: elsőre a moziban azt mondtam hogy, jó-jó, de nem az igazi, de ma másodjára megnéztem és most jöttem rá hogy ez a legjobb x-men film!

zseniálisan nézhetetlen, nézhetetlenül zseniális. ezért adtam rá 3-mast.

Imádom!
A legnagyobb!